Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktos mial taki problem ze karmil piersia 2,5 letnie dziecko

Polecane posty

Gość gość

i chciał je odstawic? ja mam taka sytuacje. Dodam, ze dziecko spi ze mna i zasypia przy piersi. w nocy tez sie przebudza na piers. Macie jakies sposoby na odstawienie? Dodam, ze moj wyjazd na kilka dni z domu nie wchodzi w gre. Czy dzieciaczk wasze bardzo to przezywały? /ile to wszystko trwalo? pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jakas walnieta. karmic piersia takie duze dziecko !! idz sie lecz psychopatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia kwoko nie karmi sie piersia tak duzego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, super. Ale tak sie zlozylo ze karmie i pytam czy ktoras z Was miala tez taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam okropne dziecko pod tym wzgledem. Liczy sie tylko cyc i cyc. Od 2 tygodni odzwyczajanie ale ryk jest taki, ze sasiedzi ciagle pytaja o co chodzi. Ale nie dam za wygrana. Ma rok i 4 miesiace. Nigdzie nie moxna isc, bo biega ciagle za mna ciagnie mi bluzke i ciagle wrzeszczy zeby mu cyca dac. Takie histerie, ze wstyd. Nie polecam nikomu na boga naprawde karmienia piersia. To KOSZMAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko głupia pipo lecz sie. takie duze dziecko i na piersi. to jest choreee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się komentarzami. Ja odstawiłam syna jak miał ponad 3 lata. Teraz ma 6 lat i nigdy nie chorował. Pomimo 2 lat w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja karmilam a chorowal mial np rotawirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te komentarze pewnie "mamusie" bezdzietne pisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny z godz 16:43: a w jaki sposób udało ci sie odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam problem, mój ma 6 lat i nie mogę się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie, ktore karmiły z głową i odstawiły w okolicy roku. Ja eliminowałam kp na rzecz stałych posiłkow. Nie wpadałam w panikę jak to mają w zwyczajuatki piersiowe, jak dziecko chciało stałe pokarmy a o piersi zapominało. Nie podawałam najpierw poersi, pozniej kilku łyżeczek zupy i znowu piersi- boooo sie odstawi! Wielkie mecyje! Ja sie cieszyłam z tego wszystkiego, ze ograniczam kp. Polecam wam-karmiące piersią, wiecej zdrowego rozsądku i pojęcia tego, że dziecko jedząc stałe pokarmy nic nie traci. Nie stanie sie bardziej chorowite oraz co najważniejsze-nie umrze bez tej poersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko - jaka patologia ! zgłosze cie do opieki zeby sie toba zajeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miala dwa lata, bila glowka o podloge, krzyczala , zloscila sie, nic nie jadla dwa dni. Przeczekalam, udalo sie. Kaszek i grysikow nie chciala, od razu przeszla na stale posilki, jedynie jakis budyn,jogurty. I choc brzmi to tragicznie , to byla to jedyna sluszna decyzja, bo corka poza cycem nie chciala nic innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. o dzieciach wiesz masz jedno swoje albo w ogole i nie medrkuj bo jeszcze rozumow nie pozjadalas przy porodzie. Normalna matka znawczyni nie struga, bo wie jak sie obraca w tym kregu, ze dzieci sa rozne. Sa takie co same odstawiaja. A te madrosci o stalych pokarmach gdzie wyczytalas ? Kazde dziecko jest inne. Tak to bywa. Z niektorymi trzeba na sile. Wiele cierpliwosci ale innego sposobu nie ma. Wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 Mam dwójkę dzieci wychowanych w ten sposob, znam wiele mam i mam duza rodzine a wsród niej wiele dzieci. Znam na swoim dziecku system niejadka jak i drugiego ktore wszystko jadło jednak piers to nie zabawka a POKARM. Nigdy nie uczyłam spania z piersią, pocieszania nią czy traktowania jako smoczka. Żyjemy mamy sie dobrze. Stały pokarm to bzdura? To pij mleko matki dalej. Jestes agresywna i niedouczona. Nieuk i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syna odstawiłam jak miał równo 2 lata. Elimimowalam karmienia i laktacja wygasają naturalnie. W końcu zostało karmienie na wieczór. Córkę karmię obecnie 22 i pół mca. Myślę pokarmię ja do dwóch i pół roku maks .eliminuj karmienia a dziecko w końcu zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie chore psychopatki. 2,5 roku a ta karmi piersia. powinni wam dzieci odbierac skonczone idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dziecko ma z tym problem ale wy w swoich głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka 'karmi' prawie trzylatke. Dzisiaj myje okna, u sąsiadów grill. Młoda jeździ na rowerku nagle podbiega, bluzka w dół, dwa 'pociągnięcia' i dalej do zabawy. Niektórzy robią to chyba z wygody, cycki puste, ale żeby dziecko nie marudzilo to z przyzwyczajenia dają cyca. Duże dziecko to takie popijanie karkówki mlekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was to k. obchodzi ? Nie masz zajecia prostaczko wscibska ? To uwazaj zeby ci bozia zajecia nie poslala, bo bedziesz jeszcze plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas na osiedle tez taka jedna nie dawno sie wprowadzila. Wiesniara ze wsi. Jakie meble wstawiali to by sie kon usmial. Prostaki i wiesniaki. Ciekawskie i wscibskie. Nie dlugo bedzie trzeba ja przytemperowac rure stara wsciubiajaca nos tu gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygac sie chce na te matki co karmia takie duze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjak
Posmarować piersi cytryną. Serio działa. Sposób mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam pociumkać mojemu 34 letniemu facetowi, też go trudno było odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjak
Posmarować piersi cytryną. Serio działa. Sposób mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmaruj piersi czosnkiem u mnie podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATOLOGIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×