Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wybaczyłybyście takiej kobiecie która niszczyła moje życie...

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy raz miałam z nią do czynienia w Anglii.Przyjechałam do męża, okazało się że ona go podrywała i zaszła z nim w ciąże. Poroniła, obwiniała mnie o to. Jak ja urodziłam po roku, to podmieniła dziecko w szpitalu na ciężko chore. Przez rok walczyliśmy aby wyzdrowiało, niestety zmarło. Dopiero po jakimś czasie okazało się że to nie było nasze dziecko a ona z nim wyjechała z kraju i wychowywała jak swoje. Odebraliśmy jej syna ale nie udało się jej złapac. Teraz, po 5 latach, wypłyneła w Polsce. Okazało się że bierze ślub z mężczyzna który kiedyś był moim przyjacielem. Zostałam zaproszona na ślub, i z tego co wiem on nic nie wie o tym co mi zrobiła. Ona prosi mnie o wybaczenie, mówi ze się zmieniła. Mam mieszane uczucia. Mój mąż, przed śmiercią, wymusił na mnie przysięgę że nie będe żyła przeszłością, zapomnę o wszystkim i będe żyła przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, powinnaś pisać harlequiny z taką wyobraźnią:D x Przez rok walczyliśmy aby wyzdrowiało, niestety zmarło. Dopiero po jakimś czasie okazało się że to nie było nasze dziecko a ona z nim wyjechała z kraju i wychowywała jak swoje. x :classic_cool: wdzięczność się jej należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie wierzyć, ale sprawa była zgłoszona na policję w Anglii, wsystko wydaje się po takim czasie koszmarnym snem. Wiesz co to znaczy nie miec PRZEZ rok swojego dziecka? Chować inne myśląć że to twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaj powiesc poryczalam się;) moze jakas telewizja to kupi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to znaczy nie miec PRZEZ rok swojego dziecka? Chować inne myśląć że to twój syn? x no właśnie nie wiem... ale chyba totalnie tak samo jak mieć przez rok swoje dziecko, skoro się nie wie o podmianie:D popracuj nad tym wątkiem, bo się kupy nie trzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może specjalnie podmieniła na takie, co zaraz ómże. zebyście A) wykazali wielkoduszność wobec niego i piękne szlachetne uczcia (główny bohater zawsze cukierkowo dobry) B) ojej, ómaruo, to macie tu nowe prawdziwe, haah, niespodzianka, hihi, ale jestem jajcara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie jak scenariusz telenoweli. Jeżeli sprawa była zgłoszona na policje to czemu to babsko nie siedzi w więzieniu,lub psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniła tożsamość. To wszystko działo się w Anglii, uciekła do Hiszpanii, teraz jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekła do Hiszpanii, x no to masz piękne miejsce na rozwinięcie jej romansu z ognistym Pedrem, który okaże się bezpłodny, dlatego ta straszna suka ukradnie Ci Twoje jajeczka z laboratorium i urodzi Twoje dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej akcji. Zapytałam się czy byście wybaczyły a nie dopisywały niestworzone historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napisz książkę, tylko popracuj nad szczegółami. Co z rodzicami tego chorego/zdrowego dziecka? To obca baba może wejść do szpitala i sobie zabrać jedno dziecko? Nikt nie zauważył, że ilość się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż robi innej dziecko a ty nadal z nim. Cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz. Było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowała w szpitalu jako pielęgniarka. Rodzice dziecka się go zrzekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tamta kobita od samego podrywania meza zaszla z nim w ciaze. On nawet o tym nie wiedzial! Wyłoniła sie z czelusci I sposrod Anglikow, Hiszpanow I Polakow wybrala akurat kolege autorki. Mezus chcial miec spokoj po smierci I wyprosil by wszystko wybaczyla. Jak nic powinna isc na ten slub co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie udalo sie jej zlapac to moze zapros policjantow na slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłaby to rzeczywistość to bym nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice się zrzekł to opieka dziecka nie przejęła? Zostawili je o tak o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pojechała na jej ślub a do jedzenia dosypala jej tabletki gwałtu i zorganizować xowalabym kilku chłopów żeby zrobili sobie z nią prawdziwa orgie.....przylapal by ją jej mąż i zastrzelil na oczach wszystkich gości poczym wziął za zakładnika jej 80 letni matkę i zerznal na wszystkie sposoby bo lubi starsze panie. Jej tatuś z tego wszystkiego zszedł by na zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dom wariatów ma wychodne ?? no już z powrotem na sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poszła na to wesele w sukni ślubnej, stanęła na stół, podarla ja na oczach wszystkich, podniosłabym moje dziecko do góry i prochy tego zmarłego i meza i wykrzyczala co zrobiła mojej rodzinie. A potem rzuciła się na ziemię. O tak zdecydowanie tak bym zrobiła, ewentualnie zabrała teściowa która by mi wyrwała dziecko z rąk, jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'32 ooo, trochę czasu cię nie było prowokatorko znana na kafe albo jej podróba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.33 trochę dystansu, ja to odebrałam jako sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza ma dziś wolne? Czego te dzieci nie wymyślą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystąpienie w sukni ślubnej z dzieckiem to już legenda na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×