Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na zmeczenie?

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wypróbować - ZMA przed snem - Gold Żeń Szeń - witamine B12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspac sie, wziac prysznic, wypic kawe, pic duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmęczenie zrób podstawowe badania. Zwalcz przyczynę, a nie objawy. Ja kiedy chodziłam non stop śnięta zrobiłam badania i wyszło mi dużo niedoborów witamin, lekka anemia. Kilkanaście dni zdrowej diety i suplementacji od lekarza i wszystko jak ręką odjął. Chociaż pogoda też robi swoje, ciśnienie jest ciągle niskie. Pij dużo wody,******** świeżym powietrzu, wysypiaj się. I badania, musowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmowczynią i od siebie dodam że zmęczeniem objawiało się u mnie nadciśnienie. W końcu postanowiłam zmierzyć bo myślałam że mam niziutkie a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada - na tak niskie ciśnienie jak jest obecnie w Polsce, nawadniajcie się laski, pijcie mnóstwo płynów, wody. Przy niedociśnieniu pierwsze co robią w szpitalu, to właśnie podają kroplówkę nawadniającą. Dzięki Bogu trafiłam na mądrego internistę, który mnie w tym temacie oświecił, bo faszerowałam się ciągle tabletkami p-bólowymi, które nic nie dawały. Teraz dzień zaczynam od dwóch szklanek wody, potem staram się wypijać co najmniej jedną butelkę i bole głowy minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak miałam wysokie ciśnienie to byłam strasznie zmęczona i kręciło mi się w głowie. Przy za niskim jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc tez niedoczynnosc tarczycy. Warto zrobic badanie z krwi TSH aby sprawdzic czy jest w normie. Jesli nie jest to zrobic jeszcze ft3 i ft4 i z tym udac sie do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×