Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po cc konieczne jest usg po połogu

Polecane posty

Gość gość

Nie długo minie minie 6 tygodni po cc. Do gin chodziłam prywatnie za wizytę z usg płaciłam 200 zł . Dziś zapisałam się na wizytę kontrolna na nfz do innego gin. W gabinecie nue będzie usg. I nie wiem czy dobrze zrobię jeśli pójdę do przypadkowej ginekolog. Może mój gin z ciazy lepiej mnie zbada? Zrobi usg? On tez robił cc. Za te 200 zł wole kupić coś dziecku. Aha i jeszcze miałam kupić lekarzowi alkohol za 100zl wiec 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam USG po cc po pologu (mieszkam za granica i tu nie robia bez wyraznej potrzeby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konieczne? Gdyby było konieczne to oznaczałoby że nasz gatunek istnieje dopiero od czasów wynalezienia USG i trwa dzięki niemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra to inaczej... Mialyscie usg czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie usg. Lekarz obejrzał macicę, czy dobrze się zmniejsza, czy nie ma jakichś obrzęków wewnątrz, nie gromadzi się płyn, jak wyglądają jajniki itd. Ja się lepiej czułam wiedząc, że w środku wszystko jest ok. Co jak co, ale cc to poważny zabieg i czasem lekarze coś spartolą, a jest szansa, że na usg będzie to widać. Na kontroli byłam prywatnie u mojego lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam. Może jestem fatalną matką, ale wolę zadbać o wlasne zdrowie niż kupować dziecku entą, niepotrzebną pierdołę. Nigdy nie rozumiałam filozofii: będę chodzić w jednych butach 10 lat, byleby dziecko miało milion firmowych najeczek. Ja też jestem ważna. A- nic mi niby po cc nie dolegalo, a na tym usg wyszło, że się jednak papra w środku. Czesto chodzę na nfz do gina, tylko ciążę prowadziłam prywatnie, i nie sądziłam, że w gabinecie może nie być USG. Myślałam, że są wszędzie... Nie możesz iść do innego lekarza panstwowo? Gdzieś chyba to USG mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zwróciłam uwagę na to, że niby tylko prywatnie USG i dlatego myślę, że to prowo. Nie ma takich zadupi w tym kraju, niemożliwe, by wszyscy ginekolodzy w jednym miescie nie mieli USG! To jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kolejna bezdzietna bawi się w głupie prowokacje typu: życie z dzieckiem to same wyrzeczenia bla bla. Każda matka wie, że trzeba najpierw zadbać o siebie, by móc zajmować się dzieckiem. Na co dzień widuję fajne, zadbane matki, żadna nie jest Matką Polką i tylko tu, na kafe, wszystkie cyckają po 3 lata, nie myją włosów i zaniedbują podstawowe potrzeby " bo dziecko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl i błędy wskazują, że to na bank mama julki i adasia bawi się w trolla i matkę cierpiętnicę. Zbyt oczywiste błędy, ludzie aż takich nie robią. Kobieto, k****, znajdz sobie zajęcie czy cos, a nie trollujesz na te same tematy. Zaraz napiszesz, że cyckasz 24 h/d i nie masz jak iść do innego lekarza albo, że mieszkasz na takiej wsi, że w promieniu 100 km przyjmuje tylko jeden ginekolog. Znajdz sobie lepsze hobby, książkę poczytaj trollico a nie ciągle ludzi prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety są jeszcze takie matki, co już nie czują się ludźmi- są już tylko matkami... Nie muszą chodzić do lekarza, myć się, jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam, a dziecko ma juz 6 lat. u ginekologa bywam raz na dwa lata, lub rzadziej - w Polsce ale nie przy kazdym pobycie w olce bo latam 2 razy na rok ; pigulki mam od lekarza rodzinnego (nie mieszkam w Polsce jak wspomnialam), tabletke "po" jak trzeba (potrzebowalam dwa razy w ciagu 6 lat) za darmo z apteki, a cytologie robi mi pielegniarka co 2 lata . tyle. jestem zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×