Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojciec chrzestny 7654

czy ksiądz ząda dowodu ze bylo sie u spowiedzi przed chrztem dziecka

Polecane posty

Gość ojciec chrzestny 7654

? mam byc ojcem chrzestnym, mam zaswiadczenie z parafii ze mogę byc ojcem chcrzestnym, mam to zaniesc ksiedzu ktory bedzie udzielał chrztu, czy mam miec tez ''dowód'' na bycie u spowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
czyli bez podpisanej karteczki sie nie obejdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
po co oni to sprawdzaja???jestem dorosły i to moja sprawa czy pojde do spowiedzi czy nie...Przeciez to absurd jakis...jak dziecko ludzi traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgwegwgewrtg
musi być podpisana ta karteczka koniecznie bo inaczej lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgwegwgewrtg
a idz ty nigdy bym takiego ojca chrzestnego nie wybrała dla dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
jak ani matka ani ojciec do spowiedzi nie idą...nie praktykują, nie spowiadaja sie, a dziecko trzeba ochrzcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po to jest ta karteczka,zebys sie wyspowiadał,bo tak pewnie bys tego nie zrobił.Jesli jestes wierzacy(a mniemam ze, tak skoro na ojca chrzestnego sie zgodziles)to jaki problem.Moj kolega tez podpisał sobie sam te karteczke,bo nie chciał sie spowiadac.Bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
w takim razie po co zgodziles sie byc chrzestnym? Skoro nie przestrzegasz zasad? Wez nie rob szopki, tylko powiedz rodzicom dziecka zeby szukali innego chrzestnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegos takiego wierzacy ,niepraktykujacy.to po chrzcic to dziecko,,bo tak trzeba?bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
bo sie nie odmawia, poza tym nie maja nikogo innego... Na sama mysl o opowiadaniu ksiedzu o grzechach robi mi sie slabo, moze ze 3 razy w zyciu u spowiedzi bylem, ostani raz dobrych kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
"bo sie nie odmawia" "bo trzeba ochrzcic" - co za prymitywne tlumaczenie :O Nie masz odwagi odmowic a masz odwage robic cyrk z sakramentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli osoba chce ochrzcic dziecko to znaczy ze jest osoba wierzaca ,a ty nie musisz sie zgodzic .Kogo chcesz oszukac? Nie chciala bym takiego chrzestnego dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
jaki cyrk?? cyrkiem sa te wszystkie zaświadczenia... jakies karteczki na DOWÓD ....to śmieszne jest...To ksieza robia cyrk i szopkę z tego wszystkiego..szkoda ze na nauki mnie jeszcze nie wysłali przed tym chrztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
rodzice tego dziecka tez sie spowiadać nie będą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sa nauki tez wiec moze tez cie dosiegna?u nas sa dzien przed chrztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cie rozumie
ja jestem wierzaca, w pl chodzilam co tydzien do kosciola, potem wyjechalam zagranice i teraz jestem tam co jakis czas. ksiadz tez nie jest swiety, niektorzy opowiadaja sobie nawzajem z czego ludzie sie spowiadali ;D wierzaca jestem, chce slub koscielny a nie spowiadalam sie od 3 lat bo mieszkam z chlopakiem. i co? chociaz jestem wierzaca to przez to jestem w kosciele skreslona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
Ale spowiedz jest wymagana od chrzestnego, a nie od rodzicow. A skoro uwazasz ze to cyrk to miej odwage nie brac w tym udzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
to rodzeni rodzice nie musza sie spowiadac a chrzestni tak???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
tak. Jesli rodzice nie maja slubu to i tak rozgrzeszenia nie dostana, ale chrzestnym musi byc taka osoba, ktora rozgrzeszenie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
nie no cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala czworka sie spowiada,ale nie wiem dlaczego u was tak nie jest.u nas by ksiadz nie dal chrztu bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
za moje grzechy i tak bym rozgrzeszenia nie dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
U nas jesli rodzice nie maja slubu, to nie musza. I tak rozgrzeszenia nie dostana, do komunii nie pojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
To sie nie spowiadaj i rob jak uwazasz. W kazdym razie nie chcialabym takiego chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
Wg mnie na chrzestnego sie nie kwalifikujesz. Dziewie sie ludziom, ktorzy chrzcza dzieci tylko dlatego, bo tak trzeba i na chrzestnych biora przypadkowych w sensie wiary ludzi. Albo jest sie wierzacym i przestrzega przykazan albo nie. A jak nie, to po co robic szopke z chrztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cie rozumie
i tak samo jest u mnie... bo mam 22 lata jestem mloda i wlasnie pracuje z chlopakiem na przyszlosc, zeby dzieci mialy dobrze :p ale za to jestem w kosciele skreslona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec chrzestny 7654
albo fakt ze kobieta, ktora jest wierzaca, byla czysta az do slubu, wychodzi za mąż za rozwodnika bo go pokochała...nie moze juz nigdy pojsc do spowiedzi...No i czy to nie cyrk????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×