Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2529

Czy są tu jakieś alternatywne mamy?

Polecane posty

Gość gość2529

Takie, co mają piercing, tatuaże, mają dredy, kolorowe włosy, gotki, metalówki, rastafianki itp.. i odstające od reszty ubiorem, stylem ??? Jak jesteście odbierane przez społeczeństwo innych "zwykłych" rodziców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooość
Ja :) chociaż będę mamą dopiero w 2018 roku, ale już przyzwyczajam dziecko w brzuchu do ciężkiej, alternatywnej muzyki ;) a za 10 lat myślę, że na festiwale będziemy jeździć razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie. Jednak mam dobrą koleżanke, która jest mama 5letniej dziewczynki. Pracuje jako przedszkolAnka. Ma sporo tatuaży w widocznym miejscu. Jednak na nikim to nie robi wrażenia. Dobra kobieta, charakter ok. A co robi ze swoim ciałem to wyłącznie jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie jestem matką, ale mam znajome które mają dzieci. Pewnie, że się niektóre matrony krzywo na nie patrzą, ale czy warto przejmować się takimi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:43 ha ha chciałabyś. Ja też przyzwyczajałam, a teraz boysbandy im w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam (i mam nadal) rodziców słuchających alternatywnej muzyki i za młodu jakoś boysbandy mnie ominęły.. a sama obecnie słucham muzyki z pokroju dark independent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz slucham Toola, ale w podstawowce uwielbialam Spice Girls, takie prawo wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci lubią na przekór robić. Mój kolega miał "alternatywnych" rodziców, a sam chodził do podstawówki (starej) ubrany w krawat, spodnie w kant i z teczką :) Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem matką prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam alternatywnych mam. Dawniej miałam mnóstwo piercingu, teraz nie. Więc mało alternatywna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu publicznym moich dzieci pracuje Pani, która ma tatuaże, bardzo jasną cere i kruczoczarne włosy :). Widać, że metalówa, ale w stosunku do Ciebie jest przekochana- wszystkie ją uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*w stosunku do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×