Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzaka

czy jest mozliwosc zajscia w ciaze??

Polecane posty

Gość buzaka

Witajcie Kochalam sie z moimchlopakiem w piaty dzien miesiaczki, znaczy w nocy z pietego na szosty. >byl to stosunek przerywany. Okres mam co 28 dni. w 13 dzien cyklu strasznie sie ze mnie lalo i mialam sluz plodny, tak jkaby to byla owulacja...Boje sie, ze jestem w ciazy...jesczez 4 dni do okresu, a ja mam bole brzucha i duze, bolace piersi...a na brodawkach zauwazylam otoczke, jkaby mi ktos mazakiem namalowal...nigdy wczesniej mnie tak szybko brzuch nie bolal i calymi dniami....czy okres moze przyjsc szybciej, mialam jakiegos wirusa i biore antybiotyki, ma to jakis zwiazek? pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka śmiechu
tak... niom... .znaczy tego..... hmmmm. może tak. ?? Te bolące piersi . na 100 procent i te obwódki narysowane .......... chyba ,,,,,,,,tak To CIĄŻA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzaka
Czy ktos mi moze odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby
zajść w ciążę trzeba znacznie bardziej się wysilić niż stosunek przerywany w piątym dniu cyklu ;) Czekaj na okres i nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby
Twoje dolegliwości mogą byc spowodowane braniem antybiotyku. A nawet jeśli podczas tego stosunku przerywanego jakiś plemniki poleciały do środka, to zanim komórka jajowa dojrzała, to już dawno były niezdolne do jej zapłodnienia. Żeby zapłodnic komórkę jajową musi być mnóstwo plemników - jedne mają funkcje rozpuszczające otoczkę jeje, inne tworzą przyjazne środowisko w kwaśnym śluzie, a większość i tak jest za słaba, za wolna lub źle zbudowana, żeby wniknąc do jaja. Także nie masz się co martwić, na pewno okres przyjdzie w terminie! A jak zamierzasz poważnie rozpocząć współżycie to pomyśl o jakiejś pewniejszej metodzie niż stosunek przerywany :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzaka
tez probowalam podejsc do tego realnie, ale nei duawalo sie, bo ciagle widze nowe objawy..po okresie mialam zamiar isc po tabletki....dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×