Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu niektore matki nie lubia swoich doroslych corek?

Polecane posty

Gość gość

czemu niektore matki nie lubia swoich doroslych corek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd taki wniosek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja mama bylysmy super przyjaciolkami, swoja 21 letnia corke bardzo kocham i wspieram, jestem z niej dumna i widze ze to daje jej duzo sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka mnie nie lubi nie wiem czy nienawidzi, ale wiem, że za mna nie przepada wydaje mi sie ze to przez to, że musiała brac slub z moim ojcem z powodu ciazy, a on okazał sie być tyranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo giną i nie wracają na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie okazal sie byc tyranem tylko byl nim i jej to imponowalo tylko nagle po slubie zmienila zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu mezczyzn udaje lepszych niz sa przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej matka mnie nie lubi, zawsze bylam dobrym cichym dzieckiem, nie szlajalam się, nie imprezowalam, pomagalam jej i tak to nic nie dalo, po prostu taka niechec do mnie zostanie juz do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie przypadki to chyba nie tylko córek dotyczą . Mój mąż ma taką matkę. Od małego go biła, każdy problem jaki z nim miała rozwiązywała biciem. Nigdy nie usłyszał, ani nie poczuł, żadnej pochwały. Była nim rozczarowana jako dzieckiem i jest jako dorosłym. Wszystko ocenia negatywnie i krytykuje go za wszystko. Mój mąż nie pamięta, żeby mama go kiedyś przytuliła, lub była dla niego czuła. Nie, nie jest z patologii w popularnym tego słowa znaczeniu. Oboje z teściem mają wyższe wykształcenie, zajmowali wysokie stanowiska, teraz na emeryturze.Jest ich jedynym dzieckiem, prawie 2 lata karmiony piersią, podobno chciany. Więc dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka też mnie nie cierpi. Traktuje mnie jak swoją służącą,wyzywa,wykorzystuje. Jest toksyczna,wredna na maksa. Ona w ogóle nie lubi ludzi,tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×