Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

Dlaczego jeszcze nie śpicie?

Polecane posty

Gość ptasiek nastroszony.
bo opycham sie wysmażona mortadelą na oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rano nie musicie wstawać? Mnie córa pewnie koło 8 zacznie budzić ale kurde wypiłam piwko i mam wenę na pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Maz obudził się w środku nocy i nagle poczuł wole Boża. Budzi wiec zonę i próbuje się do niej dobierać. - Nic z tego - odpycha go małżonka. - Jutro idę do ginekologa, a wiesz, ze nie lubię tego robić dzień przed wizyta. Po chwili mąż znowu budzi żonę: - Tylko mi nie mów, ze do dentysty też jutro się wybierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
jA MAM WENĘ DO PISANIA KAWAŁÓW ,ALE JESZCZE TYLKO CHWILKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem, że tak skromnie
Bo się boję zasnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony.
dłabym ale juz zezarlem kilo. jutro wstaje rano ale tylko na sracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
1. Co ma młoda kobieta pomiędzy piersiami? Zazwyczaj amulet. A starsza kobieta? Pępek. 2. Jak się nazywa Murzyn bez jaj? - Czarny bez. 3. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a wielbłądem? - Wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna może pić 8 dni nie pracując... 4. Dlaczego Święty Mikołaj jest taki radosny? - Bo wie gdzie mieszkają wszystkie niegrzeczne dziewczynki... 5. Co to jest spódniczka? To kurtyna najmniejszego teatru świata, w którym raz odbywa się premiera, co miesiąc krwawy dramat i mieści jednego widza na stojąco. 6. Co to jest lufa? - Gwintowany słup powietrza otoczony stalą! 7. Co to jest: zielone, czerwone, niebieskie, a jak podskoczy białe??? - Nie wiesz? ja też nie, ale fajnie zmienia kolory. 8. Jakie jest lekarstwo na miłość od pierwszego wejrzenia? - Spojrzeć drugi raz... 9. Co będzie miała blondynka jak zje kurczaka? Więcej rozumu w brzuszku niż w głowie. 10. Czym się różni nauczyciel od nauczycielki? - Nauczyciel się drapie po dzwonku, a nauczycielka po przerwie. 11. Czego najbardziej boi się śpiący nietoperz? - Biegunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe dobre :D Ja dzisiaj zgadałam się z koleżankami jeszcze z liceum na kawały o facetach hmm... Kiedy facet wart jest 5zł? Kiedy pcha wózek z "Makro" Mąż: Może wypróbujemy dziś wieczorem odwrotna pozycje? Żona: Z przyjemnością... ty stan przy zlewie, a ja usiądę w fotelu i będę pierdzieć Dlaczego faceci noszą krawat? Bo pies powinien być uwiązany Dlaczego kobiety chętniej wybierają mężczyznę z kolczykiem? Bo potrafi on znieść ból i już raz kupił biżuterię Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze przed snem bym zapaliła papierosa, ale jest tak zimno na dworze, że ciężko mi się zebrać. potrzebuję jeszcze chwilę... wstawać rano nie muszę bo nie pracuję, standardowo ok godz. 10.30 obudzi mnie pewnie moje wspaniałe dziecko więc jeszcze trochę czasu mogę sobie poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
catarinka fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam gdzie wyjść :( Na klatkę lepiej nie a w oknie sobie nie zajaram bo chłop mi tu obok śpi a dziecko nie daleko.. zresztą za bardzo pizga by w oknie wystawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman --> raz lepiej raz gorzej ;) Ubrałam fany stanik więc czułam się bardzo sexi ale dostałam piłką w oko więc siedziałam z fochem ;) Wieczór bardzo fajnie bo mam 4 desperadosy - dwa już wypite ;) Uhhh humor mam z dupy wzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropieństwo --> Ja to bym w domku chciała... Zrobiłabym sobie mini palarnie na balkonie ( wygodna huśtawka i te sprawy) i wsio by mi zwisało czy Pan Władca pozwala mi palić czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby też w domku, ale szeregowym i niestety bez ogródka...:( ale za to mam bliżej żeby wyjść :) piwa to ja nie mam bo mój wypił cały zapas i śpi, ale jeszcze jakiś likier w lodówce się uchował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×