Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.09.30 [20:33]
    Ta Ximena wcale nie jest taka ladna, jej maz tez nie. Chociaz owszem wyglada na bardzo sympatyczna. Ale nie wiesz czy je wszystko latwo poszlo, zgrabne dziewczyny jak ona czesta sa ofiarami mobbingu ze strony mniej urodziwych kolezanek. A z drugiej strony u Ciebie tez moze wszystko sie zmienic na dobre, trzeba w to wierzyc i walczec o swoje. Nie warto ogladac sie na ,,idealne zycie´´ innych na facebooku, bo to idealne zycie innych czesto jest takowe tylko na zdjeciach i nigdzie indziej.
  • wrozka77 2017.10.08 [11:19]
    www.wrozkabonita.wizytowka.pl - Tarot, wróżby, progoza na przyszłośc, rozkłady partnerskie, biznesowe, zdrowotne, finansowe, trudne wybory, zakręty życiowe, długi i rozprawy sądowe.Rytuały miłosne,powrót partnera,blokada na kochanke, oczyszczanie aury, odnajdywanie zaginionych rzeczy i zwierząt. Zapraszam
  • IwonaAldonaKataryna 2017.10.09 [12:08]
    To sobie Kochana zadaj jedno ważne pytanie: co Ty możesz zrobić żeby zmienić swoją sytuację przynajmniej w jednym aspekcie i zrób to dzisiaj albo ZACZNIJ dzisiaj. I powodzenia! Patrz na innych żeby brać z nich inspirację ale im nie zazdrość. Niech źródłem twojego szczęścia będą Twoje osiągnięcia. iwona.121@poczta.fm
  • adela025 2017.10.15 [10:14]
    Wszyscy maja jakieś problemy, a nawet jak ich nie mają to sobie robią usmiech.gif i wymyślają problemy
  • gość 2017.10.15 [15:11]
    TAK
  • basney 2017.10.16 [12:45]
    ;ddd
  • gość 2017.10.16 [22:21]
    Świetny sposób na dodatkowy zarobek.
    Szybko, prosto i dużo.
    Zapewniam ekstra zyski niskim kosztem.
    Wejdź i zobacz, ja już skorzystałem i spełniłem swoje marzenia dzięki temu wyborowi:
    https://auth.bitbay.net/ref/58516
  • lind811 2017.10.18 [14:28]
    Świetnie oczko.gif Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym usmiech.gif Z całą pewnością mi się przydadzą oczko.gif
    Przyjaciele, z którymi zabijamy czas, to właśnie prawdziwi przyjaciele.
  • gość 2017.10.22 [05:56]
    Kobiety maja latwe zycie. Milosc przychodzi sama. Dziecko jest na 100% wasze. Zawsze jestescie bronione.
  • credit0 2017.10.25 [01:42]
    NO TO SPOKO FAZKA CI POWIEM ;P
  • Sylwek76 2017.10.25 [16:16]
    Takie życie
  • gość 2017.10.25 [23:32]
    Chcesz zarabiać duże pieniądze? Ja zarabiam ponad 6k zł netto/m
    Zostaw swój email na dole strony!
    https://drogadomiliona.wixsite.com/zarabiajws ieci
  • Mariiiiika 2017.10.30 [14:26]
    Niektórzy faktycznie mają życie usłane różami, a inni... wręcz przeciwnie. Trzeba jednak cieszyć się z tego co mamy, bo jednak fakt jest taki, że często mamy tendencję do zbytniego narzekania i niezauważania pozytywnych aspektów, które nas otaczają. Istnieje naprawdę wiele istot, które już na starcie są obarczone masą problemów. Mówię tutaj o dzieciach chorych, niepełnosprawnych. W obliczu tego nasze codzienne problemy tak naprawdę nie mają znaczenia. Dlatego warto otworzyć oczy, zauważyć, że wokół nas są istoty, które mają faktycznie trudny los i być może zdecydować się im pomóc? Może wtedy będziemy mniej narzekać? usmiech.gif Mogę polecić pomoc podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest, są to dzieci potrzebujące pomocy w walce o zdrowie, życie.
  • gość 2017.10.30 [18:15]
    Jedni mają lepiej inni gorzej ale tak, żeby całe życie ktoś miał płatki róż pod nogami - tego nie ma.
    Mam koleżankę, po 40stce, jej obydwoje rodzice żyją, ona ma pracę, rodzice ją wspierają, skończyła studia, mieszka w dużym mieście, ma możliwości, aby się rozwijać, wszystko ma pod nosem - ale nieeee, to inni mają lepiej. Ona pokrzywdzona. Bo studia nie takie, bo rodzice - jak rodzice, nic specjalnego, duże miasto - to normale dla niej. Inni są lepsi, ładniejsi, bogatsi, mądrzejsi, maja farta - ona wiecznie biedna i niezadowolona.
    Niektórym nie dogodzisz.
  • kobietatrenujaca 2017.11.02 [22:07]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł !!!
  • gość 8 2017.11.02 [22:17]
    jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnie
  • gość 8 2017.11.02 [22:28]
    jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnie
  • pine88 2017.11.03 [13:53]
    Ja znam wiele takich osób, które mają z górki.
  • nosmile 2017.11.03 [19:03]
    O, wielkie dzięki usmiech.gif Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje usmiech.gif
    Należy marzyć bez ustanku. Wkroczyć do świata marzeń i nigdy go nie opuszczać. Żyć marzeniami już do końca.
  • Fitness Security 2017.11.03 [19:47]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
  • macherurek 2017.11.03 [20:37]
    Mi się wydaje, że dobrym pomysłem może być poszukanie odpowiedzi w Internecie. Bardzo często się to sprawdza.
    Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.
  • kobietatrenujaca 2017.11.05 [00:36]
    Polecam odwiedzić stronę: https://www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
  • Daria17 2017.11.06 [18:31]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na https://www.igortreneronline.pl !
    Wejdź teraz na stronę: https://www.igortreneronline.pl
  • Sunflower115 2017.11.08 [12:57]
    Też znam taką dziewczyne i się zastanawiam czemu tak jest, że jedni maja wszystko, a drudzy nic. Ona ma bogatych rodziców, jest o rok młodsza ode mnie, a ma mieszkanie w stolicy i już swój dom prywatny, kupili jej już drugi samochód (bo pierwszy juz miał 5 lat!!!), i to nie wspominam że miała bajeczne wesele i lata w Stany i Azje po kilka razy na rok.............
    Nie zazdroszczę ludziom nigdy, ale akurat ten przypadek mnie rozpie..ala smutas.gif
  • fitnesstrener 2017.11.08 [17:30]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl
  • gość 2017.11.08 [21:59]
  • gość 2017.11.09 [20:29]
    http://btcheat.com/?i=416565 Polecam Serdecznie. Fajny pomysł na zarobienie pieniędzy.
  • gość 2017.11.12 [14:44]
    Polecam zajrzeć nawww.igortreneronline.pl. Można wygrać 10 tysięcy za przemianę miesiąca. I mieć życie usłane różami usmiech.gif W końcu zawalczenie o swoje zdrowie i piękną sylwetkę można porównywać z wygraniem na loterii usmiech.gif A jeśli rozchodzi się jeszcze o prawdziwe pieniądze, to już wogóle fantastyczna perspektywa... usmiech.gif
  • kobietatrenujaca 2017.11.14 [19:50]
    WEJDŹ https://www.igortreneronline.pl A NIE POŻAŁUJESZ!
  • aga_kasia 2017.11.14 [20:43]
    ja też mam życie "usłane różami" drogie samochody piekny stylowy dom wycieczki w najdalsze zakątki i co tylko chcę. mam 38 lat a wyglądam na 28 męża który nawet kochanka mi wybaczył. ale mam też inny " fajny" dodatek do życia alkoholizm z którego nie potrafię się razem z mężem wyplątać. może było aż za dobrze?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...