Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wierzcie w wierność swojego męża ?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja się zastanawiałam i nie potrafię odpowiedzieć wiedząc jacy są faceci i ich instynkty... Czy wy wierzycie w wierność swojego faceta? Dokładniej wierzycie w to ze jakby go nawet na ulicy zaczepiła jakaś fajna laska i zaprosiła na kawę to myślicie ze by nie poszedł ? A gdyby miał okazje na numerek z przypadkową to by nie skorzystał ? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam mu dziecko i urodzę więcej więc na pewno jest i będzie mi wierny. Facet jest niewierny tylko wtedy jak nie damy mu cudu jakim jest DZIDZIUŚ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko z mężem i nie wiem czy jednak na zawsze byłby wierny mmmm Chociaż może coś w tym jest ze by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od faceta. jeden zdradzi chociaż miałby najseksowniejsza kobietę na świecie a inny bedzie wierny nawet jakby mu inną rozporek rozpinala. Ja mojemu już nie wierze. A dałam mu 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tak samo jak nie wierzę w swoją wierność. Kiedyś myślałam inaczej, ale dziś już wiem, że wyjątkowy facet i kilka drinków z nim, to kierunek łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym mu nie wierzyła i nie ufała to bym z nim nie była. Skoro z nim jestem to znaczy, że mu wierzę. Wiem, że też jest lojalny wobec mnie. Byle kto nas nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wierze, sadząc po jego napietym rozkladzie dnia - nie ma kiedy:) Ale szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialam. Dla mnie najwazniejsze jest to, jak sie do mnie odnosi, skoro dobrze, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 latach malzenstwa i po tym, jak sie zmienil, nie wierze. Zreszta mam to juz gdzies. Bardzo sie na nim zawiodlamnkilka razy ( zdrady jako takiej fizycznej nie bylo). A mi nawet przez mysl nie przejdzie, by ogladac sie za innymi facetami, ja nie z takich, niepotrzebna mi odskocznia, bo to chwilowe. A moj maz jak sie nie zmieni, to niestety, ale posle go do diabla do mamusi. Tymczasowo zaczelam go olewac i widze efekty, bo chodzi mily i potulny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara zawsze jest,dopóki się nie wyda. Jeśli kogoś kochamy to ufamy mu,czasem bezgranicznie,czasem rozsądnie ale ufamy. Nie ma sensu zaprzątać sobie głowy czymś na co nie mamy dowodów,a w związku jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 l po slubie, wczesniej kilka lat przyjazni. Tak, wierze mu, nawet bardziej niz sobie (nigdy nie zdradzilam) Znam jego system wartosci, mamy malutkie dziecko. Takiej milosci i oddania w oczach nie widzialam u nikogo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuniaameleczki dziś Mąż to obca osoba! Lepiej uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , wiem ze moj maz mnie nigdy nie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie te baby głupie, ok. 80 % chłopów zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wierzę. Wiem że pewnie nie raz jak miał okazję to zdradził. Integracje, prostytutki. Ale wierzę w to że sex to tylko sex i nigdy w innej się nie zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baba to cie wysrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wierzyłam swojemu byłemu a zdradził mnie po 4latach związku. Teraz mam męża córkę i myślę że nie zdradzi ale czasem go sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×