Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy u was w rodzinie tez jest zwyczaj dawania kasy w kopercie noworodkowi??

Polecane posty

Gość gość

bo u mnie w rodzinie jak urodzil sie teraz synek brata ,to kazda ciotka i babcia ,ktora przychodzi go odwiedzic rzuca koperte z pieniedzmi mu do lozeczka. Ja kiedys nie dalam pieniedzy corce kuzyna to dowiedzialam sie potem ,że mnie obgadaly ciotki ,ze tego nie zrobilam. Czy taki jest zwyczaj wszędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest zwyczaj kupowania dla noworodka upominku ubranko lub grzechotke taki zwyczaj wkladania dziecku koperty do lozeczka jest praktykowany w chrzciny dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas praktykuje sie tak, że wkłąda sie koperty z pieniędzmi do poszewki na poduszkę i maluszek śpi na nich pierwa dobę aby zawsze przyciągał pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nam się urodziła córeczka, większość przynosiła prezenty, najczęściej ubranka, zabawki. Teściowa i dwie ciotki dały pieniądze tłumacząc się, że nie wiedziały co kupić. Nie ma wszędzie takiego zwyczaju, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie znalam, dopoki sama nie urodzilam :-P tesciowie dali nam 1000€ a ciotki meza po 100€ lub zlote monety... nie oczekiwalam takich prezentow, ale ucieszylam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missplis
oczywisciem, rodzice dają na lokatke i młody ma szczecie, bo ja wchodzi w dorosłosc to ma ładną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×