Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 7 miesieczne niemowle

Polecane posty

Gość gość

Powinno reagowac z entuzjazmem na drugie maleństwo? I na zwierzęta? Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 8,5 mc , dzieci go interesuja, ale starsze, patrzy z zaciekawieniem co robia, zwierzeta w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś jeszcze mógłbym się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 3 mce i uśmiecha się i żywo reaguje gdy starsza siostra go zaczepia, choć fakt robi to bardzo natarczywie i trzeba ją odciągać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 6 i reaguje i na inne dzieci i na zwierzęta, ale mamy w domu kota więc może to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wypowiedzi. Czy waszym zdaniem powinno mnie martwic to, ze synek ignoruje inne dziaciaczki? Ostatnio dziewcxynka w jego wieku zaczepiala go a on zachowywal sie tak jakby... Nie rozumiał? Nie wiem, specyficznie. Po prostu nie reaguje na inne dzieci. Ogolnie rozwija sie prawidłowo, reaguje na dorosłych tylko nie na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, byl zwyczajnke zaskoczony, niemtore dzieci niepewnie podchodza do obcych. Moj ma na opak , jak ktos niezwrca na niego uwagi to burczy i warczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz w domu psa a nie dziecko. Normalne dzieci nie burcza ani nie warcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli napisze ze wydaje bliżej nieokreslone dzwieki to ci ulży? Weż się babo do roboty rusz, bo siedzenie w domu wyraznie ci nie słuzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś konkretnie burczy i warczy, to czego oczekujesz teraz. Wyslawiaj się raz a poprawnie i dobrze to nie będziesz musiała 2 x ludziom tłumaczyć. A skad pomysł ze nie pracuje? Nie każdy ma była jaka prace za lada w sklepie od 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz skąd? Bo każdy rozgarniety człowiek zrozumie , a nawet jezeli wyda mu się to dziwne to zleje sprawe, nie bedzie czepiał się szczegółów i użytych metafor! No chyba że jest znudzona , zfrustrowana zyciem istota, szukającom tylko okazji by się do kogoś uczepić. Fakt niektórzy sfrustrowani pracują na trzy zmiany:D wykonując jedną czynność maszynowo 8h, to z braku zajęcia intelektualnego, próbują zaistnieć w sieci , dopierniczając się o przenośnie. Dzwięk który człowiek wydaje gdy się złości przypomina nieco warczenie. Czyż nie? Zwlaszcza małe dziecko, które jeszcze nie bardzi kontroluje emocje, moze wydawać przeróżne dzwieki. Pozdrawiam cieplutko i życzę by dzien był udany, a praca wreszcie zaczęła cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo głupia osoba wiesz? Pracuje po prostu na 9 rano a o 7 to pije sobie kawę i zwykle przeglądam neta na telefonie i zwyczajnie zdziwił mnie fakt że czyjeś dziecko burczy i warczy, bo tak robi pies nie dziecko. Chyba nie wiesz co te słowa oznaczają że je uzylas a teraz nagle się tłumaczysz. Ale ty j******a madko na macierzyńskim oczywiście musiałaś wymyślęc swoje debilne teorie na temat cudzej pracy byle twoje było na wierzchu. Żałosne. Widzę że komuś odpieluszkowe zapalenie mózgu doskwiera mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto nie chodzi o to co robi twój dzieciak a co nie, bo i kogo to obchodzi, tylko o to że ty nie umiesz poprawnie dobierać słów kiedy coś opisujesz i jeszcze się zloscisz jak 5 latka że ktoś się dziwi twoim wypocinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 7 miesięczna córeczka bardzo żywo reaguje zwłaszcza na zwierzęta. Mamy w domu 2 koty i psa i córcia śmieje się jak je widzi, macha rączkami, gaworzy, dotyka je. Na dzieci też reaguje ale bardziej żywo na nasze zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doba, a teraz mi powiedz co Twoje jakże wyszukane i mądre , z polotem wy[powiedzi wnoszą do tematu? Za przeproszeniem guzik Cie to obchodzi jakie dzwięki wydaje moje dziecko! Wspołczuje z calego serca, Twoje zycie musi byc kosmicznie nudne ze siedzisz przed praca na kafe i piszesz pierdoły , bo o ile ja faktycznie na macierzynskim czasu mam az natto, i zwyczajnie z nudów, o tyle Ty musisz byc niezmmiernie sfrustrowana:x Powodzenia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz że picie kawy rano przeglądanie internetu to sfrustowanie? Ty poważnie jakas upośledzona jesteś. Moze to twoje dziecko ma to po tobie stąd psie dźwięki wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz 100 % racji, guzik mnie obchodzi twoje dziecko. Zaintygowalo mnie tylko ze ktoś być na tyle upsoledozny że nazywa warczeniem i burczeniem dzwieki dziecka, jak jakiś pies. Ale widzę że ci inteligencji sporo brakuje bo ty dalej za przeproszeniem pieprzysz o tym co twój dzieciak robi o co nie, chociaż było Ci to już wyjaśnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje wypowiedzi i epitety mowia same za siebie. Mam nadzieje, ze to, iz wyplułas swoj jad na mnie, sprawi ze Twoj dzien bedzie weselszy. Nie ubliżylam CI w żadnej wypowiedzi , Ty mi chyba w każdej i właśnie stąd teza tym że musisz byc okropnie sflustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 miesięczne niemowlę może mieć głęboko w nosie inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko komus warczy,dobre, poprawilas mi kobieto humor na cały dzień :D a tak na poważnie, to krzyczysz pomatej osobie że jest sfrustrowana a jej już dawno tu nie ma sądząc z tego co pisała. To raczej ty masz problem ze sobą i swoim charakterkiem. PS. Moje dzieci wydają różne dziwne dzwieki ale nigdy nie przyszło mi do głowy nazwać tego warczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja córka gdacze, co wy na to? A siostry syn muczy jak krowa, to dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś maja autyzm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez wygladal :) niepotrzebnie spanikowalam najwyraźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×