Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZABECKA

CZY TO JUZ CIĄŻA????

Polecane posty

Gość ZABECKA

Cześć... Jestem tu pierwszy raz... chciałam się poradzić... no bo oboje z mężem staramy się o dziecko.. niestety nie udało się w lutym pomimo usilnych starań:((( No a w marcu...tylko proszę się nie śmiać:)... nie było tych starań zbyt wiele - bo byłam chora i bez sił - no i jak już starania były to w niezbyt sprzyjającym okresie cyklu... no a teraz trochę się spóźniam- w zasadzie tydzień - bardzo boli mnie biust i caly czas czuje sie tak,jakby miało przyjść to, co nie chce przyjść... poza tym nie mam objawów w sensie wstrętu do kawy zmiennych nastrojów itp. ... wiem,ze mogłabym zrobić test ale.. trochę się boję wyniku....hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie sadzisz chyba ze ktos tu umie wrozyc z fusow i powie jak jest?:) Zrob test koniecznie...wszystkoe sie wyjasni... Bardzo prawdopodobne ze jestes w ciazy..ale moze byc tez tak ze to własnie przez chorobe cykl ulegl poprzestawianiu i okres ci sie opoznia... Po co zyc w niwiedzy??? Tu juz niczego nie da sie zmienic. Albo jestes albo nie..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABECKA, mi się coś wydaje, że jednak Wam się udało... :-) I tak jak olinek doradzam zrobić test, a najlepiej badanie krwi. No i pozytywnego wyniku życze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,ze zrób test. Nikt naprawdę nie jest w stanie ci powiedzieć czy to ciąża...czy nie Ile kobiet tyle odczuć. daj znac jaki wynik:) Trzymam kciuki aby okazało się ,ze to dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABECKA
Wiecie co?? Macie racje:) nie ma co żyć w niewiedzy:))) koncze prace i kupuje test:)) Dzięki Wam za podpowiedzi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuskaka
moze to ciaza? chcoiaz mi jak bylam chora okres spoznil sie o prawie 2 tygodnie :-/ jezeli to ciaza, to test napewno pokaze juz II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABECKA
Czesc Dziewczyny:)) poszlam za Wasza rada i kupilam wczoraj test i ..... sa dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!! Az sie poplakalam najpierw ze strachu a potem ze szczescia:))) eh... Dzieki za rady:)) Pozdrawiam Was gorąco:))) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje Temat: Objawy ciąży 15:39 klasa Czy po tygodniu od wspłóżycia są może oznaki ciąży? chyba jescze za wcześnie co? 15:40 tylko tyle nogi sie trzęsą 15:41 klasa pytam poważnie 15:48 klasa nikt??? 16:01 razyrazy mi po wspolzyciu czasem sie trzesa----- powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: CZEKAM NA OKRES A TEMPERATURA W POCHWIE WYNOSI 37, 3 17:02 Sharem CO TO MOŻE OZNACZAĆ? MIERZYŁAM JA PRZED CHWILĄ 17:03 lenka-p1 mierzysz cały cykl, czy to tylko dziś? 17:07 Sharem tylko dziś zmierzyłam 17:08 Ehhh mamuśki To równie dobrze możesz sobie powróżyć z fusów. 17:14 lenka-p1 Popieram przedmówczynie. Taki jednorazowy pomiar i w dodatku po południu na nic nie wskazuje. 17:17 olinek tak jak wyzej.. czyli wylacznie rano.O stalej mniej wiecej porze,przed wstaniem z łozka po min 5 godz snu. w innym wypadku tempka bylaby super "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie" www.ramza.pl http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716 ;133/st/19990412/n/Ola/dt/6/k/a320/age.png http://suwaczki.waszslub.pl/img-19971129001001 30.png 18:42 zatroskana sharem nie przejmuj sie ostatnimi komentarzami, tylko faktycznie zmierz rano jeszcze w lozku przed wstaniem. ale faktycznie jak nei mierzyslas wczesniej to nie bedziesz miala porownania, wiec moze lepiej test ciazowy. dlugo czekasz na miesiaczke?? 19:20 -ala- Sharen po poludniu to ja nawet mam 37,5 a w ciazy nie jestem, bo jestem zaraz po okresie mierzy sie tylko i WYLACZNIE rano, przed wstaniem i zrobieniem czegokolwiek tylko obudzic sie, siegnac reka po termometr (nie wstawac) i mirzyc ja mialam tak 37,4 i w ciazy bylam wiec twoja temperatura NIC nie oznacza 19:32 *aAa* Ja jak bylam w ciazy to tez przed spodziewanym okresem mialam temperature 37.2 Ja mierzylam przez caly miesiac Z tego co wiem i tak jak pisze -ala- to trzeba mierzyc rano o stalej porze przed wstaniem z lozka Popoludniowa temperatura nic nie oznacza Moglabym nie spac tylko po to, aby slyszec jak oddychasz, patrzec jak usmiechasz sie gdy spisz - chwile spedzone z Toba to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: czy to możliwe 22:37 zastanawiam się nad tym od 3 dni strasznie boli mnie brzuch kiedy na nim leżę. czy może być to objaw ciąży? że boli mnie bo w środku jest mała fasolka? byłby to jakiś 3 tydzień. robiłam test tydzień temu i wynik był negatywny, ale może było za wcześnie... czy mogę być w ciąży? 22:40 buy8t A mi złamał sie paznokieć na palcu w lewej nodze, czy moge byc w ciązy? 22:42 Zulu Gula a ja sobie pierdłam i boli mnie oko, czy to moze byc ciąża? 22:44 buy8t Zulu Gula to zależy które oko cie boli, jak prawe to zapomnij o ciąży a jak lewe to lec kobieto po test! 22:45 zastanawiam się nad tym buy8t i Zulu Gula. nie jesteście w ciąży, ale zapewne macie coś z głową. polecam psychiatrę. 22:47 teoria zastanawiam się nad tym ---> z Tobą niestety też nie wszystko w porządku Muszę zmienić stopkę ♥ ■ ♥ http://www.tik-tak.pl/linijki/gen_ticker/ticke rsteoria_1552.gif ♥ ■ ♥ 22:48 truskawka_agatka eeee.. moze jeszcze jeden test 22:48 zastanawiam się nad tym nie mam okresu i boli mnie brzuch. uważacie, że to dziwne, że podejrzewam ciążę?? dla mnie wydaje się to zupełnie normalne, że o tym pomyślałam. naprawdę nie rozumiem, sorry :/ 22:49 buy8t Droga założycielko topiku tak sie składa ze jestem w ciąży i przepraszam że sie troche nabijam tak jakoś mi sie samo nasunęło, jeśli pragniesz tej ciąży to życze Ci żeby ten ból brzucha to było TO, powodzenia! 22:50 digi jak się grzmocisz to naturalnie możesz być w ciąży. Nie rozumiem po co jeszcze pytasz? 22:50 Zulu Gula ból brzucha i negatywny test nie sa objawami ciąży, sorry 22:50 teoria po pierwsze robiłaś test tak ? byl negatywny tak ? po drugie skąd my mamy wiedzieć czy jesteś w ciąży ?? Buyt i Zulu Gula ironicznie dały Ci to do zrozumienia a po trzecie jak widzę słowo FASOLKA to już domniemywam, ze osoba to pisząca jest lekko nie halo Muszę zmienić stopkę ♥ ■ ♥ http://www.tik-tak.pl/linijki/gen_ticker/ticke rsteoria_1552.gif ♥ ■ ♥ 22:52 tu nikt nie odpowie na to pytanie - zrób test i wszystko będzie jasne, nie dziw się dziewczynom że walą durnymi tekstami - ale żadna z nas nie jest wróżką .... głowa do góry, prtfel do torebki i kierunek apteka pozdrawiam 22:54 emgie Oj marudzicie. Ludzie na roznych forach takie pie**oly wypisuja o pierwszych objawach ciazy, ze glowa mala. Mozna sie pogubic, zwlasza, jesli lubi sie nadinterpretowac symptomy, tudziez, nie ma sie pojecia, co i jak odczuwac. A bol brzucha moze byc objawem zblizajacej sie miesiaczki, problemow z jajnikami, czymkolwiek. Gastrycznych toze. W ciazy, to moze Cie bolec - a i to nie to slowo - mozesz czuc dyskomfort, w okolicach 5miesiaca dopiero - ale wtedy dziecie zaczyna sie powoli wiercic, wiec ja mu sie nie dziwie, ze srednio mu wygodnie. W 3tyg nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaaaa
witam mam pytanko jak kocham sie z moim meżczyzną bez zabezpieczenia ale on nigdy nie kończy we mnie czy jest duze prawdopodobieństwo zajścia w ciąże...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×