Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.12.05 [00:51]
    Tak, znam taka osobę. Ojciec Tadeusz R. Ma nawet róże z Czestochowy.
  • Dora gosc 2017.12.06 [06:43]
    Aga kasia — teraz jestem. Jestem Tu jako Dora - Dorota. Szminka za 15 zl- chcialabym ja znowu miec ..., w ULTA nie sprzedaja....kolejny kieliszek wina . Ja pracuje na wysokim stanowisku , a Ty? Doszlam do wszystkiego gdzie mozna dojsc
  • Dora gosc 2017.12.06 [06:52]
    I bogatego meza tez dostalam. To chyba idzie w parze. Bo cenimy sie mocno - nie myslisz ze to smiechu warte???
  • Milska 2017.12.06 [12:32]
    Hej,
    jaz jednej strony mam życie do bani, a z drugiej w sumie mam co jeść, gdzie spać, mam pracę...może warto zacząć patrzeć na to co mamy i to doceniać? A nie zazdrościć, denerwować się bo czegoś nam brak?
  • gość 2017.12.07 [15:34]
    WITAM, przepraszam, ze nie w temacie, ale zbieram pieniążki na wycieczkę dla rodziców, zostało mi już niewiele, a chciałabym zrobić im prezent na święta, są to starsi ludzie, którzy nigdy nie byli na wycieczce za granicą, bedę wdzięczna za każdą złotówkę https://zrzutka.pl/gzjgpw
  • gość 2017.12.07 [15:45]
    WITAM, przepraszam, ze nie w temacie, ale zbieram pieniążki na wycieczkę dla rodziców, zostało mi już niewiele, a chciałabym zrobić im prezent na święta, są to starsi ludzie, którzy nigdy nie byli na wycieczce za granicą, bedę wdzięczna za każdą złotówkę https://zrzutka.pl/gzjgpw
  • WesoleMiasteczko 2017.12.10 [06:38]
    nigdy nikomu nie zazdroscie niczego..nie wiadomo co to komu przyniesie..znam dosc ludzi sukcesu ktorych losy skonczyly sie zle..po za tym..czy nie zastanawia was mysl ze wszystko jest chwilowe, pozyczone? nalezy cieszyc sie chwila I tym co sie ma..to nie kapitulacja, to wielka odwaga.
  • gość 2017.12.10 [07:27]
    Polecam film Shirley Valenitine ..ten film obroci ten watek w pylusmiech.gif
  • gość 2017.12.10 [07:33]
    Szekspir mial racje..wszystko to marnosc nad marnosciami...szczescie i wolnosc to stan umyslu..........
  • gość 2017.12.11 [22:09]
    Po co porównywać się do tych, którzy mają w naszym subiektywnym odczuciu lepiej? Te osoby prawdopodobnie również znają kogoś komu czegoś zazdroszczą. Jak się człowiek uprze to zawsze wskaże kogoś bogatszego, ładniejszego, mądrzejszego. Takie myślenie tylko nas dołuje. Zobacz co masz wartościowego - rodzinę, przyjaciół, dzieci, prace. Wiele osób marzy o tych wartościach, wielu nigdy nie będzie ich miało.
  • gość 2017.12.14 [12:31]
    Uciekać od ludzi co się chwalą, oni są nieszczęśliwi bo jak by byli to by nie potrzebowali się chwalić. Szczęście prawdziwe to nie rzeczy zewnętrzne a nasz stan umysłu.
  • Elfikkap 2017.12.14 [20:15]
    Zamiast zazdrościć innym, jak to rzekomo mają dobrze w życiu, może warto tą energię spożytkować na coś innego i popracować nad swoim własnym. Wiadomo, niektórzy mogą mieć jakiś lepszy start, ale wszystko jest przecież do ogarnięcia i osiągnięcia jeżeli się tylko chce coś zmienić. Wiele motywacji do działania możesz zaczerpnąć oglądając filmiki na blogu http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ Myślę, że dużo więcej dzięki temu zyskasz, zaczniesz odnosić sukcesy, nie oglądając się na innych.
  • 5kolouwozu 2017.12.15 [13:54]
    Jak można powiedzieć że 'zamieniłabym się z nią choć na jeden dzień na dziecko' wiesz co? inni marzą żeby mieć takie 'problemy' bo dziecka nie mogą mieć.
  • Natalka Janicka 2017.12.21 [09:22]
    Ja takiej osoby nie znam. I myślę, że taka osoba nie istnieje. To co widzimy to tylko zewnętrzne pozory. Można być nieszczęśliwym bogaczem i radosnym biedakiem usmiech.gif All you need is love usmiech.gif
  • gość 2017.12.22 [09:49]
    Prosze o głosy na pierwszoklasistów
    http://www.nowiny24.pl/serwisy/plebiscyty/a/j estesmy-pierwsza-klasa-glosowanie-rozpoczete-wyniki ,12777835/
    sms o treści KLASA.247 pod nr 72355 za 2,46zł
    Dziękuję
  • Alllasi 2017.12.25 [19:43]
    Porównywanie sie z innymi, przechwalanie czy zazdrość są bez sensu. Powiem wam ze mnie mama nie zapisywala na lekcje języków i żadne dodatkowe, zylysmy bardzo skromnie. W liceum dorabialam zajmując się dziećmi żeby dorzucić mamie bo było ciężko. Jak się wyprowadziłam pracowałam fizycznie, nie miałam na studia czy inne dokształcanie. Poznalam swojego obecnego męża nie wiedząc ze prowadzi dwie firmy i pięknie mu SI układa. Okazało się trochę później. Nie oplywamy zlotem i nie wiadomo jakimi luksusami ale mam spokojne życie i kogoś komu naprawdę zależy. Chcemy dla siebie NAWZAJEM jak najlepiej, od najmniejszych przyjemności jak zrobienie rano kawy tej drugiej osobie która np musi wstać bardzo rano po tajne bardzo fajne prezenty. Życzę wam wszystkim faceta, który nie musi imponowac kasa czy robieniem za was wszystkiego. Życzę wam fajnego partnera z którym chce się nawzajem jak najlepiej. Bez względu na status spoleczny, czy zarobki czy cokolwiek. Takiego normalnego zwykłego szczęścia i spokoju. To jest nieocenione
  • gość 2017.12.26 [14:33]
    Zapraszam na moją stronę http://antypis.beepworld.pl/index.htm tylko tu.
    Dowiesz się jakie zagrożenie może cię spotkać ze strony
    Facebooka. To nie jest żart sprawdzaj regularnie bądź
    na bieżąco.
  • gość 2017.12.26 [14:48]
    Znam kilka takich osób
  • gość 2017.12.26 [22:44]
    Tak , znam taką osobę - patrzę w lustro a to JA
    Autorka tematu nigdy nie zazna szczęścia, bo patrzy przez pryzmat innych osób i zazdrość zaślepia jej to co sama posiada.
    Wdzięczność za to co sie posiada rodzi więcej rzeczy za które możeny być wdzięczni!!! Mam nadzieję, że coś zrozumie i dostrzeże zdrowe dziecko, że nie jest samotna, ma gdzie mieszkać, nie choruje i jestt sprawna, nie zajmuje się chorymi rodzicami , ma na czynsz, jedzenie, przyjemności. Ciesz się kobieto własnym życiem a nie porównuj do innych!
  • gość 2017.12.28 [16:38]
    22:44
    Bardzo mądry wpis.
    Tak samo uważam.
    Są ludzie, dla których zawsze inni będą mieli lepiej. A jak zapytasz ich co oni takiego sami robią aby poprawić swoje życie , to wybaluszaja oczy i odpowiadają, że oni mają pecha i dlatego nic im nie idzie. A prawda jest taka, że siedzą i nic nie robią. Mam taka znajomą, wiecznie niezadowolona. Mówię jej poszukaj innej pracy-nie bo ona i tak innej nie znajdzie. Mówię -zakończ w końcu swój zwiazek-facet ją notorycznie zdradza-nie bo ona nie chce być sama. Zapisz się na jakieś kursy -nie bo po co. Na szkolenie z komputera-nie bo ona niepotrzebuje. Na angielski - nie bo tego też nie potrzebuje. Ale wieczne pretensje że inni mają lepiej . Po rozmowach z nią czuje się tak, jakby udało że mnie powietrze.
    Znałam kiedyś kobietę , maz jej był pijakiem,Ale odeszła w porę od niego z 2 małych dzieci. Odbiła się od dna ale zaraz zmarl jej ojciec , matka ciezko zachorowala i trzeba bylo jej pomagac. W międzyczasie ukradli jej samochód A za kawałek dowiedziała się że ma raka. Dużo by opowiadać. Tak ona miała pecha. A resztą to ma po prostu lenia i tyle w temacie.
  • gość 2017.12.30 [08:28]
    Mi się tak wiedzie . zobaczcie i neich wam zal d.. scioskajezyk.gifhttps://www.youtube.com/watch?v=G36-SYtOhQM&a mp ;t=6s
  • gość 2017.12.30 [08:33]
    To co jednym się wydaje życiem uslanym różami dla drugiego wcale takie nie jest bo ma problemy o których wy możecie nie wiedzieć. To że ktoś bogaty i stać go od zawsze na wszystko dla biednego zawsze będzie wspaniałymi życiem tylko że ci boagcze też mogą mieć swoje problemy z tym że niezwiązane z kasą i może oni wam też zazdroszczą.
  • gość 2017.12.30 [15:29]
  • faneczka 2017.12.31 [16:43]
    Moja siostra mówila ze wszystko ma a bardzo zaskoczyłam ją prezentem jakim był czytnik kindle https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja -jest-pozyczka/ile-kosztuje-czytnik-e-bookow-jaki-czytnik-wy brac/ tu znalazłam inspiiracje jeśli ktos sie nie zna
  • gość 2017.12.31 [18:47]
    reklamiaro, nie trafiłaś
  • gość 2018.01.05 [15:39]
    każdy ma jakieś problemy ale nie wszyscy się na nich skupiaja
  • christcorinn 2018.01.05 [17:01]
    Szybka oferta finansowania
    Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy
    biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana
    Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami
    pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy
    rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud
    skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować
    (christcorinn @gmail.com)
  • christcorinn 2018.01.06 [10:45]
    Szybka oferta finansowania
    Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy
    biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana
    Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami
    pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy
    rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud
    skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować
    (Christcorinn @gmail.com)
  • gość 2018.01.06 [18:45]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...