Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wy z tym smogiem

Polecane posty

Gość gość

Ciągle czytam tutaj "lepiej nie wychodzić na spacer bo jest smog " .Tak jakby wszędzie w Polsce był smog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, no bo nie ma. Wszyscy przecież grzeją się gazem i kolektorami słonecznymi. przeciez jak czegoś nie widzę to tego nie ma no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy jest ogrzewanie gazowe czy kolektory slobeczne? Kiedyś wszyscy palili wszystkim w piecach i jakoś żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w kopalniach uranu też kiedyś pracowali ludzie i jakoś żyli no nie? Kiedyś ludzie jakoś żyli przy smogu hahaha owszem i zdychali (i nadal zdychają) na różne dusznice, pylice i gruźlice. smog zabija powoli i powoduje wiele chorób w tym najbardziej układu oddechowego, wieńcowego. Myślisz, że te wszystkie przewlekłe choróbska to skąd? a astma, a zawały, a alergie? ty myślisz, że to co wdychasz nie ma wpływu na twoje zdrowie? To co jesz ma wpływ, bo wprowadzasz to do organizmu i tak samo to co wdychasz, bo to też wprowadzasz nie widzisz podobieństwa? Serio taka głupia jesteś? To co mimowolnie wchodzi przez skórę lub to co sama wcierasz tak samo wprowadzasz do tkanek! Skąd ty się urwałaś nieuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smog nie ma znaczenia? to rozpal sobie ognisko ze śmieci w garażu i sobie to wdychaj. Dlaczego tego nie zrobisz? bo to jest trujące i byś umarła - proste! a tutaj masz to samo tylko na wolnym powietrzu więc cię nie zabije ale jest tak samo szkodliwe. Po prostu przyjmujesz to w mniejszym stężeniu więc powoli to w siebie pompujesz, a ten syf oddziałuje na twój organizm i powoli cię toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 chyba masz IQ o rozmiarze buta. Zupelnie jak moja tesciowa jesli czegos nie widac to wg niej znaczy ze tego nie ma L) "asperger?autyzm? bzdury jakies...kiedys tego nie bylo i ludzie JAKOS zyli" LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiem skąd ten pomysł ze wszędzie jest smog ? Nie każdy mieszka w dużym mieście . Ja mieszkam w średnim i tutaj nie ma smogu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, nie ma wcale tylko, że ludzie palą czym popadnie i dajmy na to są chmury przez kilka dni czyli dym się nie może ulotnić, dodatkowo dni są bezwietrzne i to wszystko wisi, a co ty myślałaś? że marcepany masz w powietrzu? u mnie ostatnio przez tydzień były chmury i zero wiatru, dopiero ten orkan Ludwika to wszystko rozpędził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze jest to, że większość ludzi w ogóle nie czuje, że powietrze śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41, a sprawdzalas dane ze stacji pomiarowej w Twoim mieście? Nie kazdy mieszka w duzym mieście, ale jednak jest to bardzo duzo ludzi. Skad to zdziwienie? Jak nie masz smogu to tylko sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i nadal nie rozumiem skad pomysł ,ze wszędzie jest smog ? Serio myślicie ,ze w każdym miejscu jest takie powietrze jak np w Krakowie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś 13:41, a sprawdzalas dane ze stacji pomiarowej w Twoim mieście? " tak i jakoś powietrza jest "bardzo dobra " . Musiałabym przejechać 200 km dalej zeby była "dobra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy szkodliwie to tylko takie powietrze jak w Krakowie? Nie koniecznie musi być siekiera żeby powietrze było trujące wystarczą zwykłe piece żeby nas truć ale ty się dalej upieraj przy swoim. Napisały ci dziewczyny jasno prosto i do rzeczy, a ty swoje. Skoro masz takie podejście to wypieprzaj i nie zawracaj ludziom głowy swoim debilizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to wy macie jakąś obsesje . Rozumiem jak ktoś mieszka w dużym mieście np Kraków , Kielce gdzie jest problem z smogiem . Dla mnie to chore kisić dziecko w domu , nie wychodzić na spacer "bo jest smog , bo powietrze niezdrowe " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z takim podejściem to siedź w domu i nigdzie nie wychodź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraDiDi
Nie no, problem jest. Mimo całkiem lekkiej zimy moim zdaniem palono węglem na potęgę (widać to po mojej okolicy). W pewnym momencie po prostu nie dało się wytrzymać, ani wyjść, ani wywietrzyć domu normalnie. Dlatego mąż się zdecydował zamontować taki ramki filtrujące smog firmy Fakro, one mają jakiś filtr, który przepuszcza świeże powietrze, a nie przepuszcza smogu na przykład. Powiem wam, że jakość powietrza w domu po montażu jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlka1111
Drogie są takie ramki? Bo nie wiem w co lepiej zainwestować. W oczyszczacz czy właśnie w takie ramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że lepiej już wydać trochę więcej (choć nie myślę, że to taka wielka różnica)i zainstalować te ramki. Tak to byś musiała nie otwierać okien i mieć oczyszczacz w każdym pokoju a tak to tylko wstawiasz ramki i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w małym mieście. Sprawdzam czystość powietrza na mapa airly. I bardzo często powietrze jest gorsze na małych wsiach, które to miasto otaczają. Więc to nie tylko problem dużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ktoś na tym smogu chce zarobić kupę szmalu nagłaśniając go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo ktoś na tym smogu chce zarobić kupę szmalu nagłaśniając go x Niby KTO? i JAK? Ech te teorie spiskowe.Najlepiej jest w Rosji i na Ukrainie, nie ma danych wiec nie ma smogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co na smogu (na tym że jest) zarabiają koncerny farmaceutyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak jak na szczepionkach i antybiotykach. Kiedyś ludzie się nie szczepili i nie mieli antybiotyków i jakoś żyli (średnio o połowę krócej niż obecnie). I komu to przeszkadzało? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w małym mieście i smog jest.. moim zdaniem nie jest to ściema bo na codzień mieszkam zagranicą i powietrze jest w miarę, ale jak wracam do swojego miasteczka to po prostu czuję jak wdycham ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Póki co na smogu (na tym że jest) zarabiają koncerny farmaceutyczne. xx i lekarze, bo lecza skutki smogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taki smog to warto sobie kupić specjalną maskę antysmogową, https://ozonemask.pl/ ona dba o powietrze jakim oddychamy! Warto taką mieć, nie tylko w zimie ale i ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Póki co na smogu (na tym że jest) zarabiają koncerny farmaceutyczne. Sprzedając maseczki? Wodę morską? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×