Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córce obcięto w szkole włosy

Polecane posty

Gość gość

Corka jest w 3 klasie, i jakis chlopak ktory siedzi za nią w lawce, zlosliwie obciął jej włosy, ktore miala do pasa... oczywiście obciąl tylko pasmo na samym środku, ktore jest bardzo widoczne i niestety trzeba wlosy o połowę skrocic... corka placze i jest zalamana bo tak dlugo je zapuszczala, a mi jest jej strasznie zal, i sama plakalam jak nie widziala :( chlopak dostal tylko uwagę, ale ja uwazam, ze rodzice chlopaka powinni sie jakos zrekompensowac, oczywiście o tym nie pomysleli... co byście zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiej rekompensaty wymagasz? Peruke mają kupić? Powinni przeprosić wraz z tym chłopakiem, przykra sprawa ale nie dramatyzuj chociaż Ty, włosy odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciąć mu jaja.To tylko jaja! Boże chłopców powinno się trzymać w klatkach. Autorko oczywiście że przeprosiny to za mało.Niech rodzice w ramach rekompensaty kupią coś twojej córce np jakąś zabawkę o której marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu bym poszła do dyrekcji i zażądała wezwania rodziców gnoja do szkoły i rzeczywiście możesz żądać zeby ukarali syna i jakoś córce zrekompensowali krzywdę. Jesli nie to możesz spokojnie postraszyć ich sądem. I mówię ci to jako prawnik- nie chcą chyba dla gnojka kuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się wydaje ze przeprosiny to zdecydowanie za mało. Wgl poniósł jakieś konsekwencje? Dziś pasmo. Jutro cały kucyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za coś takiego można do sądu iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego publiczne przeprosiny przy całej szkole podczas zakończenia roku szkolnego.Gnój niech ma nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie byłaś u dyrekcji? Nauczyciel pewnie schował sprawę pod dywan. .córka ma 7 lat we wrześniu była taka sama sytuacja. Wtedy zrobiłam błąd ze nie poszłam do dyrekcji byłam na początku ciąży ledwo żyłam wymiotowalam nie byłam w stanie wyjść nawet z domu. Ale o sytuacji powiedziałam w styczniu jak chciałam przenieść córkę do drugiej grupy. Dyrekcja aż się za głowę złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadałabym z nauczycielem który był tego świadkiem i wpisał uwagę, ponieważ nauczyciel powinien zadzwonić po rodziców chłopca aby jednak poniósł większe konsekwencje. Bo co by było gdyby dziewczynka odwróciła się akurat w stronę chłopca, a on trzymał by nożyczki nieco wyżej mogłoby stać się większa tragedia. Dzieci podobno są uczone że nie powinno się używać nożyczek na kimś, a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie odpuściła, najlepiej zaangażuj w sprawę szkołę bo sama prywatnie nic nie ugadasz - rodzice się wyprą. Niech wychowawca pedagog dyrektor - ktokolwiek zorganizuje spotkanie z rodzicami tego chłopca. Od razu powiedz że same przeprosiny to za mało i co oni proponują. Rekompensata najlepiej pieniężna, kupisz coś córce albo gdzieś ja zabierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest aż taka tragedia żeby płakać? Dziecko rozumiem, ale Ty? Bez przesady, dziecko ma nadal długie włosy, trochę krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram większość, powinnaś iść do dyrekcji i żądać wezwania rodziców tego chłopaka, za ścięcie włosów przeprosiny to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 34 dobrze mówisz. Mojej córce dziewczynka przyniosła ptasie mleczko które sama zjadła. Gdybym nie była w takim kiepskim stanie załatwiłabym ta sprawę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytocz mu sprawe z powodztwa cywilnego, gnojek powinien za to beknac wraz ze starymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest aż taka tragedia żeby płakać? Dziecko rozumiem, ale Ty? Bez przesady, dziecko ma nadal długie włosy, trochę krótsze. xxxxx tak to jest tragedia, bo ktoś naruszył przestrzeń osobista bez zgody i to jest duże poczucie bezradnosci, a poza tym w przypadku krzywdy tego typu licza się przykre emocje , które sie ma i subiektywne odczucie oszpecenia, naruszenia przestrzeni, . Więc dziewczynce nalezy sie zadośćuczynienie, a gnojek powinien zrozumieć ze są normy zachowań których nie wolno przekroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36 Ale dbanie o takie dlugie wlosy jest czasochlonne i kosztowne. A jakis gnojek zniszczyl wieloletni trud tej dziewczynki i jej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzucam Ci tekst ile można zarobić na włosach. Wyceń sama ile mogły być warte włosy córki ( ile musiałaś skrócić) i tyle żadaj od rodziców chłopaka! Jak zapewnia, jego firma oferuje jedne z najwyższych cen na rynku. Za kilogram włosów można tu zarobić nawet 8 tys. zł. Warunki są dwa: włosy muszą być w kolorze blond i mieć co najmniej 60 cm długości. Takie okazy trafiają się rzadko. Średnio klientom wypłaca się około 400 do 1 tys. zł. – Osoby ścinające włosy powyżej 40 cm zazwyczaj otrzymują ok. 400-1000 zł. Najwięcej zapłaciliśmy ponad 20 tys. zł za włosy właścicielce salonu fryzjerskiego, która zbierała przez jakiś czas włosy ścinane dzieciom, a pojedynczej osobie kilka tysięcy złotych. Mogę potwierdzić, że na włosach bardzo dobrze się zarabia, ale nie jest to łatwa branża, jest mnóstwo oszustów – zaznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No OK, niby racja, ale z drugiej strony matka nie powinna histeryzować i wysyłać komunikatu dziecku, że utrata włosów to tragedia i powierzchowność, to aż tak znacząca sprawa. Przecież dziecko wyczuwa tę histerię i rozpacz i reaguje adekwatnie do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;36 najpierw obetnie włosy,potem uderzy a co następnie gwałt? Reakcja musi być i to konkretna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 do kosztów włosów dodaj zadośćuczynienie za negatywne emocje, naruszenie prywatności i postępowanie wbrew woli córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki, jak byście nigdy nie były dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 a co, może ma uczyć córkę że każdym może jej zrobić co chce a ona ma uszt po sobie kłaść? Niech pokazuje że ma walczyć o swoje i nie pozwalać innym na takie zachowania wobec niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No OK, niby racja, ale z drugiej strony matka nie powinna histeryzować i wysyłać komunikatu dziecku, że utrata włosów to tragedia i powierzchowność, to aż tak znacząca sprawa. Przecież dziecko wyczuwa tę histerię i rozpacz i reaguje adekwatnie do tego.. xxxx matka powinna zrobić wszystko by gnojka załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki, jak byście nigdy nie były dziećmi A co idiotycznego jest w tym zeby mały bandyta dostał informacje, ze pewne rzeczy sa karalne , ze nie wolno krzywdzić innych, że nie wszystko uchodzi płazem? Kiedy ma sie nauczyć tego? I że sa konsekwencje jak się coś zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mnie taka matka wielce pokrzywdzonej ofiary wezwała do dyrektora to bym chyba się popłakała ze śmiechu :D Z byle g...na dramat robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzicie,że autorka chce na tym ''dramacie'' jeszcze zarobić...bo na pewno będzie chciała kasę...a na co wyda? na kosmetyczkę,fryzjera bądź piwko dla mężusia bo na pewno nie na tą ''łysą'' :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leć z tym do programu Uwaga, nie można takiej zbrodni popuścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 suchaj rok trmu na ebay widzialem goscia (bez jaj pisze serio) ktory wystawil na aukcje swoje wlosy z torsu,dalem do obserwowanych,gosciu zgarnał £350 za kudly! O co w tym chodzi wytlumacz prosze,fetysz,biznes czy co? Bo jak cos to moze swoje łonowe wstawie za pińcset i gra :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 jaja obciać powiadasz i w klatce chlopcow wszystkich powinno sie zamykac? Jednak dobrze ze opatrznosc czuwa i zrobila cie kobietą bo strach myslec jakim dewiantem bys była bedąc facetem. Dzieki temu ze jestes kobietą masz male pole do popisu,jedynie w czym mozesz zabłysnąc to zbliżenia analno doustne i dobry obiad,w niczym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Twoja córka powiedziała, że na rosyjskim mundialu kibicuje Niemcom? Za czasów okupacji byla piękna tradycja by volksdeutschom płci żeńskiej golić głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×