Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY PERFUMY ZA 300ZŁ to przesada

Polecane posty

Gość gość

wg was, przeciez one starczaja na rok mi, czyli to raptem 25zł na miesiać:D a znajoma mi powiedziala dzis,ze chyba nie mam co z kasą robic:D jaja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesli ktoś lubi perfumy :) ja osobiście niespecjalnie lubię :p Za to torebki kupuję po 300 i droższe też i nie widzę żeby to było barziej usprawiedliwione niz perfumy za 300 :) po prostu każdy ma inne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
heh, żadna przesada, bo niektóre zapachy tyle kosztuja i juz ja tez nie kupie na siłe innego, bo tanszy:D tylko taki jaki mi sie podoba, a co ja zrobię zegustuję w tych drogich:D tylko,ze sie nikomu nie tłumacze i nie dziele na miesiace, dni i tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla kogo, dla mnie nie, ale znajomw kupują jakies tanie badziwie z Avonu i wali od nich a nie pachnie, ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
zapachy z avonu nie walą, niekulturalna istoto, bardzo ładnie pachną, tyle, że są mniej trwałe i jeśli komuś zależy na czymś intensywnym i długo utrzymującym się to nie polecam. poza tym perfumy za 300 zł to nierealne. to co kupujemy to wody perfumowane, mocniejsze, i toaletowe, słabsze. perfumy, czyli koncentraty są bardzo drogie, bardzo wydajne i mało kto je ma w naszym kraju. 300 zł za wodę perfumowaną to żaden szał i powód do dumy, czy wyśmiewania osób używających tańszych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wysmiewam, tylko sorry, ale dla mnie Avon to badziew i tyle, dobre dla nastolatek a nie dorosłych kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg, Ciebie 30ml za 300zł do jest woda perfumowana??:D no ale czego wymagac jak sie siedzi w swiecie tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
nie przesadzaj, z Avonu sa ładne zapachy, bp. Black Little Dress(takie kupilam chrzesnicy na urodzinki) ale tez uwazam,ze to perfumki dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma prawo kupić sobie coś dla swojej przyjemności, o przesadzie możnaby mówić gdybyś olała ważniejsze wydatki dla tych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, ta bieda na kafe nie wyda 3 stow na perfumy jak one za 1300 zyją:D weic ci napisza,ze przesada:D ale nie to nie przesada, jak kogos stac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywam glownie wod perfumowanych za 300-400 zl i ktos wyzej napisal ze za 300 zl to tylko woda perfumowana i mial racje prawdziwe czyste perfumy kosztuja po kilkaset zlotych juz za 10 ml wiec nie czaje tej ironii wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prawdaaaaaaaaaaaaa
prawdziwe czyste perfumy kosztuja po kilkaset zlotych juz za 10 ml wiec nie czaje tej ironii wyzej xxxxxxxxxxxxxxxxx za 50ml PERFUM!!! zaplaciłam 600 euro!!!! u nas są chyba tylko wody perf, i toaletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejsza o nazewnictwo - ja kupuje perfumy (czy tam wody) po 200-300 zl. sa wydajne, nie wietrzeja tak szybko. takie zuzywam b. szybko, bo zeby zapach byl trwaly, to trzeba wylac na siebie 1/2 flakonu. a i tak efekt gorszy, bo nuty zapachowe czesto malo wyrafinowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie, a nie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest średnia cena dobrych prefum, Chanel czy Armani po tyle chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nic do kupienia w Pol
dla mnie normalna cena, kupuje i tańsze niz 300 i drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie za bogato, kupuje dobre ale uzywane, czasami brakuje 1cm w flakownie a są za pol ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pewnie kradzione testery ze sklepow :(. super. kiedys dostalam takie w prezencie od chlopaka - lata temu - nawet mialy naklejke tester z boku. porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie testery są kradzione- mam koleżankę w drogerii, pracownice dostają paczki na święta czy urodziny i właśnie testery do nich wkładają, tych produktów do których testerów przychodzi więcej z dostawą albo które się słabiej zużywają, albo wycofują linię a testery zostały itp... Fakt, są wyraźnie bardziej skoncentrowane niż te do sprzedaży. Sama nie kupuję w tej cenie bo mam inne wydatki a to bym odczuła, wolę coś innego wziąć, wody toaletowe/perfumowane dostaję w prezencie, a jak wyjątkowo nie mam to z sieciówek kupuję coś w przystępnej cenie, ostatnio Yves Rocher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a ile kosztuje taka woda z Yves Rocher? tak z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wrażliwa na zapachy - jeżeli zapach perfum/wody mi "nie leży" boli mnie głowa w lecie zakupiłam taki w cenie powyżej 200 zł tylko dlatego że mój ulubiony w cenie 20 :) został wycofany z rynku ;) Jemu też się podoba ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowa kafeterianka
Nie. Normalna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Yves Rocher- wody kolońskie są tańsze, kiedyś używałam- ok. 60-70 zł za 125 ml, a teraz kupowałam wodę perfumowaną- 50 ml za 77 zł. Tyle że u nich zawsze jakieś promocje, rabaty, a lubię ich kosmetyki bo ślicznie pachną i są w dużej mierze z naturalnych i eko składników więc raczej nie kupuję np. samej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy zaczynają się od tej stawki nie rozumiem zdziwienia znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie czujecie wstydu bo ja np. miałam taką sytuacje, że dostałam darmową próbke drogich perfum no i się spsikałam i ktoś mnie zapytał co to za perfumy ja mówie tam gucci a ona ahh, to mnie nie stać.. i mi tak głupio było:/ mówie ze to tylko próbkę miałam ale i tak wstyd mi bylo.. Czy ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, bo niektorzy jak usłysza Gucci, Chanel czy Armani to myslą,ze to kupe kasy kosztuje, a nawet pewnie nie maja pojęcia ile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stać, ale za każdym razem jak kupuję perfumy to mm moralniaka, ze tyle siana wydaję na pachnidło...to aż grzech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie odczuwam wstydu. Nie ukradłam i nie będę się wstydzić, że mi się przyzwoicie powodzi. Wyrosłam z tego. Jesli ktoś pyta - grzecznie odpowiadam, ale przechodzę szybko do innego tematu, by osobie mniej zamożnej nie sprawic przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest srednia
cena lepszych perfum:) dla tych, ktorych taki wydatek nie stanowi problemu nie jest przesada tylko normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie cena ok. kupuje i tańsze i drozsze niz 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×