Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depresja ? Nerwica ? Cos mi jest i mam tego dość. Prosze przeczytajcie

Polecane posty

Gość gość

Stracilam checi do zycia, motywacje do jakichkolwiek działań. Po pracy wracam do domu , ogarne jakis obiad i klade sie na kanape... Kiedys mialam zainteresowania, teraz do niczego mnie nie ciagnie. A najgorsze ze mam jakieś leki, wkrecam sobie choroby. Ostatnio np wkrecalam sobie raka z przerzutami az naprawde wydawalo mi sie ze bola mnie kosci i cale cialo. Bylam u lekarza, ale Oczywiscie przeszlo po kilku dniach. Myslalam juz o smierci. Mam dosyc siebie, takie zycie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze nie mamy dzieci, wiec nie powinnam tu w sumie pisac ale na ogolnej jest szambo. Maz cale dnie pracuje, wiec jestem sama i tp chyba mnie jeszcze bardziej dobija. Uklada nam sie srednio, raz lepiej raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego po prostu nie pójdziesz do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tez leze na kanapie pod kocem, zaslonilam rolety. Czuje sie przymulona, nie m checi do niczego kompletnie. O 19'wroci maz i wtedy wstane zrobic mu cos do jedzenia. Tak wyglada praktycznie kazdy moj dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam kilka mies temu, stwierdzjl ze to nie jest depresja a jedynie obnizony nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj TARCZYCE! Koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 dziekuje ci bardzo za podpowiedz. A widzisz, chodze do rodzinnego co jakis czas i nigdy mi tego nie zaproponowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszczel sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, zbadaj w pierwszej kolejności tsh. Nawet idź to zrób sama, prywatnie, badanie kosztuje ok. 20 PLN. Jak będzie poza normą to endokrynolog, tylko poszukaj dobrego. Jeśli to nie tarczyca to do psychologa marsz, bo się wykończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tarczyca ?? Niech do psychiatry idzie a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no normalna tarczyca. Sama mam problemy z tarczyca więc moja rada z powietrza się nie wzięła. Takie objawy towarzyszą problemom z tarczyca. Ja mam niedoczynność i żaden psychiatra nie jest mi potrzebny tylko leki na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia czynności tarczycy niszczą człowieka i fizycznie, i psychicznie. Autorko zbadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram to moze byc tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie nic nie wymyslim przeciez lykam letrox nie moja wina ze chuyowa konwersja do ft3 i ferrytyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×