Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama z kruuszynka

czy ktoras z was miala rozstep miesni brzucha po ciazy?

Polecane posty

Gość mama z kruuszynka

Podobno sporo kobiet to ma, tylko nie kazda o tym wie. Pytam, bo sama mam takie cos i zastanawiam sie, czy te cwiczenia cos daja, czy zostaje tylko plastyka brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksLKKKKAAA
ja po ciąży miałam wiszący brzuch, ale gimnastyka czyni cuda tylko trzeba być konsekwentnym, systematycznym i u mnie trwało to ok roku ale brzuch prawie jak pprzed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaasi
ja mam tą dziurę, próbowałam ćwiczeń, ale nie widziałam efektu, więc odpuściłam.Chyba tylko operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaasi
to nie chodzi o wiszący brzuch tylko dziurę w brzuchu -rozstęp mięśni.Wkladasz rękę i czujesz dziurę na środku brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
dziewczyny, bo ja mam taki wypukly brzuch - czy to moze byc przez ten rozstep? czy to jest tak, ze jak ma sie ten rozstep to nie mozna miec nigdy plaskiego brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaasi
raczej tak.Mi wywal sie wciaz taki balon.jak cos zjem itp.Poczytakj w necie na ten temat.Jest tez pokazane jak sobie samemu zbadac czy się ma.Łatwe to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo duzo kobiet to ma.
Nawet te super chudzinki z ekstra plaskimi brzuchami. Ostatnio zgadalysmy sie z kolezankami,one rodzily ok2-3 lat temu i zauwazyly ten roszstep. Maja brzuchy doslownie wklesle. Jakos nikt o tym nie mowi,ale ja obserwuje w ciazy jak mi sie te miesnie rozchodza. Na to wplywu sie nie ma. Potem trzeba odpowiednio cwiczyc,zwykle brzuszki sa zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
czyli mozna miec w miare plaski brzuch przy tym rozstepie? Bo ja ma tez troche tluszczu na brzuchi i nie wiem czy w ogole jest szansa jak schudne, ze brzuch seie wyplaszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksLKKKKAAA
wiem o jakądziure chodzi pośrodku od pępka w dół, też tak miałam i że reęke można było włożyć a brzuch miękki nawet jak napinałam, ale to trwało do kilku miesięcy po porodzie i żeby było z powrotem ok musisz długo ćwizyć nie wystarczy miesiąć trzeba kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
a tobie sie ta dziura cofnela? bo ja wlasnie ja odkrylam i jestem pol roku po porodzie. Jest szansa na plaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruuszynka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo duzo kobiet to ma.
Pewnie ze jest szansa na plaski brzuch. Te 2 moje kolezanki maja tak plaskie,ze bys w zyciu nie powiedziala,ze byly w ciazy. Po prostu szkielety. Mialy cesarke,a to wlasnie po niej kobiety najbardziej narzekaja na brzuch,ze gorzej schodzi. One nie cwiczyly,rozstep maja. Ale jak chcesz cwiczyc to dowiedz sie jak by sobie nie zaszkodzic. Bo czytalam,ze musza to byc odpowiednie cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też to mam
niestety.. I to tak prawie od samego biustu w dół, napewno do pępka a czy pod pępkiem to nie wiem bo jakoś nie mogę wyczuć. To nie wiedziałam, że zwykłych brzuszków nie można robić. Parę razy się pozginałam i to mnie jakoś tak dziwnie boli. Ja wiem od fizjoterapeutki i gina, że to się samo nie zrośnie i pozostaje tylko operacja.. Straszne co ciąża robi z ciałem kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z kruszynkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Witam Tak dziś do tego doszłam że mam rozstęp mięśni brzucha. Dzieci urodziły się w 2004r i 2007r. W 2012r przeszłam operacje przepukliny pępkowej. Dziś zbadałam się i wszystko wskazuje na rozstęp. Jak wygląda leczenie. PoZdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po operacji przpukliny pepkowej z zespoleniem miesnia na całej długości brzucha. Jak coś to piszcie acandi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie! Jestem studentką 5 roku fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Poszukuję chętnych do wzięcia udziału w badaniach kilkunastu kobiet z rozejściem mięśni (poród siłami natury, od 6 tyg. do 3 msc po porodzie). Badanie składa się z dwóch spotkań ze mną i specjalnie dobranego programu ćwiczeń, który będzie trwał 6 tygodni. Mogę dojechać w każde miejsce w Warszawie i okolicy. Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc i zaangażowanie :) zapraszam do kontaktu Marta 608-019-488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×