Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość protka

Czy Was to też wkurza?

Polecane posty

Gość protka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protka
Miałam dzisiaj drobne??? spięcie z kolegą, starym kawalerem, który nie miał nigdy i nie ma dziewczyny (34 l.) i nigdy nikogo nie kochał. Twierdzi, ze kiedyś kobiety w ciąży za pługiem biegały a teraz każda na zwolnieniu i przez to płaci tak duże podatki. Wkurzył mnie na maxa. O ile wiem, to dzisiejsze dziewczyny naprawdę mają problemy z ciążami, a przecież też płacą składki ZUS. Poza tym tak naprawdę to te dzieci będą kiedyś płaciły na moją i tego cymbała emeryturę z tą różnicą, ze ja będę musiała ponieść trud i radość wychowania a on co? Powinien płacić "bykowe". Nie wiem - też sądzicie, ze kobietom w ciąży nie należy się zwolnienie? Nie wiem, czy jest praca zupełnie nie wpływajaca na przebieg ciąży. Czy ja jestem nienormalna czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety w ciazy nie placa ZUSu
tak samo jak na wychowawczym i macierzynskim ma gosciu racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety w ciazy nie placa ZUSu
tyle lat zyja na koszt panstwa. A jej dzieci beda placic kiedys zus? wolne zarty, pewnie wyjada za granice tak jak obecnie i tyle bedzie z tych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted22
jeśli pracuja i sa w ciąży to płacą ZUS, tu nie chodzi i urlop tylko o zwolnienie, ja pracuje, nie ide na zwolnienie ponieważ czuje sie dobrze, i płacę ZUS, ale jeśli będę miała potrzebe zwolnienia to nie będę miała wyrzutów sumienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacicella
Wcale sie nie dziwię ,że to stary kawaler, która dziewczyna chciałaby takiego gbura, feee...Wyluzuj, facet nie jest wart twoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś cymbał! Nigdy nie był i nie będzie w ciąży, więc nie ma zielonego pojęcia jaki to ból pleców, jak męczą napady gorąca, mdłości, zgaga itp, itd....! Jedne kobitki czują się dobrze, inne leżą całą ciążę, ale nie mam żalu nawet do tych które czują się dobrze, i idą na zwolnienie. To wyjątkowy stan w życiu każdej kobiety, nietóre są w ciąży tylko raz w życiu, pozwólmy im się tą ciążą nacieszyć w domowym zaciszu. Poczytać, powypoczywać, nabrobić zaległości w spaniu, a nie użerać się w pracy z takimi palantami jak ten przedstawiony tutaj. Bardziej drażni mnie to że podatki ida na utrzymanie nierobów w więzieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protka
Oczywiście popieram, że to wyjatkowy czas w życiu kobiety a taki palant tego nie zrozumie. Ja też się nie dziwię, ze jest sam i moje koleżanki również. A czasami komplikacje biorą się właśnie stąd, że kobiety za mało odpoczywają w tym okresie. Każda boi się utraty posady, jednak uważam, że dzieci to i tak największy skarb a więźniów zapędziłabym do najcieższych robót, zeby zarobili na swoją kromkę chleba. Kobieta będzie pobierała pieniądze z ZUS przez 14 miesięcy a przestępca? Ma zapewnione wczasy - darmowe przez jaki okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×