Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy tez kupujecie dzieciom same markowe ubrania i zabawki ?

Polecane posty

Gość gość

Moja bratowa ostatnio swojemu synowi kupila kapcie do domu bodajże za 200 zł. Dla mnie to przesada, co z tego dzieciaka wyrosnie ? Nic dobrego. Jednego dnia dostal zabawke szpital z playmobil za ponad 300'zl i to bez zadnej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie obchodzi co i za ile kupuje twoja bratowa, pilnuj swojej doopy i swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już Twój 6 temat. Nie masz co robić babo tylko się żalić na bratową w 10 tematach. Lecz sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zale sie tylko pytam spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś psychiczna, to już kolejny wątek, zaraz zzieleniejesz z zazdrości i zatrujesz się własnym jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszcze ale uwazam osobiscie, ze psuje mojego bratanka. Dziecko nie mozeiec wszystkiego co chce i jeszcze takie drogie zabawki bez okazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupuje swojemu dziecku porządne ubrania i zabawki. Ostatnio kupiłam córce zamek z Kucykow Pony plus kilka kucykow i zapłaciłam 800 zł. Stać mnie to kupuje. A Ty naplodzilas dzieciaków to kupuj tandetne badziewie u chińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe to wszystkie takie bogate hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę ale założyłam już 6 tematów na ten temat. Niestety w żadnym z nim nie uzyskasz aprobaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:57 A Tobie tak trudno uwierzyć, że ktoś może dużo zarabiać? Trzeba było uczyć się, szkolić to też byś tak miała i niemusialabyś siedzieć na utrzymaniu państwa albo chłopa, który zarabia 1700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trudno uwierzyć, bo takie osoby nie siedza od świtu do nocy na kafe. ;) a ja nie jestem na utrzymaniu męża, bo pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mysle że jak kogoś stać to dlaczego ma dziecku nie kupić? Ja ubranka kupuje nie markowe ale zdrowe, bawełniane przede wszystkim. A co do zabawek - bezpieczne staram sie kupiwać z dobrych firm żeby byly z certyfikatami. Fisher Price na przykład - wg mnie świetna jakosć , zawsze czegos ucza i bezpieczne. Teraz dopiero co kupiłam córce takie cudeńko http://www.smyk.com/catalog/product/view/id/292146/?gclid=EAIaIQobChMIuf7j9ubu1gIVi24bCh0xGwVSEAQYBCABEgJE0fD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×