Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę są jeszcze w domy w których nie używa się zmywarek?

Polecane posty

Gość gość

Podpadło mi tu już nieraz na kafeterii, ze są jeszcze domy, w których naczynia zmywa się ręcznie w zlewie. To przecież tak, jakby prac ubrania w misce na tarce? Przecież zmywarka w dzisiejszych czasach to raczej standard, żaden luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problemy kobito.Pozazdroscic.Ja mam zmywarke od 10 lat ale wole myc recznie.Nienawidze wyciagac naczyn ze zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ci ta zmywarka gościu z 13:32 :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są. Nie wiem co tak dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 13.32 kupujac ja bylam swiecie przekonana ze to super sprawa. Ale u mnie sie nie sprawdzila.Zdecydowanie wole myc recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa, moi rodzice sa przekonani ze to marnowanie pieniędzy.. Nie ważne. A u mnie nie ma bo mnie nie stać na wieksza kuchnie, nie mam gdzie garnków trzymać, aco dopiero znaleźć miejsce na zmywarkę. Chyba pod stolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zmywarkę i z niej nie korzystam bo jest nas 2, nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zmywarki . Robiłam remont kuchni i zapowiedziałam , że nie chcę zmywarki co wszystkich dziwiło. Jest nas trójka każdy myje po sobie naczynia i nie widziałam powodu by zagracać sobie kuchnie zmywarką (wolałam dodatkową szafkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś zmywarkę ale szybko się dopelnilo bo byliśmy w 4 a teraz to mąż ja i roczne dziecko. Poza tym nie zawsze myją dokładnie i ja i tak mylą ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zmywarkę tą dużą jest nas dwoje i lubię takie rozwiązanie, myjemy wszystko łącznie z garami i patelniami więc jest ok ale moja mama jest sama i jej się nie opłaca kompletnie. obiady jada w swoich ulubionych bistrach, naleśnikarniach, pierogarniach, kupuje sobie takie zestawy i tanio to dość wychodzi, a w niedzielę przychodzi do nas albo do mojego brata więc w tej kuchni pichci tylko śniadania i kolacje czyli jakieś kanapki zazwyczaj. Czasem coś innego czy słodkiego przekąsi no to ile tego mycia? Raz na ruski rok coś ugotuje jak jej dzieci podrzucimy albo jak szykujemy składkową imprezę (święta, urodziny, imieniny itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma- rodzina 2+2. Wole dodatkowa szafke niz zmywarke. Zreszta widze jak to dziala u siostry, trzeba czekac az sie nazbiera cala, a ja nawet nie mam tyle naczyn :D No a przed wlozeniem i tak trzeba wyczyscic te talerze bo zawsze cos tam sie zostanie. Aczkolwiek, przyznam ze po imprezie to super sprawa, no ale u nas 3 imprezy w roku to sie nie oplaca w zmywarke inwestowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za cholera ta zmywarka robot jakiś czy co . Jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam. I szczerze mówiąc nie potrzebna mi. Jest nas 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam i nie czuje takiej potrzeby, wyobraź sobie, że są jeszcze nawet domy bez łazienek. ludzie się w miskach myją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczonej dopiero teraz wstawił i madrzy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam sama, mam mala zmywarke, i nie umiem bez niej zyc. jak szukalam mieszkania do wynajecia, to zmywarka MUSIALA byc, inaczej bym sie tam nie wprowadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie mieliśmy, to myślałam, że nie potrzebujemy. Mamy od pół roku i nie wiem, jak mogliśmy bez niej żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ty tak serio ? widzisz cos w zyciu więcej czy tylko czubek własnego nosa? Wiele rodzin mieszka w kamieniach gdzie nie maja łazienki. Budynkach po pgr gdzie nie ma nawet cieplej wody (moja babcia tak mieszka ) . Ludzie maja piece kaflowe. Ty dziwisz sie ,ze nie ludzie nie maja zmywarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mój. Używamy mało naczyń, to raz. Dwa, nie znoszę zmywarek. Trzy, większość naczyń nie nadaje mi się do zmywarki (ręcznie malowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.34 ma rację. Zauważyłam tu taki paradoks. Kobiety wypowiadają się, że nie mają bo po co, na co, niepotrzebne im. Ale chodzi o to, że jak wcześniej nie miały, skąd mogą wiedzieć, że bez tego się potem nie obejdzie. Teraz jest temat zmywarki. Nie mam bo po co mi, takie odpowiedzi. Raz był temat prawa jazdy. Nie mam po co mi, pojadę komunikacja miejska. Jak nie masz prawka, czy zmywarki, to nie wiesz, że to są naprawdę przydatne rzeczy i naprawdę się przydają. Lepiej powiedzieć po co mi, obejdzie się bez tego, a osobom, które piszą, że nie wyobrażają sobie nie mieć prawka czy zmywarki, bo mają na codzień i używają, próbują dowieść, że przecież po co i na co,da się żyć bez tego, bo to zbyt zna rzecz. Wyobraź sobie życie bez pralki. Też zbyteczna rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nam mała 40 cm. Nie używam. Wole myć ręcznie a nie czekać cały dzień aż się nazbiera. Jedynie po gościach używam i to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zena
U mnie stała mała kompaktowa zmywarka beko przez 4 lata nigdy nie była w używana . Sprzedaliśmy ja razem z mieszkaniem i już nie kupiłam innej bo po co? Jestem teraz sama bo mąż zmarł i syn w innym kraju. Także są domy bez zmywarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że większość ludzi nie ma zmywarki. A porównanie z pralką jest niefortunne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.52 A dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja u siebie w domu mam, ale przeniosłam się czasowo do innego kraju i tu nie mam w kuchni miejsca na zmywarkę. Cierpię strasznie. Jest nas troje, ale zmywarka chodziła codziennie. Ale mam teraz przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zmywarki, bo mi niepotrzebna. A co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zmywarka bardziej jest potrzebna niż pralka. Zmywarka chodzi codziennie, pralka ze trzy razy w tygodniu. Rodzina 2 +2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4 os i nie mam zmywarki. Ale na drugi rok robie remont i sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś mówiłam ''po co mi to'', teraz nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki ;) załąduję naczynia i w tym czasie mogę wyjść z domu, odpocząć albo pójść spać zamiast sterczeć przy zlewie... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nienawodze myc naczyc. i chce pop nowym roku kupic.Nazbieram z calego dnia naczyn i wieczorem nastawie. super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×