Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was też stara się od tego cyklu? Ja mam właśnie 2 dzień @,więc góra 5 dni i działamy. ;) Czy są tu kobietki,które też właśnie zaczynają działania? Ile macie lat,czy macie już dzieci,skąd jesteście? Ja mam 29 lat, 2 dzieci, mieszkamy od 7 lat w Niemczech. No i gdyby się teraz udało,to byłoby świetnie,bo ja z czerwca,syn też...także tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMia
Ja mam właśnie dni płodne, także działamy z mężem, mamy już córeczkę roczną i chcemy drugie , żeby nie była sama( w sensie - jedynaczką).Nie wiewiem jak ogarniemy dwójkę maluchów, ale czekać już nie mogę ze względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam, staram się już 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMia
Co tu tak cicho? Czyżby żadna nie chciała czerwcowego maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli z majowym nie wyjdzie to bede sie starac o czerwcowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, super,że jest jakiś odzew. ;) Ja czekam na koniec @ i zabieramy się z mężem do roboty. ;) Ale jeśli nie wyjdzie,to jeszcze góra 3 cykle i potem odpuszczamy kilka miesięcy,no tak na 3, a potem znowu. Ale mam nadzieję,że zaskoczy teraz lub w przyszłym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi26
Ja z mężem się staram od tego cyklu (ślub mieliśmy teraz w sierpniu :) ) Marzymy o bobasku już od dawna. Mamy prawie po 26 lat. Cykle mam przewarznie 30 dniowe, a ostatna @ była 4 września. Staraliśmy się narazie 8, 9, 11, 13, 16, 17 i 19 września. Więc działamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane czy ktos tu jeszcze zaglada? Ja się staram z mężem już ponad rok... Mamy już synka w styczniu skonczy 6 lat. Postanowilam napisac w tym wątku bo myślę ze w koncu się udało!... starania były akurat w dni płodne(kontrola u lekarza) no i czekam. A m myślę ze sie udało, bo bolą mnie sutki... i non stop bym spała. Rano wstawalam o 7 starszego do przedszkola wracałam i od 8.30 do 12 spalam... i tak codziennie!!!!zobaczymy co czas przyniesie. Termin okresu na 2 pazdziernipozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gośka
22:11 mam dokładnie to samo :) termin spodziewanego okresu też tako sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 22.11 Gosia a jak się czujesz? Masz jakieś objawy? Ja nie wiem czy te sutki to nie za wcześnie... Ale poczekam do 2.10 i testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. :) U nas były 2 dni starań,zobaczymy co z tego wyjdzie,bo mąż zachorował,więc nic na siłę,no bez przesady. ;) Teoretycznie @ mam mieć dopiero 7. 10. Także nie pozostaje mi nic innego,jak czekać,ale mam zapas testow ciążowych zamówionych z neta,więc nie ma stresu w razie czego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. No pewnie nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gośka
Jedyne co mam na pewno to zgaga i senność, ale kurde wątpię aby mogło wskazywać to na ciążę. Inne objawy to sobie sukcesywnie wkręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gośka
Jak tam dziewczyny? Ja jakoś nic nie czuje. Nie mam też nadziei. Testuje 2.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka91
Witajcie. Też czekam na jakiś znak że to jest ciąża. ☺ mamy juz synka który właśnie skończył 2 latka i od dłuższego czasu myslimy o drugim dziecku bo jeszcze troche bedzie za duza różnica. Juz kilka cyklii minęło bez upragnionych objawów i dwóch kresek. Choc w grudniu miałam epizod gdzie wyszedl test pozytywny a później okazalo sie ze ciazy noe ma... Dostalam okres 2 tyg. po spodziewanej. I oczywiscie badania i ginekolog. Teraz byc może w koncu się udało.... Okres mam dostac 4.10.18r. Stresuje się ze nie wiem.... ☺ wspolzylismy 17 a na kolejny dzien mialm bol po stronie jednego jajnika. Dzis bylby 3-4dzien od zagniezdzenia i moze jakieś objawy moga pojawic się. W poprzedniej ciąży bolaly mnie piersi, wrazliwosc na zapachy tyle co pamiętam, a test po terminie wyszedl negatywny ale jak dalej się spoznial to kolejny zrobilam i juz dwie kreseczki i szok troszke. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Czesc dziewczyny. Mam 23 lata, to mam nadzieje ze bedzie moja druga ciaza :) ostatnia miesiaczka 7.09. Owulacja wykryta dzieki testom owulacyjbym. Stosunek codziennie a nawet dwa azy dziennie :))Dzisiaj dzien spodziewanej miesiaczki, juz 3 dni przed @ wynik z ledwo widoczna druga kreska :);) dzisiaj mega dwie krechy. Brzuch boli, piersi tez, straszne zawroty glowy. Objawy identyczne jak przy pierwszym dziecku :) oby sie udalo... najbardziej boje sie krwawien, co w pierwszej ciazy sie zdarzalo. Trzymajcie kciuki zebym z Wami dotrwala do czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Cześć dziewczyny Na wstępie wszystkim życzę upragnionych dwóch kreseczek :) Być może i ja je zobaczę. Mam 27 lat i cudowna 14 miesięczną córeczkę. Postanowilismy z mezem,ze czas na drugą pociechę. Jestem świeżo po owulacji. To nasz pierwszy cykl starań. Za wiele sobie nie obiecuje ale.mam cichą nadzieję,ze moze tym razem też uda nam się zajsc w ciążę podczas pierwszego cyklu starań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina też ostatnią @ miałam 7.09, ake okres dopiero jutro powinnam dostać. Mam 28dniowe cykle, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę dołączyłam do czerwcówek 2018. Po 10 miesiącach starań w końcu pozytywne testy, a mamy już synka który niedawno skończył 15 miesięcy. Także dziewczyny głowa do góry i działać, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kania kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mam 27-28 dniowe. Bardziej 27, chodze dzisiaj jak na szpilkach zeby nic nie polecialo :( martwie sie. Objawy juz mialam tydzien po zaplodnieniu. Wszedzie rozpoznam ten ssacy glod zaraz po jedzeniu i zawroty glowy. Juz raz mialam taka sytuacje ze testy ciazowe pozytywne a tu bach... okres. Duzo odpoczywam, kwas foliowy, owoce i warzywa. Poczekam do piatku i moze sie umowie do lekarza, bo trzeba czekac 2 tygodnie na wizyte... a jak u was? Jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalala09
Ja mam core 9,5msc i jestem załamana bo drugi raz w życiu ( pierwszy jak dowiedziałam się ze jestem w ciąży) miałam plamienie jednodniowe. Mieliśmy mała wpadkę w tamtym miejscu.. Jeżeli chodzi o objawy to nie miałam żadnych w pierwszej ciazy, ani młodości, ani gorszego samopoczucia. Mam nadzieję że to tylko przypadek to plamienie i okres nadejdzie. Chce mieć drugie dziecko, ale nie teraz.. nie wyobrażam sobie tak małej różnicy wieku, zwłaszcza że moja córa jest bardzo wymagającym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Moja ma 22 miesiace. Tez chcialam wczesniej drugie. Jedno przy drugim by sie wychowalo i spokoj. Robilas test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalala09
Nie robiłam jeszcze. Ja powinnam dostać wczoraj max dziś okres. Ale jestem pewna niemal na 100 procent. Plamienie implantacyjne w końcu bez przyczyny się nie zdarza.. przynajmniej ja miałam tak tylko przy ciąży z córką. Do tego miałam cięcie cesarskie, więc też trossku wczesnie na ciążę.. a u Ciebie fajna roku fajna różnica, już mała chodzi, mówi, a jakbym urodziła to moja ledwo zaczęłaby chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Jak urodzi sie drugie, twoja córka bedzie juz miala 18 miesiecy, nie bedzie tak zle. Mam znajomych ktorzy dzieci maja z tego samego rocznika jeden ze stycznia a drugi z grudnia... to dopiero masakra. Bedzie dobrze, po latach bedziesz zadowolona ze dzieci odchowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalala09
Ewelina gratulacje dzidziusia i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze przez całą ciążę:) Odezwę się jak zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa mama 2018
A ja się pochwale, jestem w piątym tygodniu ciazy. Zaszłam w ciaze w pierwszym cyklu starań, chociaż oboje z mężem jesteśmy po 30-tce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Czerwcowa mama 2018 wielkie gratulacje :) na kiedy termin porodu, juz sprawdzalas? U mnie wychodzi na 16.06. Pewnie wczesniej urodze tak jak corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Pomylka :) 13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Ewelina Gratuluje dwóch kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×