Odpowiedz na ten temat

co u was bogaczki majace dom

• gość 2017.12.06 [21:14]
    jak tam wasze wille? nie boicie sie ze macie petle na szyji w postaci kredytu?
    a wiem..... przecież wy wszystkie wybudowałyscie bez kredytu,tak przecież super z mezem zarabiacie, albo za granica zarobiłyscie hehe
  • gość 2017.12.06 [21:17]
    A ty sie dobrze trolico czujesz??
  • gość 2017.12.06 [21:20]
    Wszystko ok. Mamy co prawda jeszcze 120 000 do spłaty ale dom jest wart 1,5 mln, a rata 1200 PLN to drobne. Poza tym jaką pętla. W razie czego sprzedaje dom i jeszcze 1, 3 mln zostaje. Poza tym teściowej też mają dom a wiecznie żyć nie będąoczko.gif .
  • gość 2017.12.06 [21:23]
    A dobrze, powodzi sięusmiech.gif a co u ciebie?
  • gość 2017.12.06 [21:35]
    super usmiech.gif płace 2600 kredytu, jeszcze tylko 15 lat i dom bedzie mój tylko mój usmiech.gif
  • gość 2017.12.06 [21:37]
    Właśnie udekorowalam dzisiaj dom na święta. Nie dość że mam z******ty dom to jeszcze nie pracuje. Życie jest piękne.
  • gość 2017.12.06 [21:42]
    21.37
    To masz jak ja, tyle że ja jeszcze na święta nie zaczęłam dekorowc.przymierzam się do choinki, ale ze zawsze mam żywa więc jeszcze muszę się wstrzymać.
  • gość 2017.12.06 [21:43]
    JA TEZ MAM DOM, ALE BOGACZKA Ze mnie zadna... smutas.gif
    Teraz ogrzewam ze dwa pomieszczenia, i mam w planie zakup octu na plesn, łazienka na dole cała w plesni.
    a najlepsze, ze na górze mam osobny abonament na gaz, i stoi tam tylko kuchenka gazowa, jest na nią osobny licznik w piwnicy. Od ponad połtora roku nie uzywam tej kuchenki. Mimo to na liczniku w piwnicy zesżło przez rok 150 m3... Ktos wie o co biega?
  • gość 2017.12.06 [21:44]
    21.37 marzycielka
  • gość 2017.12.06 [21:47]
    No mam willę na kredyt i co? Mnie to nie rusza.mam pałacyk. Mam pięknie. Mam przyjaciół których ciągle goszcze i tyle.Nie obchodzi mnie jutro,bo jutra może nie być. A powiem ci ze jest bardzo dużo osób które dostają piękne domy po działkach czy rodzicach.Mają się jeszcze lepiej i też są bardzo szczęśliwi s przeciwieństwie do Ciebie. Biedna istotom z kawalerki wynajmowanej
  • gość 2017.12.06 [21:48]
    No mam willę na kredyt i co? Mnie to nie rusza.mam pałacyk. Mam pięknie. Mam przyjaciół których ciągle goszcze i tyle.Nie obchodzi mnie jutro,bo jutra może nie być. A powiem ci ze jest bardzo dużo osób które dostają piękne domy po działkach czy rodzicach.Mają się jeszcze lepiej i też są bardzo szczęśliwi s przeciwieństwie do Ciebie. Biedna istotom z kawalerki wynajmowanej
  • gość 2017.12.06 [21:48]
    Ja mam dom bez kredytu, ale jesteśmy parą lekarzy i zrobiliśmy na niego w 4 lata
  • gość 2017.12.06 [21:49]
    A ja sprzedalam 2 dzialeczki budowlane i na 3 stoimy z chalupa 300m. Jestesmy rolnikami. Po moich i meza rodzicach mamy jeszcze 150 ha. usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif takie zycie kochana.
  • gość 2017.12.06 [21:54]
    Byc rolnikiem przechlapane, zero wolnego, zero wakacji
  • gość 2017.12.06 [21:57]
    Ja tez jestem "bogaczka" niepracujaca. I będę miała dwie choinki, jedna w salonie a druga na górze w sypialni u dzieci.
    Poza tym od kredytów to jest mążoczko.gif
  • gość 2017.12.06 [22:14]
    A dziękuję u mnie dobrze. A co u ciebie? Chyba nie bardzo, bo jakaś frustracja bije z twojego pytania. Polecam melise na nerwy. Pozdrawiam.
  • gość 2017.12.07 [09:46]
    Mam dom 150m.bez kredytu..wyremontowany za kase z zagranicy..dekoruje go wkasnie..sprzatac mi sie nie chce..ake zamowue ukrainke/ps nie pracuje wychowuje dziecko.i zaraz plany.na 2 wiec nie wracam..ps 2 mieszk w bloku...maz ok.pracuje i zarabia.co u cb?jak styka ci na wynajem?
  • gość 2017.12.07 [12:57]
    Mam dom bez kredytu i dochodów zagranicznych i co żal autorce?
    Mąż ma firmę budowlaną to sobie też wybudowaliśmy. Bez żadnej filozofii i nie zadną wille tylko mały domek 120m2. Bo spędzać życia na ciągłym sprzataniu metraży nie mam zamiaru.
    Życzę wszystkim spełnienia marzeń usmiech.gif
  • gość 2017.12.07 [13:05]
    tu autorka
    Mam mieszkanie 39 m2 ,2pokoje , łazienka, kuchnia. Małe ale własne , bez pętli na szyi, szybko się sprząta , nie tak jak wy non stop sprzątacie te wille i zaraz od nowa hehe oczko.gif
    no i widzicie albo macie na kredyt albo to dom męża bo mąż zarabia , w razie czego znajdzie sobie młodszą i was wyrzuci oczko.gif
    albo charowałyście za granicą o chlebie i wodzie usmiech.gif
  • bogaaaczka 2017.12.07 [13:08]
    kupiliśmy zabytkowy dom, 160m2 do remontu, za kasę zarobioną za granicą zaraz po studiach (szliśmy od gryzipiórstwa w podrzędnych firemkach aż do kierowniczych stanowisk w prestiżowych korpo) zjechaliśmy do Polski, otworzylismy zswój biznes i kupilismy dom, który stopniowo remontowaliśmy przez 1,5 roku, stopniowo żeby się nie zapętlić z kasą. Owszem czuję się bogaczką, bo spełniły się moje marzenia o miłości i o życiu na poziomie, a tobie nieudacznico polecam maść na ból doooopy smiech.gif
  • gość 2017.12.07 [13:12]
    A ja jestem biedaczka z niczym i musze zyc.
  • gość 2017.12.07 [13:17]
    JA TEZ MAM DOM, ALE BOGACZKA Ze mnie zadna... smutas.gif
    Teraz ogrzewam ze dwa pomieszczenia, i mam w planie zakup octu na plesn, łazienka na dole cała w plesni.
    a najlepsze, ze na górze mam osobny abonament na gaz, i stoi tam tylko kuchenka gazowa, jest na nią osobny licznik w piwnicy. Od ponad połtora roku nie uzywam tej kuchenki. Mimo to na liczniku w piwnicy zesżło przez rok 150 m3... Ktos wie o co biega?
    xxxxxxxxxxxxx
    masz dzieci?
  • gość 2017.12.07 [13:21]
    Do autorki. To ja samą kuchnie mam 40m2. Może jeszcze Ci się poszczesci w życiu. Wesołych Świąt usmiech.gif
  • gość 2017.12.07 [13:31]
    albo to dom męża bo mąż zarabia , w razie czego znajdzie sobie młodszą i was wyrzuci oczko.gif
    xxx
    A słyszałas o czymś takim jak wspólność majątkowa? jeśli dom był wybudowany w trakcie małżenstwa jest on wspólny i nikt nikogo nie może wywalić. A jak mąż zarabia to żona już nie może?
    To piszę ja , ta która ma męża budowlańca, mogłabym napisać że MAMY firmę ale po co jak ja cegieł nie noszę ani na budowlance się nie znam? Ale dokumenty wraz z mężem muszę podpisywać bo własnie wszystko jest wspólne i odpowiadamy NASZYM majątkiem.
    Poza tym posiadanie domu nie robi z nikogo bogacza (jak widać np po "Nasz nowy dom") a mieszkania też sie bierze na kredyt
  • gość 2017.12.07 [13:32]
    A dziękuję, autorko, bardzo dobrze. A jak tam u Ciebie? Fajnie się mieszka w dużym pokoju który służy za pokój dzienny, jadalnię i sypialnie w jednym? I tak, kilka lat pracowałam za granicą i mam dom bez kredytu więc pętli na szyi nie mam. Ale co o tym może wiedzieć ktoś kto się pewnie w życiu pracą nie skalał i z wielką dumą mówi "ja wychowuje dzieci", a tak naprawdę z zazdrością patrzy na ludzi, którzy w życiu do czegoś doszli.
  • gość 2017.12.07 [13:49]
    A dobrze dziekuje. Spacamy kredyt 800 zl miesiecznie, ktorego wcale nie odczuwamy. Za to mamy nowy dom 140 m2, a ty gnijesz na 30 m2 i nic z tym noe robisz by sobie polepszyc tylko jojczysz jezyk.gif wwwwwwfwwww
  • gość 2017.12.07 [14:40]
    A dobrze dziekuje. Spacamy kredyt 800 zl miesiecznie, ktorego wcale nie odczuwamy. Za to mamy nowy dom 140 m2, a ty gnijesz na 30 m2 i nic z tym noe robisz by sobie polepszyc tylko jojczysz jezyk.gif wwwwwwfwwww
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    no i co ? ale i tak masz pętle na szyji .to jest strach w dzisiejszych czasach i ile sprzątania
    a ja mam 39 m2 , dwa pokoje : jeden pokój dla dzieci drugi nasza sypialnia i jednoczesnie gościnny, i to jest nasze mieszkanie własne , zero kredytu, w tym roku byliśmy na wakacjach we Włoszech bo nie musimy rat spłacać usmiech.gif możemy sobie jeździć na wczasy, a i skąd wniosek że ja nie pracuję?
    mam pracę i mąż też ma
  • gość 2017.12.07 [16:06]
    Zaskoczę cię. Ja też mam dom, mam kredyt który splaca się sam, bo wynajmuje jeszcze mieszkanie. I też byłam na wakacjach. Jak co roku na kanarkach. I jeszcze jedno. W marcu też lecę usmiech.gif a
  • gość 2017.12.07 [16:25]
    Ty za te 30 m placisz w chooooj czynszu. My w domku wegla raz na rok i 2.60 zl za m wody ,a ty ze 50zl. Wiec wez sie ogarnij
  • gość 2017.12.07 [18:41]
    Haha co za biedna mentalność. Mój brat z żoną wybudowali dom bez odkładania sobie przyjemności. Tylko brat zarabia ok 20 000, podobnie jak jego żona. Tylko oni nie siedzą na kafe tylko pracują. Mają auto za pół miliona i wakacje jeśli chcą. Brat lekarz kardiolog inwazyjny, bratowa dentysta... no i co na to powiesz pani Kowalska z 39 metrów?
  • gość 2017.12.07 [19:17]
    gość wczoraj [21:54]
    Byc rolnikiem przechlapane, zero wolnego, zero wakacj
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    zdziwiłabyś się, moja siostra z mężem prowadzą gospodarstwo rolne, na urlop wyjeżdżają dwa razy w roku, wczesną wiosną i jesienią, zwiedzili pół świata. My[miastowi, nieźle zarabiamy]urlop spędzamy w Grecji, Chorwacji, Słowacji, Hiszpanii], oni Madagaskar, Kuba, Indie, Nowa Zelandia.
    Fakt, latem na urlop nie wyjadą, ale przedłużają letnie klimaty wyjeżdżając do cieplejszych krajów. Mają letnie urlopy, kiedy w Polsce trwa jesień. Mają dwoje studiujących dzieci, mieszkanie własnościowe w mieście akademickim.
    W przyszłym roku, w lutym wylatują do Chile, przyznaję, trochę zazdroszczę, chociaż biedulką też nie jestem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...