Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy macie dzieci urodzone w tym samym dniu ale inny rocznik???

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie jak to jest gdy dzieciaki maja urodziny jednego dnia albo np z mala roznica dni? Robicie jedno przyjecie czy jednak dwa oddzielne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, ale gdybym miała dzieci ze zbliżoną datą urodzenia robiłabym jedną imprezę. Po co dwa razy kasę wydawać? Z resztą ja dziecku robiłam urodziny w bawialni. Dorośli wypili se kawkę jedynie. Co w tym roku zrobię jeszcze nie wiem, do września mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale ja i młodszy syn mamy 3 dni różnicy, no i rocznikowo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, roznica 5 lat. Przyjecia robie oddzielne bo mam parkę wiec maja swoich znajomych i niefajnie by bylo gdyby 3 letni brat biegał miedzy kolezankami corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, córka 21 września 2009, zaś syn 23 września 2015. niedługo będą ich urodziny i zastanawiamy się czy zrobić wspólną imprezę czy oddzielną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak z siostra. Mala roznica wieku, zawsze imprezy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno dziecko mam z 9 marca a drugie z 9 kwietnia ,rocznik tez inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia urodziła mojego wujka w dzień swoich urodzin a moją mamę 2 dni przed nimi. Inny rocznik oczywiście, ale różnica wieku minimalna. Nigdy nie pytałam, jak robili imprezy. Ja urodziłam się 4 dni po urodzinach mamy, ale ona nie obchodziła i miałam swoją imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie siostry starsza i młodszą, obie z 15 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 rodzeństwa urodzoną w tym samym miesiącu tydzień po tygodniu, różnie było z urodzinami, czasami dla każdego osobno, częściej jednak razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni różnicy w dniach, imprezy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam siostrę młodszą dwa lata, ale z tego samego miesiąca. W dzieciństwie serdecznie się nie znosiłyśmy, dużych imprez nie było ale tort i jakiś tam uroczysty posiłek- osobno. Mama na szczęście rozumiała że każda z nas chce mieć ten jeden, wyjątkowy dzień dla siebie tylko. Jak podrosłyśmy to już każda obchodziła ten dzień w gronie koleżanek i tylko mama piekła mały tort i przygotowywała ulubioną potrawę. Ja swoim dzieciom zostawiłabym decyzję, jak im pasuje, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 maj i 17 czerwiec. Zblizone daty urodzin wynikaja z regularnych cykli u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich dat jak 13 maj i 17 czerwiec. Jest 13 MAJA i 17 CZERWCA. Jak już chcesz się jakaś wiedzą popisać, to przynajmniej nie rób byków. Poza tym regularność cykli to raczej zbliżone daty owulacji, bo urodzić można i przed, i po terminie, i też będzie to prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma urodziny 1 września, jej córka 13 września, ja też 13 września, mój tata 13 października a mama 13 grudnia. I wszyscy mamy pecha w życiu ... Tak sobie myślę że to przez tą 13 chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trzech chłopców 4,14, 24 sierpień. Moja siostra urodziła sie w dniu urodzin mojego taty, a moja koleżanka urodziła czworo dzieci wszystkie 1 marca - to jest dopiero synchronizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam , oj tam ja mam dwie córki urodzone 13go i uważam, że to dla nich dobra a nie zła "wróżba" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ale za to corcie urodzilam w swoje urodziny impreza praktycznie tylko corci o mnie wiekszosc zapomina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje rodzeństwo ma urodziny dzień po dniu bo 12 i 13lipca. Rodzice też mieli dzień po dniu 21,22września a mój siostrzeniec ma 23września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 dzieci i wszystkie urodziły się 24 tylko w różnych miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy syn 5 marzec ,drugi syn 4 marzec . 7 lat roznicy. Impreza jedna ,tort jeden tylko swieczki z innymi liczbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam się 6 dni po urodzinach mojej mamy,natomiast synów bliźniaków urodziłam 2 dni po swoich urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie często powtarza się 13 i 1. Teściowa i jej brat urodzili się 13 [ten sam miesiąc, ale inny rocznik], moja jedna z córek i jej mąż też 13, druga córka 14, kilka minut po północy, wnuczka 14, ale 13 minut po północy. Brat i bratanek męża urodzili się 1 lipca [oczywiście inne roczniki], wnuk również 1 , dwaj bracia mojego męża zmarli 1 - jeden w czerwcu, drugi w listopadzie. 1 stycznia urodziny obchodzi mój mąż i siostrzeniec, a 1 grudnia siostrzenica. W dwóch przypadkach jeszcze powtarzają się daty 23 [inne miesiące]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mój brat z 4 kwietnia, różnica 5 lat. Imprezy zawsze razem,nie ucierpielismy z tego powodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 17.05.2008, córka 17.05.2014, teść 17.05.1935.Swietujemy wszyscy razem, a dzień później są moje imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej sąsiadki dzieci sa z różnica 3 lat ale ten sam dzien, przyjęcia jak na razie zawsze wspólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam dwóch synów 04.02 z dziesięcioletnią różnicą. Urodziny będą obchodzić w zależności od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Pierwszy syn urodzony 22czerwca a drugi 2lata później i też 22czerwca. Nie wiem jak ja to zrobiłam 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo macie mega regularne cykle, albo ciąże trwające książkowo 40 tygodni, albo lubicie seks o jednej i tej samej porze roku:-))))))) oczywiście to żart, ja mam jedno dziecko z Bożego Narodzenia a drugie z 10 czerwca i zawsze podziwialam matki, które tak równo w termin umiały wycelować. Osobiście znam trójkę rodzeństwa urodzoną 4 lutego rok po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdfbm

Moja mama ma siostrę urodzoną 2 lata później. Dokładnie w ten sam dzień! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×