Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorsza38

Dalczego wciąż mam duży brzuch

Polecane posty

Gość Gorsza38

Mam 38 lat,urodziłam w maju 2016 roku syna,nie karmiłam piersią bo nie miałam pokarmu.Zawsze bylam przy kości,w ciąży przytyłam 26 kg,dziś ważę tylko 5 kg mniej a brzuch mam taki jakbym byla conajmniej w 8 miesiącu ciąży.Jestem ginekologicznie zdrowa,nic mi nie dolega,odchudzam się praktycznie od porodu ale obwód brzucha nie zmniejsza się,ćwicze na brzuch różne ćwiczenia ale bezskutecznie.Nie obżeram się ale jem prawde mowiąc byle jak bo nie stać mnie na luksusy.Cierpię na bezsenność i czytałam że to ma znaczenie,dodatkowo mam problemy osobiste bo mąż nie chce mnie ani dotykać ani sypiać ze mną,śpi w innym pokoju i mówi że jestem odpychająca i mnie wyzywa od macior.Dlaczego mam ten cholerny wielki bebech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w ciazy ma sie duzy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając już wszystko inne - czy Twój, pożal się Boże, mąż zawsze był takim chamidłem, czy dopiero teraz mu się tak porobiło?Wierz mi, to nie Twój brzuch jest Twoim głównym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz sie za siebie. Idzie 2018. Gdzie mieszkasz? Małe duze miasto? Polecę ci co trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dużo w ciąży przytyłam. Mam ogromny wiszący brzydki brzuch. Jestem 10 miesięcy po porodzie. Mam przepuklinę. Muszę schudnąć, a nie mogę ćwiczyć. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myslicie ile trzeba dać sobie czasu na "wciagniecie" brzucha? Kiedy jest ten moment,ze juz raczej samo się nic nie zrobi tylko trzeba działac ? Po pierwszej ciazy wszystko samo szybko wróciło do normy a teraz 4 miesiące po porodzie i jak stoję to brzuch jest plaski ale jak usiade to się zwija a przy nawet lekkim pochyleniu się marszczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem problemem jest rozejście się mięśni prostych brzucha, ktore po ciąży nie chcą sie zejść z powrotem. Wtedy wlasnie wnętrzności napierają na słaba ściane brzucha. Da sie to wyczuc np na leżąco i napiąć mięsnie brzucha - jeśli poczujesz po srodku brzucha dziurę to będzie własnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym rozstępie mięśni prostych,y mnie to jest nadmiar skóry,bo jak napne mięśnie to są niedaleko siebie. Na szerokosc mniejsza niż palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem problemem jest rozejście się mięśni prostych brzucha, ktore po ciąży nie chcą sie zejść z powrotem xx ja to mam, miałam cc i wtedy te mieśnie mają gorzej się zejść, bo były przeciete w poprzek. moja kuzynka też miała cc i też ma to samo, dlatego dziwię sie tym wszystkim celebrytkom, które mają płaske brzuchy po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gorsza 38,zbadaj sobie tarczycę i zrób wyniki z krwi pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytylam 22 kg. Zostało mi 5 kg. Brzuch jest wystający. Spadło bo w ciąży miałam na linii pępka 106 cm. Obecnie jest dużo mniej. Skóra marsz czy się. Myślę, ze już nie wrócę do formy. Mam tylko 27 lat. A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 20.49 - do gość z 21.22. Ja mam 26 lat i w obu ciążach ponad 20kg z czego wszystko juz zarzuciłam a ten okropny brzuch pozostal. Rozstępów widocznych nie mam ale został taki "flak". Chyba z każdą kolejną ciąża jest gorzej. Po pierwszej cieszyłam się, że wyglądam jakbym nigdy nie była w ciąży a teraz...co z tego, że jestem szczupła jak brzuch mam jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 lat, w ciazy przytylam 21 kg. teraz jestem 8 miesięcy po porodzie a mam brzuch jakbym byla w 5/6 miesiacu. Po ciązy pozostalo 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam wielki brzuch a nigdy nie rodziłam,zawsze mialam figurę typu "jabłko",mama też taką ma i mimo że waże 66 kg to wygladam śmiesznie z chudymi nogami i takim brzuchem jakbym byla w 6 miesiącu ciąży.Mam 90 cm w pasie a w biodrach tylko 96 cm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamietam to zawsze bylam przy kosci,duży brzuch zawsze mi towarzyszyl i bedzie towarzyszyl bo taka juz moja uroda.Mimo ze schudłam 22 kg,mam szczuple nogi,mały tyłek to nadal mam spore piersi a brzuch zmniejszyl sie tylko 6 cm w obwodzie i nadal jest wielki i wiszacy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.08 ja jestem 3 miesiące po porodzie i to samo :( ile masz w obwodzie na linii pepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam figurę jabłko. Jak tyje to tylko w brzuchu. To mnie w*****a, ale mam taką budowę. Waze 60 kg przy 169 i mam obwód pod piersiami stanika 85-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam podobny wzrost jak Ty i wagę taka sama. Mam 170cm 60 kg w talii 74, na linii pepka 90. No szlag mnie trafia z tym brzuchem. Tu niby szczupła wszędzie a brzuch i boczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×