Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś mama ma podobny problem? Co noc nie mogę zasnąć.

Polecane posty

Gość gość

Obracam się z boku na bok, teoretycznie powinnam zasnąć szybko bo jestem zmęczona. Mam małe dzieci w tym niemowlę 3miesiace. Karmię piersią. Melisa nie pomaga:-( cały dzień jestem nieprzytomna. Badania biochemia + hormony wszystko jest ok. Rodzinna wysłała mnie nawet na atpo i atg i USG jamy brzusznej i wszystko ok. EKG też. Mam lekkie nadciśnienie ale Dobrze leczone więc nigdy nie przekracza 120/80. Dlaczego nie mogę spać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to stres i wlasnie zbyt duze zmeczenie , moze idz do lekarza po melatonine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szwecji tak , w Polsce pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bezsenność nahlepszy jest seks,zawsze po wszystkim błogo zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które cierpią na różne zaburzenia snu, zazwyczaj mają obniżony poziom melatoniny w porównaniu z osobami, które śpią bez żadnych problemów. Melatonina usprawnia zasypianie, poprawia ogólne samopoczucie i redukuje ilość przebudzeń w ciągu nocy. Melatoninę warto zastosować w odniesieniu do osób, które mają przesunięte fazy sen-czuwanie. Przyjęcie leku melatonina 5 mg sprawia, że człowiek może zasnąć około trzy godziny wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melatonia Lek-Am jest dostepna bez recepty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebi3 seks a dziewczyna ma problem, melatonina jest naturalna , moja 13 letnia corka brala czyli ze jest bezpieczna , szwedzi sa jebneci na punkcie uzalezniajacych lekow , wiekszosc psychotropow i nasennych ktore sa w Polsce , tutaj sa zakazane wiec raczej by dziecku gowna nie zapisywali Idz do lekarza i porozmawiaj o melatoninie na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×