Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2018.10.28 [18:12]
    Gosiu z 4:11. Pamietaj, ze jestes jeszcze bardzo mloda, wszystko przed Toba. Tez mialam podobnie, jeszcze chory brat w domu...Teraz jestem 10 lat starsza i jestem szczesliwa. Polecam terapie, zeby uporac sie z przeszloscia, pokochac siebie i byc z siebie dumna oraz otworzyc na nowa lepsza przyszlosc. Trzymaj sie, powodzenia!
  • gość 2018.10.30 [00:35]
    Tu gość z 4:11, dziękuję wam za miłe słowa wsparcia usmiech.gif
  • gość 2018.10.30 [22:06]
    Nie wiem jak ktoś mógł napisać, że mama ginekolog ma życie usłane różami. Poroniła 3 ciąże, już ten sam fakt powoduje, że nigdy nie chciałabym się z nią zamienić, chociaż pozornie ma wszystko... I współczuję jej bardzo.
  • gość 2018.10.30 [22:55]
    Zarabiam dobrą pensję w domu 100$-1000$ w Tydzień dolarów, co jest niesamowite, ponad rok temu byłem bezrobotny w okropnej sytuacji.
    Dziękuję Bogu każdego dnia, za te instrukcje, a teraz moim obowiązkiem jest spłacić je i podzielić się nimi z każdym.
    Sprawdź więcej informacji na stronie internetowej ,,,,
    .......... --www.money48.com.pl
  • gość 2018.10.31 [12:31]
    Witam serdecznie, my w poszukuwaniu lokalu pod nas, skorzystaliśmy z serwisu, https://chrzcinyikomunie.pl/ który posiada sale na kazdą okazje także wesele oraz inne imprezy jak np urodziny. Posiadaja bardzo bogaty katalog oraz oferuja bezplatna pomoc.
  • gość 2018.10.31 [17:51]
    Jak jest zdrowie to wszytsko można.
  • 55 tka 2018.11.01 [20:25]
    Czwarte zazdrość
  • gość 2018.11.03 [19:19]
    zycie uslane rozami, bez kolcow to ma boogie. Slicznotka.
  • gość 2018.11.03 [19:20]
    powinno byc: bugi, nasza slicznotka.oczko.gif
  • gość 2018.11.05 [06:29]
    Nie ma takich osób. Lepiej się prezentują i nie mają donosiciela, który zawsze mówi prawdę smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2018.11.05 [08:33]
    Witam serdecznie. Nazywam się Marta jestem osobą która pomaga rodzinie w ciężkiej sytuacji jest to rodzina wielodzietna gdzie znajduje się pięcioro dzieci i mama. Ta dzielna kobieta została sama z małymi dziećmi jej mąż zginol w wypadku samochodowym 2miesiace temu
    Od tamtej pory kobieta nie może sobie poradzić.
    Jej mąż planował zainstalować ogrzewanie w domu nie stety nie zdążył chcieli byśmy aby do świąt zorganizować potrzebny materiał aby rodzina mogła godnie żyć żeby dzieciaczki miały w końcu łazienkę do tego jest daleka droga ale wierzę że z waszą pomocą damy radę to zrobic. Jeśli jest osobą która chce pomóc w jaki kolwiek sposób proszę o kontakt.
    Rodzina ma założone konto bankowe gdzie można bezpośrednio wpłacić jakiekolwiek grosze na samym końcu podam konto. Jeżeli jest osobą która chciałaby poznać bliżej rodzinę lub jej sytuację proszę pozostawić do siebie meila bądź telefon z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc
    Bank spółdzielczy
    60 80020004 0106 6791 3001 0001
  • gość 2018.11.05 [16:36]
    S********j naciągaczko cool.gif
  • gość 2018.11.06 [08:47]
  • gość 2018.11.08 [07:57]
    Ja znam siebie taką.Chociaz życie mnie nie rozpieszczało aż tak bardzo,a męża poznałam tuż przed 40 stka.Po czterech miesiącach wzięliśmy ślub a po półtora roku staran,teraz,okazało się że że będzie nasze dziecko.Maz oszalał z radości i ja też.I wiecie co? Nie jest bogaty,ale bardzo szanuje inne kobiety,nie boi się sprzatac, przecierać,wycierać,podawać mi pod nos, świata poza mną nie widzi.I to dostałam w gratisie od losu,bez kasy.Widzialy galy co brały,a tłumaczenie że się zmienił to przykrywką do tego że się było na tyle głupia iż nie widziało się znaków tego że chłop len lub nieudacznik.
  • gość 2018.11.08 [15:46]
    A po jakim czasie wiedziałaś, że to ten? To był grom z jasnego nieba czy pomału się poznawaliscie?
  • gość 2018.11.09 [11:01]
    Witajcie pomóżcie rodzinie stanać na nogi apeluje do wszystkich kto ma dobre serduszko i jest w stanie pomóc rodzinie udostepnijcie link jeżeli macie taką możliwość liczy sie kazda zlotowka mamie dzieci grozi odebranie maluchow przez brak warunkow potrzebna pomoc na juz. Wklejcie link do przegladarki dziekuje za pomoc z gory dziekuje Wiola
    pomagam.pl/MartynaG
  • gośćddddd 2018.11.09 [13:46]
    Zarabiam. Około 4 tys złotych praca 2 dni na 2. Mam sporo wolnego, mam chłopaka z arabskimi korzeniami mieszka w miejscowości obok, jesteśmy ze sobą 2 lata kochamy się widujemy ciągle, jeździmy razem na wakacje. Minusem jest niestety język gadamy po niemiecku ale to nie jest to samo co rozmawiania po polsku. Byłam na kursie niemieckiego ale jestem leniem z pozytywnym. Podejściem do życia. Jestem niezalezna, rodzice mimo że matka Sprzątaczka (do dziś mój kompleks) i tata pracujący w fabryce, pomogli mi kupić mieszkanie. Dali mi wkład własny. Mimo to wstydzę się ich. Tata jest ekscentryczny a mama bardzo prosta choć Kochana. I zawsze chciała dobrze... Nie mam z nimi więzi aż tak mocnej ale ich kocham. Choć muszę przyznać że mojego psa bardziej. Jakiś mam kompleks wewnętrzny z jakiej rodziny pochodzę. Chociażby teraz na swir to zmarłych wyszlismy razem a oni w sportowych ubraniach mimo że matka ma Płaszcze eleganckie..ogólnie lubię swoje życie, mam przyjaciół, zdrowie fajna pracę i jestem szczęśliwa ale gdy jestem z rodzicami to już nie. Mogę z nimi wytrzymać po 1 dniu.
  • gość 2018.11.10 [14:28]
    13:46
    Nie jesteś jedyna bez więzi z rodziną. Moja rodzina też jest prosta...w sumie to prostacka i nie dogadujemy się. Od zawsze mnie nie lubili i byli agresywni. Wk*****ałam ich samą swoją obecnością. smiech.gif nie masz najgorszej, Ty się jakoś dogadujesz na 1 dzień.
  • gość 2018.11.10 [14:30]
    *najgorzej
  • Ocokrajowiec544 2018.11.15 [00:24]
  • psychopatkax wczoraj [19:06]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...