Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 2 latka

Czy kupili(by)ście rowerek biegowy dla 2 latka? Opinie

Polecane posty

mój synek dostał podobny na drugie urodziny, przez tydzień tak sobie z nim radził, ale jak załapał o co chodzi to jeździł na całe lato. W tym roku też już kilka razy jeździł i nadal jest zadowolony. Ja jestem jak najbardziej za takim rowerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam i
szczęśliwa mama napisała ze ma podobny, ja mam dokładnie ten z linku i czeka , az dziecko do niego dorośnie bo pomimo regulacji siodełka jest za wysoki. Mierzyliśmy w sklepie rowerki tup tup i taki czerwony byl idealny, ale nie widzę go na allegro sa tylko różowe i niebieskie, a one mają identyczne wymiary jak ten esy go i też sa za wysokie. Jeśli masz możliwość zobaczyć rower osobiście i sprawdzić czy dziecko dosięgnie do ziemi to polecam. My sprawiliśmy naszemu synkowi rower jako prezent na 2 urodziny i już pól roku do niego dorasta i nadal to jeszcze nie to. Dotyka czubkami paluszków ziemi a to za mało, żeby bezpiecznie na nim jeździć, a synek wcale nie jest jakimś wyjątkowo niskim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam i
O ten pewnie będzie ok bo ma 30 cm a esy ma 37 więc to spora różnica. Ten się dla 2 latka nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
nie upieram się przy tym akurat modelu, chodziło mi ogólnie o typ rowerka, czy ktoś jeszcze się wypowie? Czy jakieś dziecko nie było zadowolone z niego mimo, że dosięgało nóżkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szproket
ten rowerek to super sprawa.ale poczekaj jeszcze rok.na dwulatka to chyba ciut za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa kropka
rowerek super, ale tez wydaje misie ze moze dla 3 latka raczej :)ja mam 2 latke i na razie bedziemy jezdzic klasycznym rowerkiem 4 kolowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiłam 2-latce
i okazał się rewelacyjny. Już w zeszłe lato szalała na nim, a teraz już od miesiąca jeździ i z górki zjeżdża z podniesionymi nogami;) Czyli równowaga zalapana. W czerwcu skończy 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
a w ogóle czy dziecko musi miec kask na taki rower? czy wasze mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprezentuj dziecku i niech samo powie czy mu się podoba, a jak jeszcze nie mówi to poznasz po jego reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
a co z kaskiem? To obowiązkowe czy nie? A jeśli nie, to czy Wasze dzieci używają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradafle
najmniejszy puky bedzie dobry my obecnie mamy pukylino, jak synek podrosnie kupimy pukiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko jezdzi zawsze z kaskiem. Jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradafle
kask na rowerek biegowy jak najbardziej nie wiem czy jest obowiazek ale zdrowy rozsadek nakazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 latka z rowerkiem
mój synek dostał rowerek pod choinkę- firmy kettler. Początkowo jeździł w domu, teraz zasuwa na dworze. Super sobie radzi :) Dużo o rowerkach, jak dobierać, jaki model najlepszy, a także sklep jest na stronie http://www.aktywnysmyk.pl/ My mamy taki http://www.aktywnysmyk.pl/rowerki-biegowe-kettler/23-rowerek-biegowy-kettler-speedy-10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 latka z rowerkiem
A kask obowiązkowo!!! Nie puszczam dziecka bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
pytam o ten kask mając na myśli np 30 stopniowe upały, czy dziecko się nie zapoci w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko sie nie upoci, bo kazdy kask ma wywietrzniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latka
ok, no to polecajcie jakieś dobre i nie drogie kaski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
a czy dla młodszego dziecka rowerek biegowy się nadaje ? synek skończy 2 lata dopiero jesienią, ale jest niesamowicie ruchliwy, na jeździku sobie radzi sam ale nie jest wysoki jakie są najmniejsze rowerki biegowe ? i najlzejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka tez jest raczej niska, dlatego kupilam jej rowerek PUKY (12). Przy wzroscie ok 86 cm taki rowerek byl pasujacy i corka dobrze sobie z nim radzila. Czy poltoraroczne dziecko sobie poradzi? Trudno powiedziec! Mozesz sprobowac- kup, pocwicz z dzieckiem, jak nie zaskoczy o co chodzi, to schowaj i za jakis czas znowu wyciagnij. Co do kaskow, to nie wiem, jak polecic. Zapewne sa jakies testy bezpieczenstwa... Trzeba zwrocic uwage, zeby kask dobrze siedzial na glowie- musi miec regulacje szerokosci z tylu glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazadi
Ja uważam, że taki rowerek to bardzo fajna opcja dla malucha. Sama kupiłam taki rowerek swojemu dziecku i jestem z niego bardzo zadowolona. Tyle, że ja kupiłam coś porządniejszego, bo z Gianta. Ale takie rowerki bardzo dobrze się sprawdzają - jest lepsza koordynacja ruchowa, maluch nie ma też problemów z równowagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec czworga
W kwietniu kupiliśmy rowerek biegowy Puky LR 1 BL tj. z hamulcem taki jak tutaj: http://toysland.pl/rowerki-biegowe-rowerki-biegowe-puky-rowerek-biegowy-puky-lr-1l-br-blekitny-z-hamulcem-o_l_117_6404.html Rowrek od razy przypadł Marcelkowi do gustu. Na początku myślał że wsiądzie i pojdzie :) Ale nie było to zbyt proste. Pierwsze 3 dni rowerek zabierał do spania. ( ma dwa latka ale śpi razem z nami w łóżku) tak więc pierwsze 3 noce rowerek spędził z nami w łóżku. Poznalismy się bardzo dobrze na dobranoc dostawał buziaka, na dzień dobry również. Po 7 kolejnych dniach wracam z pracy a do domu mamy lekko pod górkę jakiś smyk śmignąl koło mne na rowereku - a za smykiem będzie fajna kobietka i krzyczy Marcel STÓJ. Pomyślałem ale fajnie chłopczyk ma tak samo na imie jak mój synek :) Po 5 sekundach dotarło ten chłopczyk pędzący jak szalony na rowerku TO BYŁ MÓJ SYNEK a ta śliczna kobietka która za nim biegła to moją żona od 12 lat :) Podsumowując nauka przychodzi błyskawicznie. Po 3 miesiącach jazda oraz hamowanie z piskiem opon opanowane idealnie. Sami nie wiemy kiedy Marcelek złapał równowage i nauczył się jazdy. Aktualnie chodzimy na rampy takie dla rolkarzy i tam ćwiczymy jazdę z górki na pazurki. Polecam rowerek każdej nie zdecydowanej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam własnie teraz w lipcu kettlerka i jest super, tylko synkowi (2 latka) brakuje jakiegos centymetra zeby utrzymac rownowage znaczy zeby nozki obie na ziemi stały, wiec niestety musimy toszke zaczekac, ale nie zaluje mam nadzieje ze synek szybko nauczy sie na nim jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec czworga
Hej, który model Kettlera kupiłeś ? Speed 10" czy Speedy 12,5 " czy Air Sprint Racing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
ja kupiłam najmniejszy PUKY i mój synek 22- miesięczny od 3 dni zasuwa na nim jak torpeda, od razu wsiadł i pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×