Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy da się przyspieszyć menopauzę?

Polecane posty

Gość gość

Mam 33 lata i chciałabym być już po menopauzie. Czy istnieje jakis sposob, by ja przyspieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 40 lat, od 2 lat nie miesiączkuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli cierpisz z powodu uciazliwej @ i nie chcesz miec dzieci, mozesz rozwazyc opcje termoablacji endometrium.wczesna menopauza moze spowodowac osteoporoze, nietrzymanie moczu, zmarszczki, siwe wlosy, zaburzenia serca A jak koniecznie chcesz, to.niedowaga i papierosy, tak naprawde to lepiwj w wieku 45 niz 55 , ale 33 to troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko mówiąc chcesz mieć problemy ze zdrowiem i zestarzeć się szybciej? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Moja siostra przechodzila menopauze w 52lat wszystko bylo na czas przeszla to lekko,54lata dopiero nie miesiaczkowala,wyglada dobrze jak na swoj wiek,ja mam lekko po40mam cykle jak w zegarku,miesiaczkuje regularnie,bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze to tez co miesiac przez tydzien marze o menopauzie.z tym ze kazdy kij ma dwa konce, i tak zle i tak niedobrze, bo przyczepiaja sie rozne choroby.lepiej miec z pewnoscia menopauze wczesniej niz pozniej, ale w normie, czyli 45+.kobiety maja przesrane, niby w statystykach zyjemy dluzej od mezczyzn, ale jakosc zycia gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy da się. Natomiast na pewno jest możliwe odciąć sobie kończynę, postrzeganą jako zbędną. Niektórzy tak robią. Może taki problem też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×