Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Gość gość

Mamy bliźnięta 1, 5 roczne. Na początku ciąży nie miałam ochoty na seks ani na zrobienie lodzika, ale później libido wzrosło. Po porodzie szybko wróciliśmy do aktywności, ale jak dziewczynki skończyły rok to zaczęłam padać ze zmęczenia na twarz. Zaczęły chodzić. Wszędzie się wspinają, wszędzie ich pełno, bałaganią, skaczą z kanapy, oblewają się sokiem... codzienność z nimi stała się ciężka. Seks był ostatnią rzeczą, na którą miałam ochotę. Mąż nie naciskał, ale zaczął mnie wyganiać z domu. Najpierw umówił mnie na masaż relaksujący, potem kupił karnet na basen. Na początku traktowałam to jako wyraz troski, ale doszło do tego, że zaczęłam wychodzić z domu 3 wieczory w tygodniu i jemu to nie przeszkadza, wręcz cieszy się, że sobie idę. Ale. .. teraz to on unika zbliżeń. Tzn kochamy się ze 2 razy w tygodniu, ale krótko, bez jego większego zaangażowania. Zastanawiam się czy on kogoś ma. Może w tym czasie, kiedy wychodzę on się cieszy, bo czeka na gościa. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma,na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bzyka się z nią na oczach dzieci? Weź pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to spawdź to. Zamiast isc na basen przyczaj sie gdzies przy domu i obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sprawdź sama, ale prawda może się okazać dla Ciebie bardzo bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co gdybać i pytać na forum, bo ty sama najlepiej znasz swojego męża. Usiądź i porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że on Cię kocha. Chce, żebyś po całym dniu z dziećmi zrelaksowała się. A on sam po pracy ma teraz cardcore - nie dziw się, że po kilku godzinach z dziećmi nie ma siły na seks. Ty jeszcze niedawno przecież też nie miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fajnego męża, który Cię odciąża i jeszcze szukasz dziury w całym. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety to obrzydliwe egoistki. Sama moczy dupsko na pływalni a on w tym czasie walczy z pieluchami i guzami i pewnie jeszcze kolacyjki gotuje, a po powrocie ma pretensje, że jest za mało zaangażowany w seksie. Puknij się. Nie widzisz, że on na dwa etaty robi, abyś mogła sobie żyć jak pączek w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie włącza im bajkę i hejooo do sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak spędzacie czas we dwoje? Łączy Was coś więcej poza marnym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nie udalb mi się prowo. Na 10 odpowiedzi 6 napisałam sama. Zero zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nabrałam. 9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Nie, to nie jest prowo i ktoś się pode mnie podszył. Poza łóżkiem w nocy nie spędzamy czasu we dwoje. .. przecież mamy dzieci! On nie wyszedłby z mieszkania, jest odpowiedzialny. Moje dzieci są za małe na oglądanie bajek... już sama nie wiem, chyba popadam w paranoję. Może ma po prostu romans w pracy a mnie wygania z domu, no nie może na mnie patrzeć bo ma wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fajnego męża, który Cię odciąża i jeszcze szukasz dziury w całym. Idiotka Xxxx z ust mi to wyjęłaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zdradza. Jak oni wszyscy. Może jakiś pan się wypowie? Wrzuć temat na dział z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z kims smsuje lub gada przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. Tel ma zawsze przy sobie. Nie wiem jak to sprawdzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj. Myślę że jeszcze Cię nie zdradza, ale niedługo zacznie. Jesteś pustą idiotką, z którą on nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak uważasz? Kiedyś dużo rozmawialiśmy . Teraz mamy dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet po prostu się o ciebie troszczy. Sama narzekasz, że jesteś zmęczona. Zostaje z dziećmi abyś ty mogła sobie wieczorem wyjsc.... bez przesady, odrazu zdradza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny i wierny mąż nie będzie namawiał kobiety do samotnego wyjścia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden? weź mnie nie rozśmieszaj :))) na niezłych dup..w musiałaś w życiu trafiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jak mój syn miał 8 tygodni mąż kupił mi w prezencie urodzinowym laktator i dwa bilety do kina na komedię romantyczną... dla mnie i mojej koleżanki. Pewnie był niewierny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przyczaiłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Nikt nie przyszedł a mi przepadła wizyta u kosmetycznki. Idiotka ze mnie :) no chyba że faktycznie ma romans w pracy. muszę się jeszcze dorwać do jego tel. dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sama twierdzisz, że dzieci sa tak absorbujące, że jesteś wykończona zajmowaniem się nimi. Więc jak mąż ma w ich towarzystwie uprawiać seks? Albo to prowo albo jestes zupelnie bezmyślna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie brał prysznic to chyba nie wyskoczy mokry po tel będziesz słyszała wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można grzebać komuś w telefonie bez jego wiedzy? Jak można szpiegować? Albo mu udasz albo nie-to wtedy otwarcie z nim porozmawiaj. Poza tym myślę, że jak zostawia na wierzchu telefon bez hasła, tzn, że nie ma nic do ukrycia. Twój facet jest po prostu zmęczony po pracy i wieczorach z dziećmi. Doceń go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×