Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MONIKAU

CZy ktoś umie mi pomóc

Polecane posty

Gość MONIKAU

cześć dziewczyny. Mam problem i niestety nie potrafie sobie z nim poradzić a mianowicie.... Mieszkam w Anglii i nie dawno zmieniłam pracę - pracuję od 25 czerwca przez agencje pracy tymczasowej Właśnie zaczeliśmy myśleć z chłopakiem aby zacząć starać sie o dzidziusia ale tu pojawia się problem gdyż nie wiem na co mogę liczyć jezeli robie tak krótko i w dodatku przez agencję tj czy moga mnie zwolnić z pracy czy należał by mi się urlop i zasiłek macierzyński oraz inne benefity ? A jak nie tu W Anglii to czy jakbym wróciła do Polski w ciązy to czy moze by tam mi sie zasiłki wszystkie należały. Proszę o radę bo tylko niewiedza stoi na na pzreszkodzie aby mieć naszą małą dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka krycha
a w polsce się w ogóle jakieś zasiłki dostaje ? becikowe i to chyba wszystko nie wiem zreszta ,nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czytałam, że emigranci też dostają zasiłek rodzinny. nie powiem nic na 100%, musiałabym znaleźć ten artykuł, a tego nie mogę obiecać :/ bo to było z materiałów na egzamin, który zdałam ponad pół roku temu i mogłam wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×