Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wszyscy teraz maja szare lub biale wnetrza i meble ?

Polecane posty

Gość gość

Co to za moda bez wlasnego stylu , niczym z katalogu ikea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo121
A nie pomyślałaś, że może to się komuś podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się strasznie podobają takie jasne wnętrza, sama tak urządzę swój dom :) Faktycznie ostatnio zrobila sie moda na styl skandynawski ale co w tym złego ? Jak komuś sie to nie podoba to przeciez nie urządzi tak mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na białych meblach mniej widać kurz niż na ciemnych. jeżeli meble są białe to wtedy dla kontrastu zwykle ściany są ciemne... np. szare. poza tym biele, beże i ogólnie jasne kolory sprawiaja wrażenie czystości, nie przytłaczają itd... niekoniecznie każdy musi mieć meble ikeowskie ale faktycznie od kilku lat panuje styl prosty, minimalistyczny. mnie się bardzo podoba, sama mam tak urzadzone mieszkanie - mało sprzatania, proste powierzchnie ale... to już co się komu podoba :) gusta i guściki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są po prostu ładne, jak sobie przypomnę pomarańcze czy fiolety z poprzedniego dziesieciolecia to mnie skręca, oczywiście pomarań może być super jak sie wnetrze urzadzi np w stylu meksykańskim, ale to wyższa szkoła jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda estetycznie i optycznie powiększa pomieszczenia. Na wszystko zawsze jest jakaś moda. Kto kiedyś nie miał meblościanki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy na pewno nie. Ale zauważam, że często, przynajmniej tutaj, pojawiają się przytyki, że jak masz inaczej to wiocha, jesteś niemodna itd. Gdyby w urządzaniu wnętrz podążać za modą, to stale robilibyśmy remonty:-) Moda moim zdaniem to może się zmieniać w ubiorze, a i tutaj nie ma obowiązku bycia modnym. A mieszkanie czy dom jest na lata, ważne by dobrze się w nim czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co 10 lat sie maluje wnetrza i po okresie zywych kolorow przyszedl czas na minimalizmie. Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba sie wszystkim,bo taka jest moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, taka moda, podobnie, jak z ciuchami. Zurnale lansuja, pzry czym pokazuja to na ladnych przykladach, wiec sie podoba. Do niedawna obowiazkow np w lazience byl bez i wenge, domy malowano zzewnazr na krem i inn a pesteloże. A jeszcze nie tak dawno rzucano gromy na biale i szare i był owczy pęd do malowania scian na jadowite kolory. Poniewaz ta moda jest wszechobecna, pewnie sie niedlugo raptem skonczy, bo wnetrza beda mialy etykietke tych z "dwa tysiace nastego" roku zostana okrzykniete za niemodne. Datego bez przesady z moda, lepiej dzialac zgodnie z wlasnym stylem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam :) Mi sie biele i szarosci nie podobaja, smutne, szare i jak w labolatorium.. Lubie minimalizm , ale w cieplych kolorach ziemi, beze, ecru, zlote brazy itp. i jeden mocniejszy spajajacy akcent - u mnie wsceikla zielen. Zadnego szkla i chromu, srebra itp. To wszystko jest zimne po prostu. Fajne do gabinetum miejsca pracy itp. , ale dla mnie nie do mieszkania, nie buduje atmosfery cieplego, przytulnego wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to najnowsze trendy z klasą nowoczesności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam mam w całym domu ściany pomalowane na biało :D I nie dlatego, że modnie, tylko po kilku eksperymentach z kolorem stwierdziliśmy, że biały najbardziej nam pasuje. A meble mam raczej staroświeckie i oczywiście wieśniackie firanki w oknach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl skandynawski tylko dlaczego skandynawowie wcale nie maja białych ani szarych mebli .W większości mają cie ciężkie niktore anyutyczne inne bardziej nowoczesne kuchnie tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam i nie chcę wcale mieć. Mam swój styl i urządzam tak jak mi sie podoba a nie jaka jest moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze to jest tanie. Ludzi nie stać na drewniana podłogę i prawdziwe debowe meble tylko kupują tanioche w ikea kilka zbitych płyt i juz mysla ze sa "Caringtony" bo umeblowali mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie ? ja mam dom w bialosci i szarości. Projektowany przez architekta. Kamień na kominku, kamień na blacie w kuchni, drewniana podłoga, szyba hartowana na schodach i szklany stół. I to wszystko bardzo dużo kasy mnie kosztowało. Biel i szarość to elegancja, oczywiście nie meble z Ikei. Ale brąz czy beż to raczej straszny obciach teraz. Mi się meble drewniane w ogóle nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie wnętrze. Ale lubię też kolor więc dodaję kolorowe akcenty. teraz mam hopla na puncie obrazów nowoczesnych - takich mega kolorowych abstrakcji. Jeden kupiłam w necie na stronie dobrasztuka.pl Miałam drobne obawy, ale obraz mega mnie zaskoczył - oczywiście pozytywnie. Teraz jestem w trakcie zamawiania drugiego i już nie mogę się doczekać na paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnie mam nic przeciw zestawieniu bieli i szarosci, bo ładne ,ale ile mozna?! Wszystkie poradniki projektowania, pisma, tv zawalona jest zestawami biel, szarosc, szkło, do tego sciana ceglana, kamienna lub poszarzone drewno ( w wersji ubogiej- fototapeta) wszystkie sklpy zawalone sa dodatkami pasujacymi do tego, wiec tym chetniej idzie sie w tym kierunku, niestety tez nieszczesnymi gazdzetami w ksztalcie napisow, obowiazkowo po angielsku. Tej monotonni winni projektanci, ale to sie kupuje, błedne koło. Jesli cos jest bardzo modnego, np ciuch, to wiadomo,ze za pare lat bedzie obciachem ( ale producentom mebli i projektantom to na reke, bo za chwile trzeba bedzie pzrygotowac kompletnie inne zestawy). Tak jak za komuny mozna bylo pomylic mieszkania, bo te same nebloscianki - tak teraz tez - takie same biale zestawy wypoczynkowe, szklany stolik, biala lampa , pare kolorowych poduch.W sypialni równiutko połozona kapa cos kompletnie niepraktyczna w naszym klimacie ( u nas sa cieple kołdry a nie pzrescieradla do przykrycia ), na to misternie ułozona kupa poduszek sluzacych tylko do ozdoby, podbnie jaki kiedys poduchy pod sufit z paradnych izbach na wsi. Ale kazdy urzadza, jak lubi i ok. Ja na przykl;ad mam w domu stare meble itp ,wiekszosc okolo stuletnich , sa niepowtarzalne, z duszą, nie wychodza z mody , wartosc ich rosnie, bo tego sie nie produkuje. Poza tym pasuja do nich ksiazki , a lubie je miec ! - i nie tylko serię w jakims konkretnym kolorza. "nowoczesna" mam tylko kuchnie i lazienkke, bo nie byłoby jednosci stulowej z armatura i sprzetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam juz rozne kolory.niebueski pomarancz, zielen biel.Ale najlepiej czuje sie w szarosciach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, ale durny temat:O co znaczy TERAZ? Ja urządzałam 5 lat temu i nie wiem czy była modna biel i szary, ale ja szary uwielbiam i zrobiłam sobie szarą kuchnię i szary salon. Jak za rok będzie modny pomarańczowy to nie polecę i nie zmienię na orange bo mi się nie podoba, więc nie rozumiem jak można myśleć, że ludzie urządzają coś bo "taka jest moda":O urządzają tak, jak im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twierdze, ze kazdy urzadza ,bo "jest taka moda",ale moda na biele i szarosci wlasnie jest , wystarczy otworzyc TV , neta albo jakie pismo, ladnie pokazane, wiec ludzie kopiuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TERAZ w projektowaniu wnętrz trwa dluzej niz w modzie ubraniowej, trendy zmieniaja sie obecnie co ok 10 lat. Szarosci były od ok 5-6 lat, wiec teraz pociagna 5-4. Oczywiscie wiekszosc ludzi zostawi sobie je na dłuzej, ale ci, ktorzy za kilka lat będa na nowo urzadzac, prawdopodobnie urzadzi juz mieszkanie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam podoba mi się to ze zmienię poduszki na kanapie np.turkusowe na brudny róż do tego kilka dodatków w tym kolorze i nam zupełnie inne wnętrze a malując ścianę na fioletowo juz tak nie poszalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trendy modowe się zmienia bo wiadomo ze w dzisiejszych czasach nikt nie siedzi w jednych meblach całe życie ludzie maja więcej kasy wiec ja wydają. Ja swoje mieszkanie urządzamy tak żeby mi się podobało i żebym się w nim dobrze czuła a reszta to mi to lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie maja gustu tylko odpatruja od innych albo z katalogów jak małpy. Modny biały to kupują białe meble, modny róż to różowe. Najlepsze jest to ze jak im cos zarzucasz to mówią: ja to zawsze lubiłam to i to ( jasne jasne, a jakby nie było modne to by nie lubiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie ślepo podążają za modą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 A o co Ty sie pienisz? Zeby było oryginalnie to kazdy ma recznie wykonywać meble i sprawdzać w całym województwie czy przypadkiem ktos nie robi takiej szafki nad okap??? Sprowadzać meble z zagranicy? Wtf? Ludzie wybierają to co estetyczne i co najważniejsze DOSTĘPNE a nie odłam z asteroidy wyszlifowana jako stół. Co Cie boli?? Kiedys robiłaś remont i dalej masz w domu zielenie, czerwienie i pomarancze a meble venge? Peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie ze ludzie cokolwiek by nie zobaczyli to i tak beda krytykować w mysl zasady "musze komus dowalić wiec sie wypowiem". Najlepiej siedź jedna z druga w swoim niepowtarzalnym (nie wiem co teraz takie niepowtarzalne jest do zamieszkania/lepianka???) wnętrzu i sie ciesz ze jestes taka ponad :D no zycie wygralas! Zmieniło to cały swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jasnozolty Salon. Biala sypialnie i écru z szarym przedpokoj. Mam jasne kolory dlatego, ze meble mam stare, odziedziczone z ciemnego debu. Dzieki jasnym wnetrzom moj dom nie wyglada jak muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×