Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.12.04 [23:57]
    Jaka bylam szczesliwa jak Polska weszla do Uni Europejskiej .Dzisiaj samotna na emigracji przeklinam ten dzien .
  • gość 2017.12.05 [00:51]
    Tak, znam taka osobę. Ojciec Tadeusz R. Ma nawet róże z Czestochowy.
  • Dora gosc 2017.12.06 [06:43]
    Aga kasia — teraz jestem. Jestem Tu jako Dora - Dorota. Szminka za 15 zl- chcialabym ja znowu miec ..., w ULTA nie sprzedaja....kolejny kieliszek wina . Ja pracuje na wysokim stanowisku , a Ty? Doszlam do wszystkiego gdzie mozna dojsc
  • Dora gosc 2017.12.06 [06:52]
    I bogatego meza tez dostalam. To chyba idzie w parze. Bo cenimy sie mocno - nie myslisz ze to smiechu warte???
  • Milska 2017.12.06 [12:32]
    Hej,
    jaz jednej strony mam życie do bani, a z drugiej w sumie mam co jeść, gdzie spać, mam pracę...może warto zacząć patrzeć na to co mamy i to doceniać? A nie zazdrościć, denerwować się bo czegoś nam brak?
  • gość 2017.12.07 [15:34]
    WITAM, przepraszam, ze nie w temacie, ale zbieram pieniążki na wycieczkę dla rodziców, zostało mi już niewiele, a chciałabym zrobić im prezent na święta, są to starsi ludzie, którzy nigdy nie byli na wycieczce za granicą, bedę wdzięczna za każdą złotówkę https://zrzutka.pl/gzjgpw
  • gość 2017.12.07 [15:45]
    WITAM, przepraszam, ze nie w temacie, ale zbieram pieniążki na wycieczkę dla rodziców, zostało mi już niewiele, a chciałabym zrobić im prezent na święta, są to starsi ludzie, którzy nigdy nie byli na wycieczce za granicą, bedę wdzięczna za każdą złotówkę https://zrzutka.pl/gzjgpw
  • WesoleMiasteczko 2017.12.10 [06:38]
    nigdy nikomu nie zazdroscie niczego..nie wiadomo co to komu przyniesie..znam dosc ludzi sukcesu ktorych losy skonczyly sie zle..po za tym..czy nie zastanawia was mysl ze wszystko jest chwilowe, pozyczone? nalezy cieszyc sie chwila I tym co sie ma..to nie kapitulacja, to wielka odwaga.
  • gość 2017.12.10 [07:27]
    Polecam film Shirley Valenitine ..ten film obroci ten watek w pylusmiech.gif
  • gość 2017.12.10 [07:33]
    Szekspir mial racje..wszystko to marnosc nad marnosciami...szczescie i wolnosc to stan umyslu..........
  • gość 2017.12.11 [22:09]
    Po co porównywać się do tych, którzy mają w naszym subiektywnym odczuciu lepiej? Te osoby prawdopodobnie również znają kogoś komu czegoś zazdroszczą. Jak się człowiek uprze to zawsze wskaże kogoś bogatszego, ładniejszego, mądrzejszego. Takie myślenie tylko nas dołuje. Zobacz co masz wartościowego - rodzinę, przyjaciół, dzieci, prace. Wiele osób marzy o tych wartościach, wielu nigdy nie będzie ich miało.
  • gość wczoraj [12:31]
    Uciekać od ludzi co się chwalą, oni są nieszczęśliwi bo jak by byli to by nie potrzebowali się chwalić. Szczęście prawdziwe to nie rzeczy zewnętrzne a nasz stan umysłu.
  • Elfikkap wczoraj [20:15]
    Zamiast zazdrościć innym, jak to rzekomo mają dobrze w życiu, może warto tą energię spożytkować na coś innego i popracować nad swoim własnym. Wiadomo, niektórzy mogą mieć jakiś lepszy start, ale wszystko jest przecież do ogarnięcia i osiągnięcia jeżeli się tylko chce coś zmienić. Wiele motywacji do działania możesz zaczerpnąć oglądając filmiki na blogu http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ Myślę, że dużo więcej dzięki temu zyskasz, zaczniesz odnosić sukcesy, nie oglądając się na innych.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...