Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wmawiam sobie ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Dnia 6.11 dostałam okres, skończył się 11.11 a 12.11 uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Podczas stosunku pękła gumka ale jeszcze przed wtryskiem. Dla pewności zazylam tabletke ellaone 26h po zdarzeniu. Dnia 3.12 powinien wystąpić planowo okres, a dostałam go 4.12, trwał on 4 dni, krwawienie wystąpiło, nie było aż tak obfite jak zawsze, ale też nie było skąpe. Krwawilam tak przez 3 dni 4 był już brązowy śluz. Wyczytałam że po tej tabletce może być krótszy okres. Dziś jest 13.12 i od paru dni trochę bolą mnie piersi, dolne okolice brzucha i plecy, dziś w nocy zwymiotowalam i przez cały dzień bolał mnie żołądek i miałam źle samopoczucie, ale jednak wydaje mi się że to przez to, że coś zjadłam, a i dodam jeszcze że 2 tygodnie po stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy mam się martwic? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wmawiasz sobie ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak też mi to powtarza, że on jest pewien że jeat wszystko ok, ale nie wiem skąd te bóle piersi, nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji ze jesteś w ciazy. Obstawiam jakiegos wirusa - mialam cos takiego w zeszłym tyg. Zarazilam mamę;)- do tego bylo mi paskudnie zimno i mialam temp 37.5. Albo tak się stresujesz ta ciąża ze twoje ciało tak reaguje plus moze hormony wariuja po tej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok nie jesteś a co byś zrobiła jak byś była??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję! Nic, zaakceptowalabym to na pewno, aczkolwiek jak narazie nie jestem gotowa na dziecko. Chcę ukończyć studia, a dopiero potem cokolwiek planować, po prostu dziecko mi teraz nie po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×