Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co moze byc mojej corce?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny poratujcie bo martwie sie.Corka ma 20 miesiecy i od rana goraczke 37.5. Zadnych innych objawow choroby.Jest tylko bardziej marudna.Zeby ma wszystkie oprocz piatek ale nie widze zeby sie tam cos klulo.Miala ktoras z Was podobna sytuacje?Mieszkam w malej miejscowosci weekend sue zaczyna i lekarza nie ma.Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37,5 to jeszcze nie gorączka,nie panikuj. Moze "coś" się rozwija dopiero. Niech się bawi,dawaj dużo pic i nie zbijaj gorączki jeśli nie przekroczy 38,5 stopni. Obserwuj ją jak na razie. Nie podawaj lękowe na Tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała 3 razy takie właśnie objawy, jak opisujesz. Jest w podobnym wieku jak Twoja. Miała stan podgorączkowy, była marudna, nie chciała jeść. Żadnych innych objawów nie zaobserwowałam. To trwało zazwyczaj 2-3 dni, a potem mijało. Najpierw ustępowała gorączka, a następnego dnia wracał apetyt. Konsultowałam się z trzema pediatrami, kazali zrobić mocz i morfologię z rozmazem. Nic nie wykazały. Zdaniem lekarza to są jakieś drobne infekcje wirusowe, z którymi organizm sam sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ją przegrzewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.Na pewno jej nie przegrzewam.Ona ogolnie lubi zimno i zlosci sie jak jej zacieplo. Dala jej nurofen i spi.Wiem ze przy takiej temperaturze sie nie daje ale starszy syn przy 38 stopniach ma "odlot"mowi od rzeczy i widzi jakies postacie.Nie chcialabym tego sprawdzac u corki.Mam nadzieje ze jej przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teorii przy takiej temperaturze nie powinno się dziecku nic podawać, ale każde dziecko jest inne i inaczej znosi gorączkę. Moja starsza córka przy 37 stopniach jest nie do życia, marudna, płaczliwa, nie chce nic jeść ani pić. Muszę ją poić strzykawką. Nic nie jest w stanie jej zainteresować. Ogólnie widać, że cierpi. Młodsza mając 38,5 chce się bawić jak gdyby nigdy nic. Dlatego starszej podaję leki od razu jak tylko się gorączka pojawi. A młodszej kiedy temperatura jest dobrze powyżej 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybko.mozesz zrobić badanie moczu , może jakas infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj bratanek mial takie objawy- goraczka kolo 38st, zadnych dodatkowych objawow, lekarz mowil ze to pewnie zeby. Zreszta bratowa myslala tak samo, ale i tak poszla do lekarza. Tyle ze po 5 dniach bylo dalej to samo i wtedy jakis lekarz kazal zbadac mocz, okazalo sie ze zapalenie nerki i niestety 2 tyg szpitala :/ Wiec autorko, jesli goraczka nie minie po 3 dniach, to zbadaj mocz dla swietego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jej ten nurofen dałaś? To że syn źle znosi gorączkę nie znaczy że ona też... Nie mogę! jak czytam ile leków ludzie pchają w te dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to te piatki wychodza?moje dziecko bardzo sie przy nich meczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tak miał jak 3 zeby na raz mu szły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silna gorączka to jeden z objawów grypy, a dla małego dziecka grypa może się okazać bardzo trudna do zwalczenia, zwłaszcza powikłania, które powodują zagrożenie zdrowia i życia takiego dziecka. Gorączka u dziecka bez kataru i kaszlu zdarza się dosyć często dlatego warto przeczytać artykuł http://wyjatkowedzieci.pl/goraczka-grozna-dla-dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka.Mala zagoraczkowala jeszcze wczoraj na noc.Dzis juz zupelnie zdrowa i wesola.Bardzo dziekuje wszystkim za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj sie pochwalilam ze corka zdrowa a dzis znow37.5 i zadnych innych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tak sie zaczela jelitowka. Tylko synek mlodszy. Tylko goraczka, nic wiecej. Biegunka pojawila sie czwartego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawrona
Nie diagnozuj się na forum, zadzwoń po lekarza jak jesteś z Warszawy polecam prywatnego lekarza tutaj https://lekarzobok.pl , świetni pediatrzy z niesamowicie łagodnym podjęciem do dzieci, tacy lekarze do rany przyłóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37,5 to żadna gorączka! po co podawać lekarstwa od razu? Matka polka która tak robi jest moim zdaniem niedoświadczona i nie doinformowana! Zachowujesz się tak jakby to była epidemia,a nie lekkie podniesienie cieploty ciała! Organizm sam sobie radzi! Sam zwalcza swoje wirusy! Reaguje sie tylko wtedy jeśli temperatura przekroczy 38,5 i wyżej,i po podaniu leku nie schodzi,to wtedy mozna się zacząć martwić. Przy 37,5 podawac od razu leki??!! TO CHORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×