Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JA RODZE??!?!?!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 39tc od 2 dni czuje klocie w kroczu, uczucie jakby mi sie wierciła głową centralnie na dole przez co nawet czuje bolaca dziurke o***tu Wczoraj obudził mnie bol brzucha, jak wstalam to byl jak kamien przez 10 min i bylo dobrze. Dzisiaj to jeszcze wieksza masakra, nie dosc, ze obudzil mnie mocny skurcz, to jeszcze prawa noga mi zdretwiala... Pozniej szlam doslownie 500m na badania, a po drodze czulam ze zaraz urodze... To bylo takie uczucie jakbym miala dostac miesiaczke, a mialam za kazdym razem przed miesiaczka takie bole ze chodzic nie moglam i teraz to samo Aktualnie leze, czuje klocie, ale nie takie nasilone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś na badaniu u ginekologa co ci lekarz powiedział może dziecko szykuje się do wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi powiedział 2tyg temu, ze dziecko NIE szykuje sie do wyjscia... dzis bylam tylko na badaniach krwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś iść na ktg. Na zapisie byłyby skurcze jeżeli zacząłby się poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak dokładnie w dniu terminu. Urodziłam dwa tygodnie później dopiero. Najlepiej iść na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz iść na izbę do szpitala z kartą ciąży i muszą ci zrobić ktg tylko pewnie wtedy cię już zatrzymają ale przynajmniej zbada cię lekarz i będziesz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje! Jesteście kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tak mialam dzien przef porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×