Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komunia komunia ...

Czy taki kostium przystoi mamie na komunię syna

Polecane posty

Gość komunia komunia ...

Słuchajcie, mój syn za miesiąc ma komunie. Ja dalej kombinuje nad czymś dla siebie do ubrania i znalazłam wczoraj na all taki kostium http://allegro.pl/piekny-kostium-40-42-wesele-komunia-i3164576834.html No i tu pytanie, czy mi wypada ubrać się w takie kolory? Z jednej strony bardzo mi się podoba i nigdzie nie widziałam podobnego a z drugiej nie wiem czy nie za pstrokate to? Doradźcie , bo czas leci w końcu zostane z ręką w nocniku... No i ewentualnie co pod ten żakier ubrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floria gloria
całkowicie mi się to nie podoba, ale jeśli pytasz czy wypada, to wg mnie tak. Jeśli ubierasz jasne to pod to załóż ciemną bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvnnvnvnvnvnvnvnv
To komunia syna czy wnuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
ok dzięki. No wiadomo, wszystko jest kwestią gustu, natomiast nie chciałabym wyglądać jak papuga,ale też nie chce ubrać się na szaro, czy jakoś tak całkowicie klasycznie. A jaką pod to bluzkę, raczej nie z kołnierzem a raczej top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi także się to nie podoba. Wybrałabym coś bardziej jednolitego i w innym odcieniu. No ale jeżeli CI sie podoba to wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pod zalozyla biala bluzke na ramiaczkach z mikrofibry czy czegos sliskiego. Chyba ze zamierzasz zakiet zdjac, to jakas elegancka. Do tego nalozylabym zielona bizuterie, w mniej wiecej takim odcieniu jak zakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa...
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniada26
Mojej mamie bym tego nie pozwoliła włożyć a ma ponad 50tkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pstrokate wyglada
jak lata 90te wejdź sobie do orsay'a, tam są zawsze marynarki i spódnice pasujące, takie bardziej nowoczesne, bo to jak z targu troche wygląda poza tym żakiet MUSI dobrze leżeć przez neta bym nie zamówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
No chyba nie wygląda on jak dla starej baby? Czy się mylę? Mam śniadą karnację, więc myślałam,że fajnie będą te kolory na mnie wyglądały. A podpowiedzcie jaki kolor butów do takiego kostiumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa...
bo ten stroj chyba dla starszej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz ponad 50 lat to
zakładaj :o Okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvnnvnvnvnvnvnvnv
No właśnie wygląda jak dla starej baby. Jak jesteś po 60-tce to śmiało możesz to założyć. Będzie miał synek trzy babcie na komunii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa...
twoje pytanie i moja odpowiedz w tym samym czasie sie ukazaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
spodnica fajna, ale zakiet beznadzieja. PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klhjkl
Ile masz lat? To kostium osobie po 60-tce,chyba ze ty go sprzedajesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimonka
Ten kostium ale to tak dla kobiet 70wzwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
Oj ale żeście mnie zjechały :) Mam 36 lat, no dobra prawie 37 ;) Nie wiem czy będę ściągała żakiet, wiadomo,że wszystko zależy od pogody. Obiad potem w restauracji, w razie czego klimatyzacja jest , nie podejrzewam,że będzie jakiś szczególny upał w połowie maja, choć tego nie gdy nie wiadomo. W orsay byłam, nic mi nie wpadło w oko.Poza tym przy wszystkich kosztach ucieszyłabym się, gdybym wydała na strój jak najmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvnnvnvnvnvnvnvnv
A tak w ogóle to na bank to ściema i Ty to sprzedać próbujesz, a nie wciskasz kity o komunii syna. Nikt Ci tego nie kupi, stare babcie nie potrafią kupować na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvnnvnvnvnvnvnvnv
I za tą kwotę nic innego nie znalazłaś? W sklepie sukienkę za tyle kupisz, i to nową, nie używaną. Weź tego nie kupuj, nie rób dziecku wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
dziewczyny mówicie poważnie?Mi się wlasnie ten żakiet szalenie podoba... Ale teraz przy tych wszystkich komentarzach to już nie jestem tego taka pewna heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunia komunia ...
Za tą kwotę? Jasne,że nie znalazłam. Byłam parę dni temu w monnari i camieu chyba to mnie ceny zwaliły z nóg. Policz sobie jaki jest koszt ubrania siebie od stóp do głów, plus fryzjer, poza tym mam tez męża i młodszą córkę, której też muszę coś kupić, plus oczywiście koszty całej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa...
ten zakiet nie jest brzydki, ale nie dla 37 letniej mlodej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka 28462
Lumpiarsko to wyglada. Jesli masz mniej niz 50 lat to raczej nie wypada. Bedziesz w tym wybladac jak stara baba. Ten zakiet jest calkowicie do dupy. Ale jakbys sie uparla to absolutnie nie dawaj pod to cos czarnego jak ktoras zasugerowala, bo sie calkowicie pograzysz. Trzymaj sie jasnych kolorow. I zadnych zabotow czy kolnierzykow bo juz calkiem bedziesz wygladac jak wyjeta z innej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy przenigdy
rzadko kiedy się wypowiadam ale proszę Cie co to za szmata???? Prowokacja??? Chyba nie jesteś aż tak stara żeby się w to ubrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Jeżeli mogę coś Ci doradzić to lepiej kup sobie jakąś zgrabną sukieneczkę. Ja kupuję sukieneczki często nawet przez internet od producenta i trafiam z rozmiarem, wybierz jakąś dzianinkę. Nowy ciuch inaczej się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×