Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pozwolić 13 latce jechać samej metrem do babci w weekend

Polecane posty

Gość gość

Co weekend jeździmy do mojej mamy, niestety ja mam potworną grypę i do soboty się nie wykuruję. Córka chce jechać do babci ale to jest ponad 10 stacji metrem. Czy pozwoliłybyście córce na taka wyprawą? Taksówki nie chcę zamówić, może poprosze sąsiadke aby ją podwiozła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała. Córka nie może poczekać aż wyzdrowiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musi sie przesiadac? jesli nie to umowilabym sie, ze corka wsiada do pierwszego wagonu í babcia ja odbierze ze stacji... tak swoja droga to znam 10-latki, ktore dojezdzaja do szkoly 3 liniami Metra i daja sobie rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście nia ma metra - miasto ponad 100 tys. mieszkańców. Córka 12 lat sama jeździ do miasta autobusem, potrafi wrócić też na pieszo, zna drogę. Ale wiem, że pewnie to słabe porównanie. A nie może ktoś na nią zaczekać na stacji po wyjściu z metra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest ogarnieta to sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie wy rozum, żeby dziecko w wieku 13lat wychowywać na niedorajde, które nie potrafi nawet metrem jechać? Jesteście matkami, które będą pewnie o studiach decydowały i przychodziły do dziekanatu dopytywać się o postępy swojego Brajanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. dla zdrowia kazałabym jej jechać na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale co moze byc trudnego we wejsciu i wyjsciu z Metra? Moja corka ma 7 lat i chociaz jezdzimy komunikacja miejska tylko do Centrum, to wie gdzie musimy wysiadac i do ktorej linii musimy sie przesiadac... Masakra jakas, 13 lat to juz nastolatka, a nie male dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze do Centrum jezdzimy tylko do kina i zeby cos pozwiedzac (kilka razy w roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wait. 13latka to juz stary koń. Ty tak serio z tym metrem? Do szkoly tez ja odwozisz ? Metro jest akurat bardzo bezpieczne, moim zdaniem bardziej niz nadziemna komunikacja miejska. A musi sie przesiadac na 2ga linie ? To niech babcia po nia wyjdzie na jej stacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anoniemek123456 dziś przeczytalas tylko jedna moja odpowiedz, a to akurat byl dodatek do odpowiedzi o 7-latce, ktore wie jak jezdzic metrem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja w tym wieku jeździłam sama po Warszawie. Właściwie cała moja klasa gimnazjum jeździła sama z różnych stron miasta. Jeśli to ma być pierwszy raz, to daj jej telefon na wypadek, gdyby się zaplątała przy wyjściach. 10 stacji metra to raptem kwadrans jazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×