Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SlimFast

Dieta Slim Fast

Polecane posty

Gość SlimFast

Probowal ktos Dite Slim Fast? Slyszalam rozne opinie na ten temat...ale wiekszosc to takie ze jednak dziala. Moja kolezanka schudla 5 kg w ciagu 3 tygodni. Dla mnie to jednak za malo na tak dlugi okres czasu...Mam 165 cm wz i waze 63 kg i w ciagu 3 tygodni musze schudnac conajmniej do 53kg. Dzisiaj zaczelam diete z Slim Fast i zobacze jakie beda skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziaa
A na Slim Fast moje koleżanki może i chudły, ale były bardzo nieszczęśliwe, słabe, i po diecie żarły znów na potęgę, żeby odzyskać to, co straciły. Ja nie mam do tego specyfiku zaufania, bo pijesz tylko koktajle (zdrowe to nie jest), a do tego nie wiedzieć czemu Slim Fast jest wysyłany w transportach humanitarnych do zabiedzonych rejonów Afryki gdzie głodują ludzie, jako środek na wzmocnienie i nabranie wagi. Więc o co tu chodzi? Raz odchudza, a raz tuczy? Dla mnie to bezwartościowe, do tego monotonne i nieskuteczne na dłużej specyfiki. Wyrzucenie kasy w błoto. Najlepsza jest dieta 1000 lub 1200 kcal dziennie. Obliczanie wszystkiego może i jest wkurzające, ale jesz to, na co masz ochotę, byle się w widełkach mieścić i już. Nawet lodów możesz się najeść - byle nie przekroczyć dziennego spożycia kalorii. Jak chcesz, to to wyślę ci na maila tabele kaloryczne, żebyś sama mogła sobie tworzyć jadłospis i obliczać kalorie. Tak najzdrowiej i najskuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlimFastt
ja tylko chce schudnac zeby ladnie wygladac, szykuja sie wesela na ktore ide i musze kupic jakas suknie i chce wygladac szczuplo. Slyszalam ze slimfast naprawde pomaga i mam nadzieje ze ja bede z tego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARNA REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutka22222222222
Dziewczyny ja dawno temu poszlam na Slim Fascie przepieknie bez efektu jojo w dwa tygodnie kilka kilogramow ( nie mialam wagi ale ze sredniej zrobilam sie zgrabna :) ) , przez pierwsze 3 dni chodzilam ciagle glodna i nieszczesliwa i pojadalam troszke. Potem sie przestawilam i byl rano coctail, obiad normalny ale polowa porcji i na kolacje coctail znow.w drugim tygodniu brania nie czulam juz glodu i czulam sie znakomicie.Mysle ze spadlo mi ok 6-8 kg. Z tym ze potem to zniklo z aptek bo podobno mialo to w swoim skladzie jakis szkodliwy czy uzalezniajacy srodek.Jesli to bylo przeznaczone jako srodek dla sportowcow ktorzy to biora w wiekszych ilosciach to moze to robi spustoszenie , ja nic nie czulam procz waniliowego smaku.Pisze zeby kazda wiedziala na co sie decyduje. Wlasnie patrzylam na Allegro jest do kupienia i chyba sie skusze na dwutygodniowa \"kuracje\" przed wakacjami:). Zycze wszystkim zadowolenia z siebie i dobrego samopoczucia we wlasnej skorze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAKE28
to taka forma reklamy!!ja wzięłam -uwierzyłam.i co???i dalej stoję w miejscu z wagą-i dlatego,więcej nie kupię tego,bo bez ulotki informacyjnej i takie tam dyrdymały na buteleczce!!!naciąganie kasy!!!acha, i uważajcie na tak zwane cudowne plastry odchudzające!bzdura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAKE28
no- jeśli są takie opinie, jak od Izoldy-to ja już rozumiem sens tych specyfików-posiadają-moc-moc byków ortograficznych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie te tabletki się rozreklamowały ciekawe czy działają... piszcie! ;) Zastanawia mnie to jak one działają tak jak meridia i adipex? Miejmy nadzieje ze nie bo to koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCP :*
Mówcie sobie co chcecie o MERIDII.. ja Bym WSZYSTKO oddała, żeby ją z powrotem wprowadzili do sprzedaży.... zjechałam na niej 20 kg !!! bez efektu jojo !! do zrzucenia zostało 15 kg ;( lekarz zaradził roczną przerwę, żebym utrzymała wagę... niestety, nie wiedziałam, że ją wycofują i nie zdążyłam kupić... [ lekarz był równie zaskoczony, ale niestety tak jest jak debile nie czytają PRZECIWWSKAZAŃ i biorą na potęgę przy nadciśnieniu albo innej chorobie na własną rękę, bez kontroli lekarza, a później umierają ;/ !!! ] ... totalna GŁUPOTA... mnie może zabić aspiryna ;/ , więc jej NIE BIORĘ ! ;/ a teraz co? Guzik ! bo za nic nie mogę schudnąć ! hormony nie pozwalają... i D**A... DZIĘKUJĘ INTELIGENTOM KTÓRZY MERIDIĘ I JEJ ZAMIENNIKI WYCOFALI ! Mam nadzieję, że przytyjecie do ogromnych rozmiarów, jak Dzieci w Ameryce, które myślą , że frytki rosną na drzewach !!! P.S. i w ŻADNE suplementy nie wierzę- mój lekarz również :) ... izolda30 - 16 kg w 1,5 mc-a ???? Biorąc pod uwagę fakt CO piszesz i JAK piszesz jesteś kolejnym "wichrzycielem", któremu płacą za pozytywną reklamę produktu :] BRAWO :) Ale trochę z tymi "osiągami" przesadziłaś :D GUDBAJ APETAJT i inne SHITY ! WON z nimi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam czy moge nie odebrac paczki czytam i jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiesniona
naprawde, kretynki z was, kazdy chce tylko zbic kase na takich ulomnych babach. zamiast ruszyc dupe sprzed monitorac, cwiczyc chociaz te 20 minut 6 razy w tyg . i zastosowac ZDROWĄ!! niskokaloryczną diete to kupujecie gowffno, nic nie warte. przeciez to logiczne ze NIGDY nie schudniecie w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
1200-1500 kcal dziennie, odstawic pieczywo, ziemniaki itp, do tego 30min cwiczen dziennie np na orbitreku i schudniesz zdrowo, bez wysilku i glodzenia. A takie diety jak slim-fast sa bez sensu, gora po tygodniu bedziesz obsesyjnie myslec o normalnym zarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolko
NATURHOUSE. Proponuję odwiedzić to miejsce. Za tą kasę która wydajecie oni zrobią z Wami cuda. Miłe panie dietetyczki i nie będziecie głodni a efekty 100%. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak miało być pięknie, tak pięknie!!! Poczytałem sobie o achach i ochach i co? No napisałem komentarz ze zamawiam to „cudo ale? Będę kontrolował co i jak jest, jakie efekty i tak dalej. Że co dwa trzy dni podzielę się na ich forum z moimi spostrzeżeniami. Będę tam na bank co dwa trzy dni i skoro to taka rewelacja niech pospólstwo świata całego się dowie!!! Efekt??? Nawet tego komentarza nie zamieszczono!!! Co ciekawe. 28.06. Ostatni komentarz że? Kibice pozdrawiają a dzisiaj 29.06. już ich nie ma a są w dniu dzisiejszym. Wniosek? Myk kibiców z wczoraj na dzisiaj i jest cacy, tak??? No!!!! Euro przecież, prawda?????I cały dzień wpisy ochy i achy. Czyli??? Ja paluchami pokazywał nie będę ale? Ktoś tu kogoś robi w „bambuko na wesoło I to bez zgody najjaśniej panującego w załóżmy Papui Nowej Gwinei!!! Tylko że tam taką ekipę to by się na bosaka po dżungli ganiało a i wybatożyło ku radości poddanych. I nie przyszło by do głowy więcej aby poddanych do strat finansowych doprowadzać i wmawiać im jakieś czary mary. Tak że moi drodzy? Czarowania koniec!!! Po prostu. Do czarowania to dobry czarownik taki z drzazgą w nosie dla urody co to na golasa przez ognisko skacze, trawy się najara i potem twierdzi że z duchami gada!!! Ja napiszę krótko? Nie lubię jak mi ktoś sieczkę z głowy chce robić i jeszcze kit sprzedaje!!! Pozdrawiam wszystkich cieplutko i przechodzę na moja sprawdzona dietę. No cóż troszkę wyrzeczeń ale jakimiś szemranym pigułami faszerował się nie będę!!! Ot i wszystko, decyzję o zakupie pozostawiam po dobrym połączeniu neutronowym w korze mózgowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slim Fast super!! schudlam na nim i bardzo mi smakuje mialam: truskawkowy,waniliowy,czekoladowy,cappucino i owoce lesne,teraz kupilam carmelowy od jutra zaczynam diete :) bananowego jeszcze nie probowalam moze nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia88Stuttgart
Ja zaczelam diete z Slim Fast w zeszly poniedzialek z waga 61 kg .Pije jednego shake o 10 rano, nastepnie o godz.14 jem normalny obiad ( nie patrze na kcal,staram sie nie opychac tylko zaspokajam glod), nastepnie po powrocie z pracy jem mala przekaske i po 18 jeszczcze raz pije shake. W sobote rano moja waga pokazala 59 kg:) Oczywiscie zdarza mi sie podjesc, najczesciej na weekend gdy mam mniej zajec:) Shake sa smaczne, mozna przy nich zapomniec o slodyczach. Dla mnie jedyny minus jak do tej pory to tesknota za normalnymi sniadaniami i kolacja ale do przezycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimfast
Witajcie Rozpocznę od opieprzenia osoby powyzej. Skoro takie głupie to czemu znając życie, gały same Ci leca na szczupłe kobiety? samo sie nic nie zrobi. Jedni mają takie metody na schudnięcie, inni inne. Proste. Poza tym strasznie mnie wqrwiają takie głąby jak ty ! dodatkowo założe sie ze sam nie lepiej wyglądasz. Musisz byc strasznie zakompleksiony skoro łazisz po takich stronkach hahah Powracając do tematu od dziś rozpoczynam przygodę ze slimfast. Narazie wypiłam truskawkowy shake. Jak dla mnie bardzo smaczny. O efektach, bądź ich braku napiszę wkrótce. Pozdrawiam forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helix123
Ja jestem na slim fast od dwóch tygodni i juz mam 4 kg mniej :) metoda 1,2,3 czyli jeden obiad 600kcal, 2 x koktajl lub baton zastepujący koktajl albo jeden koktajl np rano a wieczorem baton, 3x przekąska do 95kcal. Mieszkam w Anglii a tutaj jest tego mnóstwo są już gotowe przekąski w formie małej paczki precelkow,chipsow lub batoniki w rożnych smakach. Mozna tez zjeść jakies warzywo lub owoc lecz każda z tych trzech przekąsek musi miec 95kcal. Ja jestem zadowolona z rezultatów i będę stosować tak długo az dojdę do swojej wagi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleka
Powiem wam jedno !! 22 lata temu używałam slim fast i byłam zadowolona bo chudłam jedząc nie wiem jaki teraz jest ten preparat ale na pewno go zamówię !!! A ci co nie chudną niech przestaną podjadać lody itd.... ja po slim-fascie nie musiałam podjadać bo zawsze byłam najedzona a specyfik ten jest słodki wiec nie miałam ochoty na słodkość trzeba tylko go regularnie pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lepsze merida czy slim fast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Ja jestem na slim fast od 3 dni i schudlam 2 kg. Mam bananowy smak i bardzo mi smakuje. Mam 73 kg i planuje zrzucic 10 kg.. no.... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na koktailu slim fast schudłam 16 kg bez efektu jojo takze pokecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Ja schudłam 28kg po ciąży pijąc te koktajle tylko przez miesiąc przez następne 2 miesiące dieta i dało rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 56 lat i mocno trenuje na silowni nie powiem schudlam ale mam takie dni ze nie moge ruszyc reka ani noga Czy slim fast to jest to samo co chocolate slim? Nie zalezy mi na duzym schudnieciu ale 10 kg by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy slim fast to to samo co chocolate slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix
Dzisiaj zaczynam swoją przygodę ze slim fast , cel-10kg mniej, zobaczymy czy shake coś pomoże ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×