Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w pierwszej klasie dzieci czytają na angielskim?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy wasze pierwszaki czytają na języku angielskim? Mój słabo jeszcze czyta po polsku a na sprawdzianach z angielskiego trzeba czytać i słabo mu idzie. Żal mi go bo jest zniechęcony. Czasami nie zrobił zadania dlatego ze nue potrafił przeczytać niektórych wyrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dzieci zdolne i głąby. Ktoś musi zamiatać ulice. Im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ćwicz z nim w domu, a nie przesiadujesz na forach. Później się żali, że dziecko opóźnione, poświęć mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszesz autorko, nie ma takich ćwiczeń w pierwszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę u nas są. Młody chodzi nawet na wyrównawcze z angielskiego z 5 innych dzieci które tez słabo czytaja. Nie jest głąbem już nie obrażaj ludzi. Z matematyki ma 5 i 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do I klasy i nic nie czytają . Cos tam słuchają i uczą sie pojedynczych słówek. Teraz uczą sie liczyć po angielsku ud 10 i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Mój ma teraz sprawdzian za kilka dni i musi umieć czytać cyfry i słówka takie jak nauczyciel uczeń piórnik wszystkie przybory w piórniku klasa stół i tym podobne. Wydaje mi się ze to trochę przesada. Powiedzieć to potrafi z czytaniem trochę gorzej... i pewnie dostanie 2 albo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: w nauczaniu początkowym stosuje się oceny opisowe. Po drugie, poszłam do pani od angielskiego i zapytała co wie o etapach rozwoju poszczególnych umiejętności dziecka i metodologię nauczania języków w klasie pierwszej. Nauczycielka nie ma pojęcia o nauczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma prawa wymagać od ucznia I klasy zeby juz sam cos czytał . Autorko nie stresuj dziecka tylko zgłoś to to dyrektora . Dzieci w pierwszej klasie dopiero poznają literki i uczą się czytać i pisać . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Oceny opisowe maja na półrocze i na koniec a tak to normalne oceny im stawiają. Rozmawiałam tez z innymi rodzicami na ten temat i byliśmy w tek kwestii u nauczycielki to nam odpowiedziała cytuje” dzieci czytają globalnie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globalnym czytaniem to można w przedszkolu, w szkole dzieci uczą się literek po to żeby czytać. Tyle. Macie niedouczona, niekompetentna nauczycielkę. Ja bym poszła do dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Jestem nauczycielka angielskiego i nigdy z dziećmi tak małymi nie czytamy. Słuchamy, śpiewamy, pokazujemy, powtarzamy albo przepisujemy po szlaczkach itd. Na sprawdzianach jest słuchanie typu "pokoloruj jablko na zielono a slonia na szaro", narysuj to co uslyszych itd. Nie ma czytania. Można a nawet trzeba pytac dzieci w ten sposob ze biore np. piornik do reki i pytam co to jest i dziecko mi mowi po angielsku. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×