Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co uważacie o ludziach którzy buduja proste tanie domy a w środku robią cuda?

Polecane posty

Gość gość

Bo dla mnie to żałosne i smieszne :D Moja szwagierka właśnie wybudowała sobie dom typu tani w budowie, prosty klocek, parterowy, z dużymi oknami wszędzie, z płaskim dachem, cały biały no jak jakiś barak albo garaż, a w środku drewniane podłogi za kupę kasy, ekstra meble, łazienki w białym marmurze, nowoczesna armatura, super sprzęty agd. No sorki ale jak dla mnie to trochę debilne, bo albo mnie stać i robię sobie wypas od a do z albo mnie nie stać i robię wszystko po równo nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Agatko wiemy, ze twoja szwagierka się buduje, a ciebie to boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już tylko i wyłącznie sprawa właścicieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno lepiej myślę o takich ludziach niż o idiotach którzy budują sobie pałacyki z wykuszami, kolumnami, balkonami, a w środku najtańsze panele i różowe kafelki rodem z lat 90'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja jej nie zazdroszczę zrozumcie! poprostu lepiej by było gdyby wybudowali sobie normalny i godny dom i powolutku urzadzali a nie j/eb barak a w środku pałac :D no żal, żal, żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, 100razy bardziej rozumiem to niż chałpa 300m2 z wieżyczkami, kolumienkami, a w środku bida i sposobem gospodarczym wykańczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba prostota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma ściska doopy że sobie tak superowo wykonczyli, bo ona może sobie tylko pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mysle, ze im sie tak podoba i tyle... z reszta nie obchodza mnie czyjes domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym wolała wydać więcej na wyposażenie niż na mury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo rozsadnie. Po co elewacja ma krzyczec "Mamy kase, wlam sie prosze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz mentalność mojej teściowej. One też biadoli jaki to slums sobie budujemy, a ja lubię proste nowoczesne formy z nawiązaniem do bauhausu i buduję sobie własnie taki prosty tani parterowy kloc :D No sorki ale po pierwsze nie uśmiecha mi się latać po schodach we własnym domu który sama sobie zgotuję (teraz mieszkamy w bloku bez windy i dziękuję) po drugie szkoda mi przestrzeni na skosy poddaszowe, a po trzecie nie zamierzam wywalać kolejnych dziesiątek tysięcy na balkony, kolumienki i lukrowany dach świecący się jak psu jajca :D nawet płotu nie robimy tylko zostawiamy tą metalową siatkę, która obsadzimy zielenią i kij z tym. Wole własnie w domu zorbić sobie ekstra wykończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal, żal, żal, ale autorki. Czyli lepiej wybudować coś czym można pochwalić się wobec sąsiadów, i czuć się panem na dzielni, ale klepać w środku biedę i nie mieć hajsu na parkiet, niż wybudować coś zwyczajnego, ale żyć sobie tak jak się chciało, wygodnie i przyjemnie? Jakie siano musisz mieć we łbie skoro tak uważasz, autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jaki to jest "normalny i godny dom?" Daj linka do takiego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - projekt domu powinien być dostosowany do miejsca w którym sie będzie znajdował Po drugie- nie szata zdobi człowieka więc zewnątrz może być jak najbardziej prosty byle by wnętrze miał funkcjonalne / Po trzecie - po co drażnić otoczenie bogactwem na zewnątrz . Po czwarte - każdy buduje według własnego gustu a o gustach się nie dyskutuje Po piąte - autorko zły człowiek z ciebie że obgadujesz tutaj szwagierkę , widocznie zal ci że ona ma a ty w życiu nawet takiego skromnego z zewnątrz mieć nie będziesz . Tyle w temacie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze kazdy robi co chce a inni nie powinni wpieprzac sie do czyjegos zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że są rozsądni, nie chodzi im o pokazanie się i nie przejmują się tym, co ktoś sobie pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć w środku wygodnie i wszelkie udogodnienia.nawet mała sauna fajniejsza w domu zamiast łazienki czy schowka, niż droga dachówka na dachu. Wygodniej się mieszka i żyje. Na co komu ogrodzenie za gruba kasę lub dach czterospadowy jak brak np garderoby czy fajnych i wygodnych mebli, gdzie można odpocząć i się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robi jak mu się podoba widać nie mają parcia żeby wszystkim pokazać jaki to wystawny dom wybudowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no widzisz a moja szwagier ka wybudowała ogromny dom dach kilkuspadowy i w ogóle gadki co to nie bedzie a jak się wprowadzili i umeblowali to bez efektu wow.....ale to chyba dom i ich zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam o.... ? To nie po polsku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeju a co ciebie tyłek boli autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam to za swietny pomysl. Z zewnatrz badziew to mniej kusi zlodziei, a w srodku maja tak jak sobie wymarzyli, wygodnie, dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz jaka to radosc na codzien dotykac granitow, marmury miec przed oczami, to cieszy. Bryla domu jest bez znaczenia, zyje sie wewnatrz i twoja szwagierka to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste kloce są modne od lat 20 ubiegłego wieku bauhaus, awangarda, art deco mówi ci to cos? a te 'godne' formy w stylu polskiego dworku wymieszanego z mokrym snem pani Alutki i don Wasyla straszyły 20 lat temu, straszą teraz i straszyc będa następne pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej Agatki , powiedzcie dziewczyny ona tak na serio czy to jakas trolica albo projekt, trudno uwierzyc ze mozna byc takim deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jest ta cała agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazamy, ze jazzy zyje jak chce i nam nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to sprawa właścicieli co za ile i jak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataJk
"Po pierwsze - projekt domu powinien być dostosowany do miejsca w którym sie będzie znajdował Po drugie - nie szata zdobi człowieka więc zewnątrz może być jak najbardziej prosty byle by wnętrze miał funkcjonalne ". Te słowa są bardzo ważne. Po trzecie - jeżeli wybierzecie dobry projekt. Niedrogi, a funkcjonalny zawsze będzie możliwość zrobienia w środku czegoś pięknego. I niekoniecznie z zewnątrz będzie prosty - będzie ładny :) Ja ze swej strony polecam, żeby zapoznać się z nowościami z pracowni mgprojekt https://www.mgprojekt.com.pl/supernowosci-2018 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×