Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamka334

czy dostałyście w szpitalu- niebieskie pudełko?

Polecane posty

Gość mamka334

ja nie wypełniłam ankiety w szpitalu jak mogę dostać teraz ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgyujiooiytgfr
Nie dostałam nic takiego ale tez nie wypełniałam ankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze wogóle są te pudełka :/ ja rodziłam 2,5 miesiąca temu i jak o nie pytałyśmy to nam powiedziano że niestety ale w szpitalach jest zakaz reklam jakichkolwiek produktów więc już nie ma tych gratisowych pudełek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka334
kurna, jak to niema ? jak wczesniej rodziłam to dostałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek orzeszszszek
no nie ma i już...a co sama nie możesz se kremu czy oliwki dla dziecka kupić....parę próbek i kupa ulotek tam była nic ciekawego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu chciałabym.......
proszę cię małe ciut kremu , kupa niepotrzebnych ci ulotek + stare wydanie poradnika domowego i mam dziecko ..... sory to pudełko było ładniejsze od całej zawartości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wcześniej rodziłam tez dostałam ale teraz nie ma jest zakaz reklam w szpitalach i koniec i faktycznie nie ma o co robić szumu bo jedyne co w tym pudełku przedstawiało faktycznie jakąś wartość i się do czegoś przydało to klips do smoczka :D:D:D sudokremik starczył na 5 dni, oliwka też jakoś tak, próbki proszku na raptem 2 małe prania (2 próbki miałam) i 4 pieluchy dla czegoś takiego szkoda nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2 lata temu dostałam
w niebieskim pudełku we Wrocku maszynkę 3g Gillette dla męża w takim ładnym opakowaniu.... dzięki gazetom nie nudziło mi się w szpitalu - co z tego że stare, przecież to nie wiadomości tylko porady o dzieciach - nie przeterminowują się z miesiąca na miesiąc :D ...próbki tez mnie się przydały, np. to słynne oliatum -takie zachwalane, a mnie nie pasowało, dzięki próbce nie wywaliłam kasy na całe opakowanie.... szkoda że tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edde
ja dostalam niebieskie pudelko 6 lat temu, a dwa lata temu tez cos podobnego ale inne. I wcale nie byly tam badziewia. Mialam 2 probki proszku do prania, maszynke do golenia, maly sudokrem, skarpetki dla dzidziusia, kilka pampersow, recznik frotte taki maly, kilka poradnikow, sztucce plastikowe dla dziecka, kilka probek mleka modyfikowanego i pare innych rzeczy, ale juz nie pamietam. A do tego ankiete w srodku ktora wyelnilam i dzieki temu co miesiac dostawalam do skrzynki jakies gazetki o dziecku plus male niespodzianki typu sloiczki, deserki czy probki mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka bzdura -zakaz reklam w szpitalu..a na niepotrzebnym obuwiu "ochronnym " zbijali kokosy ! Ja rodzilam 2 dziecko w Uk i ciagle cos dostajemy pomimo ze ma juz roczek ! Przysylaja nam znizki na mleka,pampersy takie vouchery..A w Polsce gowno dostaniesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czerwcu 2010 dostałam dwa niebieskie różowe i torbę, w środku były ankiety, wypełniłam je i po jakimś czasie na adres domowy przyszły próbki, mleka, kaszki. O ile pamiętam te pudełka nie były jednej firmy, tylko próbki z materiałami o pielęgnacji i dietach sponsorowane przez rożne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nic kilka próbek. Niektóre do tej pory mam np mały sudokrem, albo krem na odparzenia mustella chyba, alantan właśnie mi się kończy, sporo tego było, niby nic a jednak miło wydać mniej. z próbek które potem przysłali miałam na cały dzień dla maluch jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję sie zarejestrować na stronie hipp, tam przysyłają różne rzeczy do tej pory dostałam dwa pudełka w nich soczek słoiczek próbki mleka herbatek i znizki do Rossmanna na ich produkty(zniżki od 20% do 25%) ostatnio duzy słoiczek i zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia bandzia
Ja rodziłam w czerwcu w tamtym roku i dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam we wrzesniu 2009 mi dostalam taka niebiesko zieloną teczke- pudełko, plus taka zielona teczka dla maluszka z jej wszystkimi dokumentami, ksiażeczką urodzeniową i cała resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia kubusia24b
JA rodzilam tydzien temu i dostałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.......
rodziłam 5 miesiecy temu i dostałam ale tam ne ma nic ciekawego w tym niebieskim pudełku. Ja dostałam niebieskie i różowe a teraz co mesiąc przysyłają mi paczki ze szpitala z różnymi próbkami herbat, zupki, gazety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam miesiąc temu i dostałam niebieskie pudełko tego dostałam pudełko dzidziuś i jeszcze reklamówkę z gadżetami z hurtowni "Mieszko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
ja dostałam i fajne rzeczy tam były, sudocrem mi wystarczył na 2 miesiące, butelka lovi, próbki mleka i kaszek bardzo się przydały, teraz dostaję raz na 4 miesiące, rózne próbki i poradniki żywieniowe, soczki, deserki, sporo tego, ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek na płaczącej wierzbie
Ja dostałam w szpitalu, ale nie wypełniałam żadnej ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek na płaczącej wierzbie
rodziłam w listopadzie 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobolka85
Ja rodziłam 22 styczni2 2011, dostałam tuzin ankiet do wypełnienia i 3 pudełka na odchodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam we wrześniu i dostałam niebieskie pudełko i fajnei próbki które były w nim :) przydały się i niektóre z nich kupiliśmy i są u nas na stałe np masełko natłuszczające z dermedic linum baby na bazie masła shea, super nawilża twarz i ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są czy nie ma? Rodzę niebawem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w niedziele u nas są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×