Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobic z takimi oszczednosciami?

Polecane posty

Gość gość

25tys zl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiesz co zrobic to oddaj mnie, ja będę wiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymać na czarna godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy byscie zrobily, poza remontem czy kupnem auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pojechala na urlop a reszte kasy na oszczędnościowe. 25tys to i duzo i mało. Niby fajna kasa ale nie da sie za to poszaleć. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy ile macie oszczednosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to naprawdę była "luźna" kasa to wydalibyśmy na podróże, jakieś d**erele i bajery, które by się chciało mieć a normalnie wąż z k kieszeni nie pozwala (u mnie np. Kitchenaid), i ogólnie byśmy "przeputali" na przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ok. 15 000 euro, bo to jest taka "poduszka finansowa", której staramy się nie naruszać bez ważnego powodu. A takie "bieżące" to zależy - przed wakacjami bywa sporo, po wakacjach cienko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie kilka pul z kasa? np jedna pula na wakacje, jedna na zycie, jedna na czarna godzine, a jedna na luzne wydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
302 tys. Z czego moje są 2 a męża reszta bo mi nigdy nie szło oszczędzanie :) planujemy kupić mieszkanie na wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ostatnio miałam luźne 50 tys to okazało się ze samochód remont i brak jeszcze ze 30.... No ale jakbym miała luźne zupełnie to część na wakacje a reszta na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miał to na pewno bym inwestował w nieruchomości, bo to teraz najbardziej opłacalne. Nawet przy mniejszych sumach to można, bo takie mieszkania jak Radzyminie na osiedlu Akacjowa aleja są tańsze niż we Warszawie. Choć pewnie za wynajem też nie można tyle żądać co w samym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za malo zeby inwestowac w nieruchomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakup nieruchomości z takim kapitałem nie ma szans. Ale to wystarczająca kwota by zakupić kilka lub kilkanaście złotych monet w https://www.skarbnicanarodowa.pl/. Według mnie to bardzo dobra decyzja na przyszłość, takie monety, szczególnie te w małych nakładach na pewno zyskają na swojej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałambym na turne po USA a nieruchomości niedługo pójdą ostro w dół PIS pomału realizuje program mieszkanie +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokata dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miros434
Na początek dobrą opcją będą lokaty, sprawdźcie sobie serwis https://lokaty.centrumfinansowe.pl/ znajdziecie tam porównywarkę takich produktów finansowych. Fajne narzędzie, które jest udostępnione na stronie bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tą chwilę najlepszym konkretnym, sposobem na oszczędzanie pieniędzy to konto oszczędnościowe Nest - rodzinne oszczędności. Zasłyszane w reklamie w TV przetestowane na własnej skórze. Można otrzymać premie roczną w wysokości nawet 7%(zależy od liczby dzieci!!), Premie wyższe niż aktualne oprocentowanie lokat, a nie są opodatkowane podatkiem belki!!, brak opłat za wycofanie oszczędności.Jest bankowy fundusz gwarancyjny. 1 krok: otworzenie konta(bez opłat) i 2 krok: uruchomienie z aktywnego już konta podstawowego konta Nest - rodzinne oszczędności.  http://affmy.pl/p/xyiS/DOtw/DKaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×