Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2018.06.21 [21:51]
    gość 2018.06.19 [19:45]
    A ja powiem, że życie bywa sprawiedliwe, a karma wraca do człowieka. Przynajmniej czasami.
    Rodzice tak się nade mną pastwili, że wyszłam z dzieciństwa okaleczona. Fizycznie niesprawna.
    A teraz sama sobie zazdroszczę, tyle w życiu dostałam - męża cudownego przede wszystkim.
    I znam też taką francę o jakiej tutaj piszecie w różnych odsłonach. Złego człowieka, co bezdomnemu ostatnią koszulę by wyrwał choć opływa we wszystko, bo mąż całymi dniami haruje. Jakież było jej zdziwienie gdy się dowiedziała, że ów mąż od 2 lat ma babę na boku. W mig spokorniała, bo to przecież on bogacz, a ona nic sobą nie reprezentuje - zrobiła się milutka, prasowała mu koszulki i pół roku cichutko czekała, żeby zdecydował między nimi...
    Jak widzicie złego człowieka, któremu pozornie się wiedzie, to tylko usiądźcie z boku i poczekajcie. Prędzej czy później karma załatwi sprawę. Czasami szybciej, czasami dopiero w postaci przyszłych problemów jakie będą mieć dzieci czy wnuki - ale zapłacą, zło wraca do człowieka.
    xxxxxxx
    Też tak uważam. Karma wraca, może nie od razu, czasami po latach. A to, ze karma nie wraca, to mówią osoby, które same mają coś za uszami.
  • gość 2018.06.21 [23:34]
    NIE ISTNIEJE cos takiego jak KARMA. Podań prosty przykład: jest wielu tzw "klamliwych biznesmenów" którzy w afrykańskich krajach wykorzystują biedotę za miske ryzu dziennie do ciężkiej harowki-a ci śmiesznie biznesmenkowie kupują sobie jachty i ze ja do ostatnich dni w luksusie, wiec pytam się: GDZIE TA SPRAWIEDLIWA KARMA, no niestety brak, za dużo chamstwa i wyższości na świecie kosztem zwykłych ludzi smutas.gif
  • gość 2018.06.22 [16:35]
    22.34 ŻADKO karma wraca -np pokazany przed Ciebie biznesmen drań pewnego dnia trafia pod maczety afrykańskich robotników ktorym placil 15% tego co powinien.. ale to nieczęste Zreszta w POlsce to samo -pasożyt korzystajacy z sytuacji na rynku pracy -jeszcze niedawno ludzie błagali na prowincji o robotę za 1300 netto (a robili i to samo co na zachodzie robotnik za 1600euro) . Taki typsam jezdzil sobie na wakacje na Dominikanę a pracownicy tyrali po 12 h. Autentyk.
  • otulona_snem 2018.06.24 [10:42]
    fdssdf
    A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
  • gość 2018.06.24 [23:18]
    dokladnei debile nie ma takiego cos jak karma - to tylko wasze wymysly tepoty
  • gość 2018.06.25 [01:17]
    Jak chcesz sobie pocxytac jak do d**y maja ludzie i zobaczyc ze ty masz jednak lepiej odwiedzwww.confessional.pl. Ja sie zdolowalem jak xobacxylem jak ludzie sie mecza a js glupi narzekam o p*****ly
  • guma12 2018.06.26 [11:05]
    Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym usmiech.gif Mam pewność, że mi się one przydadzą oczko.gif
    Prawda jest taka, że ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.
  • maciazz 2018.06.26 [15:53]
    Nie za bardzo się na tym znam.. Dlatego też niestety nie będę mógł pomóc..
    Jakże łatwo dać się zwieść, wierząc,że człowiek jest czymś więcej niż tylko człowiekiem.
  • gość 2018.06.26 [17:18]
  • ola96441 2018.06.26 [18:53]
    Cześć, wiem, że nie w temacie, ale może mi pomożecie. Potrzebuje 600 wypełnionych ankiet do pracy magisterkiej. Badanie zajmuje niecałe 10 minut. Byłoby super, gdybyście wypełniły załączoną ankietę usmiech.gif
    https://badaniepolska.weebly.com/
  • dudek19 2018.06.27 [16:33]
    Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
    O śmiertelnych pokolenia!
  • karolinalowi 2018.06.27 [19:01]
    Według mnie każdy jest kowalem własnego losu.
  • gość 2018.06.27 [21:26]
    Nie wierze w karme. Wierze w Boga. Mysle, ze kady jest kowalem wlasnego losu. Lecz niektorzy ludzie maja faktycznie latwiejszy start od innych i takim ludziom, ktorzy mieli duzo szczescia w zyciu latwo powiedziec: to karma, mam bo zasluzylem, nawet jesli ta osoba nie zrobila wiecej niz przecietny Kowalski. Z drugiej strony sa ludzie, ktorym ciagle ,,wiatr w oczy´´ nawet jesli ciezko pracuja. Tak czy inaczej mysle, ze w zyciu chodzi o to by starac sie wydobyc to co najlepsze w sytuacji w ktorej jestesmy i mimo wszystko walczyc o szczescie. Czemu tak jest, ze nie ktorzy maja wiecej szczescia? Nie wiem, moze te osoby nie dalyby sobie rady w warunkach w jakich inni musza sobie dawac rade. usmiech.gif Trzeba starac sie jak nalepiej rozegrac kartami ktore otrzymalismy od losu. Czasem ktos o ciezszym starcie moze zajsc duzo dalej niz ten kto otrzymal od losz ,,wszystko´´ wiec glowa do gory. usmiech.gif
  • gość 2018.06.27 [21:37]
    A ja powiem, że życie bywa sprawiedliwe, a karma wraca do człowieka. Przynajmniej czasami.
    Rodzice tak się nade mną pastwili, że wyszłam z dzieciństwa okaleczona. Fizycznie niesprawna.
    A teraz sama sobie zazdroszczę, tyle w życiu dostałam - męża cudownego przede wszystkim.
    x
    Czemu uwazasz, ze to karma? ja nie wierze w karme, ale z tego co wiem karma dziala na zaszadzie: dajesz z siebie wiele to wiele dostaniesz i na odwrot. To, ze mialas ciezkie dziecinstwo to pech, ale wiele osob ma ciezkie dziecinstwo. Poszczescilo Ci sie po prostu, ze znalazlas fajnego meza, moze po prostu sama jestes fajna osoba i znalazlas sie w odpowiednim czasie i miejscu, ze poznalas meza. Ale nie widze tu zadnego zwiazku z karma.
  • zlyziom 2018.06.28 [11:47]
    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
    Położyłabym głowę obok jego głowy i szepnęła mu do ucha, że utopia o świecie bez panów i klas, narodów, pieniędzy, wojen i konkurencji nadal jest najpiękniejszym marzeniem, jakie znam.
  • metodagayalama 2018.06.28 [21:43]
    koniecznie zobacz - https://youtu.be/xmSCXC-8S5U - jak być zdrowym i szczęśliwym
  • tluberek 2018.06.29 [14:20]
    Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
  • Róża28 2018.06.29 [15:13]
    Do Gościa z 27.06.2018 z godz. 21.26. Masz bardzo dużo racji w tym, co piszesz. Ktoś na tym topiku zarzucił mi, że powinnam "usiąść i płakać" i przytoczył przykłady osób, które mimo trudnego dzieciństwa poradziły sobie. Gdyby wszystko było takie proste to nie byłoby osób z syndromem DDA w życiu dorosłym i z innymi problemami. Niedawno odnalazłam w sieci znajomą, która tak mądrze (i naprawdę pięknie) ułożyła sobie życie. Pomiędzy jej, a moim życiem nie ma porównania, ale uzmysłowiłam sobie, że wszystkie życiowe mądrości "wyssała" z mlekiem matki. Jej rodzina była bardzo zżyta i kochająca się wzajemnie. Zawsze widziałam jej rodziców trzymających się za ręce (mimo że staż małżeński mieli złoty, czy nawet diamentowy). Kultywowali tradycje i zawsze się wspierali w zdrowiu i w chorobie. Znajoma miała taki wzorzec i o wiele łatwiej jej było stworzyć udane własne życie. Ktoś, kto nie miał takiego wzorca boryka się w swoim dorosłym życiu z o wiele większymi problemami. Mimo że jeśli chodzi o wykształcenie to może mieć wcale nie gorsze, natomiast emocjonalnie może nie dawać sobie rady.
  • gość 2018.06.29 [16:39]
    15.13 Rozumiem Cie. Ale chyba mimo wszystko warto walczyc o to by nam bylo w zyciu dobrze i krok po kroku starac sobie zycie ulepszac, nawet jesli do wszystkiego dochodzi sie samodzielnie. I nie ma co sie ogladac na innych, bo czasem ludzie przedstawia swoje zycie jako zielankowe, mimo, ze czasem wcale takie nie jest. usmiech.gif Wydaje mi sie (ba, nawet jestem pewna) ze ludzie ktorzy sie chala tutaj jak im to dobrze, zmagaja sie z takimi samymi lub podobnymi problemami jak inni, kazdy ma gorsze dni i jakies problemy z ktorymi sie zmaga. Wiec naprawde nie ma co sie porownywac do innych. usmiech.gif Naprawde kazdy ma swoj bagaz. Podam Ci konkretny przyklad. Pracowalam w firmie gdzie szef i wlasciel bombardowal mnie ,,seksisostowskimi´´ komentarzami i gdyby nie to, ze trzymalam go na dystans (na szczescie juz tam nie pracuje, byl to starszy pan, kolo 50-60tki z brzuszkiem) bylby gotow sie do mnie dostawiac. A w domu ma zone, ktora nie musi pracowac, zajmuje sie dzieckiem, a nie wie jak jej maz sie zachowuje w pracy. Szkoda mi jej. Potem takie osoby sie tu wypowiadaja jak im dobrze, a nie wiedza, ze maz moze prowadzic podwoje zycie. Podkresle, ze brzydzi mnie takie zachowanie u mezczyzn i nigdy nie umowilabym sie na kawe z kims zajetym lub zonatym. Ale sama widzisz, nie warto patrzec na innych, tylko trzeba walczyc o wlasne szczescie. Trzymaj sie. usmiech.gif
  • gość 2018.06.29 [16:42]
    *tzn nie warto porownywac sie do innych
  • gość 2018.06.29 [17:01]
    Zebym nie byla zle zrozumiana, to nic zlego miec ,,latwe zycie´´, ale jesli ktos ma ,,trudniej´´ nie znaczy, ze mniej lub wiecej zmartwien od innych. Droga kazdego czlowieka jest po prostu inna, dlatego warto koncentrowac sie na swojej sciezce.
  • Róża28 2018.06.29 [18:17]
    Do Gościa z 17.01. Tak, masz rację. Swoją wypowiedzią o mojej znajomej i jej mądrym i pięknym życiu chciałam jedynie zaznaczyć, że jej było łatwiej, bo dostała od razu klucz do ręki. Osoby bez tego klucza mają trudniej, są niczym okręty bez sternika, chociaż dopływają do portu po latach zmagań i wielu próbach. Inni - zaś - tak gładko. Ale masz rację, nie należy się porównywać i w takich trudnych sytuacjach mówić sobie, że nikt nie byłby lepiej będąc na naszym miejscu.
  • gość 2018.06.29 [18:54]
    18.17 Tez tak mysle, dobrze to opisalas. Kiedy sie skupimy na swoim celu latwiej bedzie do niego doplynac, porownujac sie z innymi schodzimy niepotrzebnie z kursu, dlatego niczemu to nie sluzy. usmiech.gif
  • onq13214 2018.07.01 [21:26]
    Wejdź na: http://sexrandki24.eu i poznawaj samotne kobiety i umawiaj się na gorące randki
    - Darmowa rejestracja bez żadbych opłat
    - ponad 1 000 000 użytkowników (67% stanowią kobiety)
    - satysfakcja gwarantowana
  • gość 2018.07.04 [21:12]
    Bardzo madry filmik do wszystkich, którzy uważają, że życie jest niesprawiedliwe oczko.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=9j6b_X6iBIE
  • alcapone 2018.07.06 [12:20]
    Każdy ma swoje własne problemy. Osobiście nie znam kogoś takiego.
    Kot to wymówka dla samotnej kobiety, żeby mogła do siebie mówić.
  • kobiecykarol89 2018.07.07 [15:57]
    Moi rodzice oddali swojemu rodzeństwu pola łąki i lasy...za free zly.gif i takim sposobem mają tylko tą 9 arową działkę na której stoi ich dom i tyle. Kiedyś do podziału między mnie i moje 2 siostry będzie tylko to. Jestem zły jak fiks, wiedząc że większa część mojego kuzynostwa dostała to czego ja mieć nie będę. zly.gif
  • kobiecykarol89 2018.07.07 [15:59]
    gość 2018.06.22 [16:35]
    ja naleze do tych co "blagali"...obecnie za 1500zł netto
  • gość 2018.07.07 [21:23]
    Kobiecykarol- pewnie jakby zapisali Ci działkę zeimi, to bardziej by Ci się to opłacało, ale nie mozesz liczyć w zyciu tylko na rodzinę, licz glownie sam na siebie. Jesli zarabiasz malo pomysl jak to zmienic
  • gość 2018.07.07 [21:24]
    Zresztą niezaradny człowiek chocby dostal duze pieniądze w spadku i tak nie zrobi z nich zytku i szybko roztrowoni...
    Podobno wiekszosc ludzi wygrywajacych na loteriach w ciagu kilku lat traci wszystko to co wygrali

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...