Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laporushi27

co na przeziebienie? czy mozna stosowac vick vapour rub u 7 tyg niemowlaka??

Polecane posty

moja malutka jest przeziebiona, kicha, i ma zatkany nosek, dzis doszedl suchy kaszel, dzwonilam juz do lekarza , powiedziala ze i tak nic nie przepisze bo do 2 roku zycia nie powinno stosowac sie zadnych lekow..ze samo przejdzie.. wpuszczam jej do noska kropelki z wody morskiej, oczyszczam nosek, stawiam garnek z parujaca woda kolo lozeczka plus mentolowy wklad elektryczny, czy dla takiego malenstwa mozna zastosowac vick?? mieszkam w UK takze prosze mi nie podawac nazw polskich lekow, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtwertw
nie vick jest powyżej 7-go roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można, można Pulmex, albo lilka kropelek olbasu na wilgotną pieluszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczafofa
wik zawiera kamfore i nie moze byc stosowany u tak malych dzieci,jest taka masc dla malych dzieci bez kamfory PULMEX BABY rozgrzewająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest vick baby, na ulotce pisze ze mozna stosowac od 3 miesiaca badz wczesniej za zgoda lekarza, a do tej wariatki nie usmiecha mi sie znowu dzwonic, czy ktos zastosowal cos podobnego wlasnie za zgoda lekarza?? przynajmniej na stopki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa samo przejdzie :/ u mojego zaczeło się tak samo i zapaleniem płuc się skończyło i niech nie bredzą że nie ma leków dla takich maluchów bo są tylko jest ich mało :/ kup calcium dla dzieci i dawaj wieczorem 2,5ml do tego 2 razy dziennie po 5 kropel witaminy c i syrop tylko że z tym będzie problem bo nie znam leków z UK :/ u nas to prawoślazowy bym ci kazała kupić ale tam to nie wiem najlepiej idz do apteki może tam normalniejsi ludzie niż ta twoja lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece to samo..ja tu z sil opadam jezeli chodzi o lekarzy i o ludzi pracujacych w aptece..w aptece z reguly jest tylko jeden farmaceuta i reszta pan po'' podstawowce''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebbey bebbey
moja ma 8 tyg, bylam ostatnio u pediatry(ordynator oddzialu dzieciego , neonatolog). i powiedzial mi ze do noska naprzemiennie nasivin soft po kropelce do noska 2 razy dziennie przez 3 dni i sterimar woda morska i odciagac aspiratorem ale nie za czesto by nie podraznic sluzowki nosa. Na przeziebienie dwa dni stosowania 2 razy dziennie rano i wieczor paracetamol w czopkach 50 g. Mala moja troche tez kaszlala ale na to powiedzial,ze jak to suchy kaszel to poprosu wietrzyc kilka razy dziennie pokoj, oklepywac plecki, klasc na brzuszku. Powiedzial, ze jak dojdzie mokry kaszelek to wedy mozna syropek ambrossol czy cos takiego dawac raz dziennie 1 ml ale ja nie musialam tego stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebbey bebbey
laporushi lepiej zebys skonsultowala sie jeszcze z jakims lekarzem, bo takie przeziebienie moze przejsc w zapalenie oskrzeli i pluc a wiadomo moze sie skonczyc szpitalem!!! a wszystko sie zaczyna wlasnie od katarku i lekkiego kaszelku wiec dzialaj szybko. Lekarz powinien zbadac twoje dziecko osluchowo!!!!! a lekow i specyfikow bez konsultacji z lekarzem nie uzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bebbey, narazie mala nie ma zadnej temp. poczekamy jeszcze do jutra, znalazlam syropek na przeziebienia od 2 miesiecy ( dla dzieci powyzej 4 kg, moja ma 6;) takze powinno byc ok, zadzwonie jeszcze do lek. sie upewnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zrob jej inhalacje z soli fizjologicznej jesli masz inhalator. Na katar mozesz tez uzyc masci majerankowej tylko nie wiem czy kupisz ja w uk. Zdrowka dla malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×