Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuje się dziś samotna i nieszczęśliwa

Polecane posty

Gość gość

Nie lubię takich dni .Chce mi się wyć czuje się sama ,samotna, słaba .Aż by się chciało wziąć jakąś tabletkę szczęścia. Kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich dni? Jest super , jest sobota , nie trzeba do pracy wstawac , leze sobie w lozku z kubkiem goracej kawy i ipadem w lapie i luuuuuuuz ! Maz w pracy, syn spi i jak go znam to wstanie okolo 12 a ja zaraz sobie wstane , pojde na dol do kuchni i zrobie sobie krolewskie sniadanie a nie jakies byle co w biegu Ech piekny dzien dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
To se kup na wieczor czasoumilacz:) winko czy co tam lubisz. I zapros kolezanke, ugotujcie cos razem, poobgadujcie chlopakow, obejrzyjcie stare fotki+ulubiona muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chyba dlatego ze dzisiaj sobota nic się nie dzieje .Lubie jak w tyg szybko dni mijają nie jestem uzależniona od pracy ,lubie posiedzieć w wolny dzień z książką nawet coś w tv obejrzeć ale raz na jakiś czas łapie mnie dół dzisiaj tak mam ,okropne uczucie postaram wstać wziąć się w garść wyjść z domu chociaż nic mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie, bo te szybko mijajace dni to szybko mijajace zycie , soboty sa super, niedzielamniej bo juz pojawia sie mysl ze zaraz zacznie sie wyscig i tak do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma autyzm. Zamień się ze mną. Będzie super, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Kochane moje, wejdzcie sobie n.a. profil qczaj, on jest na Insta I na fejsie, zaje/bisty facet, pocieszny na maxa i usmialam sie nie raz! Ten to motywuje kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie byc sama ze soba, nawet potrafie sama na weekend wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko ma autyzm Może teraz będę jedzą bez serca ale co z tego ,ludzie, dzieci mają choroby różne cierpią to nie znaczy ze ktoś inny ma cierpieć z nimi i nie pozwalać sobie na chwilę słabości i złego samopoczucia. Ludzie którzy sypia tekstami w stylu zamień się ze mną to zobaczysz jak ja mam to egoisci do potęgi. Każdy prawo czuć się gorzej nawet bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×