Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co u was bogaczki majace dom

Polecane posty

Gość gość

jak tam wasze wille? nie boicie sie ze macie petle na szyji w postaci kredytu? a wiem..... przecież wy wszystkie wybudowałyscie bez kredytu,tak przecież super z mezem zarabiacie, albo za granica zarobiłyscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie dobrze trolico czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok. Mamy co prawda jeszcze 120 000 do spłaty ale dom jest wart 1,5 mln, a rata 1200 PLN to drobne. Poza tym jaką pętla. W razie czego sprzedaje dom i jeszcze 1, 3 mln zostaje. Poza tym teściowej też mają dom a wiecznie żyć nie będą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze, powodzi się:) a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super :) płace 2600 kredytu, jeszcze tylko 15 lat i dom bedzie mój tylko mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie udekorowalam dzisiaj dom na święta. Nie dość że mam z******ty dom to jeszcze nie pracuje. Życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.37 To masz jak ja, tyle że ja jeszcze na święta nie zaczęłam dekorowc.przymierzam się do choinki, ale ze zawsze mam żywa więc jeszcze muszę się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEZ MAM DOM, ALE BOGACZKA Ze mnie zadna... :( Teraz ogrzewam ze dwa pomieszczenia, i mam w planie zakup octu na plesn, łazienka na dole cała w plesni. a najlepsze, ze na górze mam osobny abonament na gaz, i stoi tam tylko kuchenka gazowa, jest na nią osobny licznik w piwnicy. Od ponad połtora roku nie uzywam tej kuchenki. Mimo to na liczniku w piwnicy zesżło przez rok 150 m3... Ktos wie o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.37 marzycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam willę na kredyt i co? Mnie to nie rusza.mam pałacyk. Mam pięknie. Mam przyjaciół których ciągle goszcze i tyle.Nie obchodzi mnie jutro,bo jutra może nie być. A powiem ci ze jest bardzo dużo osób które dostają piękne domy po działkach czy rodzicach.Mają się jeszcze lepiej i też są bardzo szczęśliwi s przeciwieństwie do Ciebie. Biedna istotom z kawalerki wynajmowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam willę na kredyt i co? Mnie to nie rusza.mam pałacyk. Mam pięknie. Mam przyjaciół których ciągle goszcze i tyle.Nie obchodzi mnie jutro,bo jutra może nie być. A powiem ci ze jest bardzo dużo osób które dostają piękne domy po działkach czy rodzicach.Mają się jeszcze lepiej i też są bardzo szczęśliwi s przeciwieństwie do Ciebie. Biedna istotom z kawalerki wynajmowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom bez kredytu, ale jesteśmy parą lekarzy i zrobiliśmy na niego w 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sprzedalam 2 dzialeczki budowlane i na 3 stoimy z chalupa 300m. Jestesmy rolnikami. Po moich i meza rodzicach mamy jeszcze 150 ha. :):):):) takie zycie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc rolnikiem przechlapane, zero wolnego, zero wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem "bogaczka" niepracujaca. I będę miała dwie choinki, jedna w salonie a druga na górze w sypialni u dzieci. Poza tym od kredytów to jest mąż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję u mnie dobrze. A co u ciebie? Chyba nie bardzo, bo jakaś frustracja bije z twojego pytania. Polecam melise na nerwy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom 150m.bez kredytu..wyremontowany za kase z zagranicy..dekoruje go wkasnie..sprzatac mi sie nie chce..ake zamowue ukrainke/ps nie pracuje wychowuje dziecko.i zaraz plany.na 2 wiec nie wracam..ps 2 mieszk w bloku...maz ok.pracuje i zarabia.co u cb?jak styka ci na wynajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom bez kredytu i dochodów zagranicznych i co żal autorce? Mąż ma firmę budowlaną to sobie też wybudowaliśmy. Bez żadnej filozofii i nie zadną wille tylko mały domek 120m2. Bo spędzać życia na ciągłym sprzataniu metraży nie mam zamiaru. Życzę wszystkim spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka Mam mieszkanie 39 m2 ,2pokoje , łazienka, kuchnia. Małe ale własne , bez pętli na szyi, szybko się sprząta , nie tak jak wy non stop sprzątacie te wille i zaraz od nowa hehe ;) no i widzicie albo macie na kredyt albo to dom męża bo mąż zarabia , w razie czego znajdzie sobie młodszą i was wyrzuci ;) albo charowałyście za granicą o chlebie i wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaaaczka
kupiliśmy zabytkowy dom, 160m2 do remontu, za kasę zarobioną za granicą zaraz po studiach (szliśmy od gryzipiórstwa w podrzędnych firemkach aż do kierowniczych stanowisk w prestiżowych korpo) zjechaliśmy do Polski, otworzylismy zswój biznes i kupilismy dom, który stopniowo remontowaliśmy przez 1,5 roku, stopniowo żeby się nie zapętlić z kasą. Owszem czuję się bogaczką, bo spełniły się moje marzenia o miłości i o życiu na poziomie, a tobie nieudacznico polecam maść na ból doooopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem biedaczka z niczym i musze zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEZ MAM DOM, ALE BOGACZKA Ze mnie zadna... smutas.gif Teraz ogrzewam ze dwa pomieszczenia, i mam w planie zakup octu na plesn, łazienka na dole cała w plesni. a najlepsze, ze na górze mam osobny abonament na gaz, i stoi tam tylko kuchenka gazowa, jest na nią osobny licznik w piwnicy. Od ponad połtora roku nie uzywam tej kuchenki. Mimo to na liczniku w piwnicy zesżło przez rok 150 m3... Ktos wie o co biega? xxxxxxxxxxxxx masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. To ja samą kuchnie mam 40m2. Może jeszcze Ci się poszczesci w życiu. Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to dom męża bo mąż zarabia , w razie czego znajdzie sobie młodszą i was wyrzuci oczko.gif xxx A słyszałas o czymś takim jak wspólność majątkowa? jeśli dom był wybudowany w trakcie małżenstwa jest on wspólny i nikt nikogo nie może wywalić. A jak mąż zarabia to żona już nie może? To piszę ja , ta która ma męża budowlańca, mogłabym napisać że MAMY firmę ale po co jak ja cegieł nie noszę ani na budowlance się nie znam? Ale dokumenty wraz z mężem muszę podpisywać bo własnie wszystko jest wspólne i odpowiadamy NASZYM majątkiem. Poza tym posiadanie domu nie robi z nikogo bogacza (jak widać np po "Nasz nowy dom") a mieszkania też sie bierze na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję, autorko, bardzo dobrze. A jak tam u Ciebie? Fajnie się mieszka w dużym pokoju który służy za pokój dzienny, jadalnię i sypialnie w jednym? I tak, kilka lat pracowałam za granicą i mam dom bez kredytu więc pętli na szyi nie mam. Ale co o tym może wiedzieć ktoś kto się pewnie w życiu pracą nie skalał i z wielką dumą mówi "ja wychowuje dzieci", a tak naprawdę z zazdrością patrzy na ludzi, którzy w życiu do czegoś doszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze dziekuje. Spacamy kredyt 800 zl miesiecznie, ktorego wcale nie odczuwamy. Za to mamy nowy dom 140 m2, a ty gnijesz na 30 m2 i nic z tym noe robisz by sobie polepszyc tylko jojczysz :Pwwwwwwfwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze dziekuje. Spacamy kredyt 800 zl miesiecznie, ktorego wcale nie odczuwamy. Za to mamy nowy dom 140 m2, a ty gnijesz na 30 m2 i nic z tym noe robisz by sobie polepszyc tylko jojczysz jezyk.gif wwwwwwfwwww xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no i co ? ale i tak masz pętle na szyji .to jest strach w dzisiejszych czasach i ile sprzątania a ja mam 39 m2 , dwa pokoje : jeden pokój dla dzieci drugi nasza sypialnia i jednoczesnie gościnny, i to jest nasze mieszkanie własne , zero kredytu, w tym roku byliśmy na wakacjach we Włoszech bo nie musimy rat spłacać :) możemy sobie jeździć na wczasy, a i skąd wniosek że ja nie pracuję? mam pracę i mąż też ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczę cię. Ja też mam dom, mam kredyt który splaca się sam, bo wynajmuje jeszcze mieszkanie. I też byłam na wakacjach. Jak co roku na kanarkach. I jeszcze jedno. W marcu też lecę :-) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za te 30 m placisz w chooooj czynszu. My w domku wegla raz na rok i 2.60 zl za m wody ,a ty ze 50zl. Wiec wez sie ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za biedna mentalność. Mój brat z żoną wybudowali dom bez odkładania sobie przyjemności. Tylko brat zarabia ok 20 000, podobnie jak jego żona. Tylko oni nie siedzą na kafe tylko pracują. Mają auto za pół miliona i wakacje jeśli chcą. Brat lekarz kardiolog inwazyjny, bratowa dentysta... no i co na to powiesz pani Kowalska z 39 metrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×