Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niveamama

czy nivae baby dobre kosmetyki dla noworodka?

Polecane posty

Gość niveamama

za niedługo urodzi sie nam pierwsze dziecko duzo osób mi polecało jako pierwsze kosmetyki z serii nivea baby,na początek mydełko,oliwka i krem na każdą pogodę czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre mydełko dla noworodka nie będzie się pienić. To znaczy że zawiera więcej łągodnych i nawilżających substancji niż tych agresywnych wysuszających. Według mnie jeszcze lepsze są wszelkie kosmetyki bezzapachowe przez pierwszy miesiąc albo dwa życia dziecka a potem jak skóra się trochę przyzwyczai do chemii;) to można powoli wprowadzać te najłagodniejsze zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveamama
a mydełko nie wysusza zbytnio skóry? patrzyłam na olejki do kąpieli tez z nivea ale są dozwolone od 1 miesiąca zycia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomaniaczka
ja używam tylko NIVEA , już ponad rok :) serdecznie polecam, są świetne, pieknie pachną, nie podrażniają skóry, sa hipoalerguczne. Same plusy , cena tez OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielęgnacyjne kremowe mydełko nivea baby jest super ja używałam od pierwszej kąpieli, do tego oliwka i krem bambino pielęgnacyjny - niezastapione, a na dworek krem ochronny bambino. A po miesiącu możesz zmienić na nivea a bambino są zawsze bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,ll
Eee tam... Są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveamama
no pewnie sa lepsze ale nivea jest w przystępnej cenie i to jest dlamnie też ważne,widziałam szampony do kapieli dla noworodków za 40zł ale czy to róznica skoro te tańsze też mogą byc jakościowo bardzo dobre i nieuczulajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ja tak samo dla synka jak sie mial urodzic kupilam kosmetyki nivea baby . Oliwke, zel do mycia od pierwszego dnia , krem do pupy chusteczki wszystko z nieva i moge z czystym sumieniem polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika36
jezeli bobas nie ma alergii to ok, ale moim zdaniem za duzo w nich chemii, nawet chusteczki do pupy są perfumowane i z nadrukiem... przesada - odpadają np. gdy pupa się odparzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam używałam Nivea Baby od początku, teraz córa ma 3 lata i dalej dla niej kupuje kosmetyki tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synio konczy dzis 4 tygodnie i od poczatku uzywam kosmetykow nivea baby i na szczescie dobrze mu służą. nie ma alergii a skora jest pieknie rozowa. jednak moze sie zdarzyc ze Twoja dzidzia bedzie miala uczulenie, w klinice gdzie rodzilam polozne polecaly do pielegnacji- zwykłe szare mydło bialy jelen-do mycia cialka i włosków a zamiast oliwki parafinę- pare kropel do kapieli a potem do smarowania w "zagieciach"do twarzy jakis kremik hipoalergiczny przez pierwszy tydzien uzywalam parafiny i rzeczywiscie poporodowe zaczerwienienia szybciutko znikneły-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewers
Nie rozumiem dlaczego używacie kosmetyków NIVEA baby od samego urodzenia dziecka pomimo napisu, że można stosować od 1. miesiąca życia??? o zgrozo... myślicie, ze producent dał ten zapis dla picu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagat
jak byś przeczytała dokłądnie to byś wiedziałą, że seria Nivea dzieli się na te które można używać od 1 dnia, i te po 1 miesiacu. wszystko jest dokłądnie opisane na kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej nic nie uzywac,noworodki nie sa brudne,nie potrzebuja chemi,ktora tylko sciera z nich ich naturalna ochrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moich dwóch synkow mylam i smarowalam produktami Nivea. Teraz urodze córeczkę i tak szukam po forach bo może jest coś nowego i lepszego na rynku. Moje dzieci mają 13 i 9 lat więc trochę lat minęło i pewnie jest mnustwo innych nowych rzeczy tylko czy na tyle dobrych żeby można było im zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze po prostu olej kokosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie są dobre. W składzie sama chemia, wystarczy trochę poczytac. A cena? Tez szalu nie ma, są tańsze z o wiele lepszym skladem, poszukaj w necie są porównania skladu kosmetyków dla dzieci, omówione skladniki, wszystkiego sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja podstawową zasadą w pielęgnacji dziecka to im mniej tym lepiej, korzystany może maks z 3 firm, osobiście polecam babycap kosmetyki są bardzo przyjazne dla skory malca i dzialaja cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia776
Moja mała miała wysypkę po kremie nivea - nie wiem jakim cudem ale musi być na coś w nim uczulona. Teraz kupuje hipoalergiczne kosmetyki dla dzieci. Bardzo przypadła mi do gustu hipoalergiczna oliwka pielęgnacyjna od MomMe. Na https://hipoalergiczny24.pl można kupić ją dość tanio, a jest naprawdę super :). Nawet sama używam czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre są produkty nivea baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde niveababy są dobrymi kosmetykami dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te kosmetki są cudowne dla dzieci szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki Nivea Baby. Mój synek Adaś po innych kremach i balsamach dostawał wysypek na ciele, a po Nivea Baby nigdy takie coś się nie zdarzyło. Polecam wszystkim rodzicom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Nikosia
Moim zdaniem są to najlepsze kosmetyki dostepne na rynku dla noworodków. obecnie używamy aksamitne mlecko nawilzające szmpon i płyn do kąpieli. Jako matka jestem zadowolona z efektów jakie przynosza Wasze produkty w porównaniu do innych kosmetykow dostepnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas się nie sprawdziły, bo trafił nam się atopowiec. Szybko przerzuciliśmy się na sam emolient do kąpieli (dowolnej firmy, łapię promocje :P). Zastępuje i płyn do kąpieli, i balsam. A tak na marginesie, to balsam strasznie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziuplaZ
To były jedne z wielu, które próbowaliśmy, ale niestety również uczuliły moje dziecko, które ma bardzo wrażliwą skórę. U nas najlepiej sprawdził się Eloderm i już nie zmieniamy na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita3212
Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winekalicja
Jak najbardziej polecam, świetnie nawilża skórę niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IraWila
używam pudru nivea baby od prawie roku. uważam, że jest świetny i niczego innego nie potrzebuję. nie ma po nim żadnych uczuleń i odparzeń, zmywa się bez problemu, nie robią się grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×