Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czop śluzowy w 18 tygodniu ?

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem w 18tc. Wczoraj rano wspolzylam z mężem a wieczorem podczas podcierania się w toalecie na papierze zauważyłam dziwny śluz, gestszy niż zwykle ,lekko żółty, taka jakby galaretka , cienki ale dosyć długo bo ok.5 cm. Czy to możliwe żeby to był czop sluzowy czy może to po stosunku? Dwa dni temu byłam u ginekologa i wszystko było ok ale teraz jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na izbe przyjec i to natychniast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o tym czopie jakby to był 38 tydzień a nie wczesna ciąża ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tak ponieważ staram się nie panikowac. Swego czasu potrafiłam biegać do ginekologa co tydzień jak tylko coś w ciąży wydało mi się podejrzane. Dwa dni temu wyszłam ze szpitala , tam zbadali mnie na wszystkie strony iwypisali do domu , powiedzieli że mam już nie wymyślać tylko cieszyć się ciąża. Dodatkowo używam wkładek które wykrywają wody płodowe i nic nie wykryły nawet wtedy kiedy wypadło to coś opisane przeze mnie . Pamiętam że zawsze po stosunku miałam właśnie podobna galaretke tyle że mniej dlatego tym razem zaniepokoila mnie długość tego jakby gluta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w szpitalu przepisali mi luteine ale jak powiedział lekarz jest to tylko i wyłącznie profilaktyczne bo z ciąża nic złego się nie dzieje. Może ta wydzielina to resztki tej luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×